Obsah  >>  Úřady, policie  >>  zmena parkovani
Strana:   1  2  3  4  5  6

zmena parkovani

Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: Robin
21.1.2013 - 20:04

Nu, říkáte polopravdám, zkresleným nekorektním článkům a vyloženým očerňujícím lžím ( byť někdy jen v ubohých náznacích), že jsou zajímavé? A to natolik, že o odkaz na ně považujete za důležité se podělit ?
Prozradil jste tím na sebe asi víc než jste chtěl, že?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Čtenáři
21.1.2013 - 13:09

Dík za zajímavý odkaz - www.slanske-noviny.cz/
Zatím jsem neměl moc času se novinám věnovat, ale například článek "Návrh na odvolání starosty" dává trochu jiný pohled na jednání zastupitelstva než jen zápis.
Naposledy upraveno 21.01.2013 - 13:10Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: občan
21.1.2013 - 09:36

Vnímám co vídím (či čtu). A Vy nemluvíte pravdu.
Glosátor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
občan
úředník
Počet příspěvků: 46
Hlavně pro: čtenáři/glosátor
21.1.2013 - 06:13
Vážený čtenáři/glosátore,
nejsem zastupitel, jsem pouze volič, který od roku 1989 volil vždy na celostátní i regionální úrovni ODS. Je pravda, že u minulých voleb to bylo jen proto, že jsem se domníval že jde o menší zlo. Teď už si to nemyslím i díky Vašim zaslepeným až fanatickým reakcím. Již nejsem volič ODS. občan 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Čtenáři
20.1.2013 - 12:21

Co je to "SN"?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: Všechny
19.1.2013 - 23:16
Pana "tokamaka" si přidejme k těm diskutujícím, kteří jsou podporovateli SN (Peškovy "Slánské noviny")!!!
Glosátor.
Naposledy upraveno 20.01.2013 - 15:07Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
tokamak
Počet příspěvků: 19
Hlavně pro: pro Čtenáři i ostatní
19.1.2013 - 20:44

Nechci šahat Čtenáři / Glosátorovi do svědomí a hodnotit, jestli je zastupitel / radní, nebo ne. Spíš bych řekl, že ano, protože tolik skalních zase místní ODSka mít nebude. Vaše věc.

Spíš mne zajímá, jak to myslíte s cituji "k problematice PD byly nejméně čtyři veřejné besedy", váš příspěvek z 18/1/2013 23:12.

Trochu jsem pohledal na netu a tady jsou prokazatelná fakta, srovnáno časově:
15-16/10/2010 .... proběhly volby do místního zastupitelstva
20/10/2010 .......... poslední zasedání městské rady, která byla zvolena v předchozích volbách (2006). Tato rada na svém závěrečném zasedání schválila nejtěsnější možnou většinou ( 5 hlasů z 9  členů rady) vítěze výběrového řízení na stavbu parkovacího domu. Tím souhlasila v plném rozsahu i s obsahem smlouvy o dílo, která byla součástí nabídky vítězné firmy. Tato smlouva nebyla nikdy zveřejněna. Fakticky bylo 20/10/2010 definitivně rozhodnuto o stavbě PD bez možnosti změny podmínek, pokud s tím nebude souhlasit i vítěz soutěže.
8/11/2010 ............ první zasedání nově zvoleného zastupitelstva, na kterém byla zvolena nová městská rada na období 2010-2014. Zastupitelé v tu chvíli netušili, že o stavbě PD je už definitivně rozhodnuto.
18/11/2010 .......... prezentace PD pro zastupitele (věděli v tu chvíli, že už je vše rozhodnuto ?)
29/11/2010 .......... prezentace PD pro veřejnost. Na tomto projednávání se prý diskutovalo o tom, zda má PD smysl nebo ne, jak by se měla plocha využít apod. Nikdo z nezasvěcených nevěděl, že pět týdnů už je vše rozhodnuto bývalou dosluhující radou (4 dny po nových volbách). Takže celá debata byla jen šaškárna, kde se mohli občané vykecat, ale změnit už nic nemohli.

Tak to je opravdu politika čelem k masám, jak by řekl Jim Hacker.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 839
Hlavně pro: Robin
19.1.2013 - 19:33

To byste chtěl po našich konšelích moc. Dokonce i státní svátky oslavují a věnce kladou ve všední den.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: Robin
19.1.2013 - 17:32

Je to přesně podle pořekadla - "Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem".
V minulosti bylo  několikrát  zkoušeno posunovat začátek konání zastupitelstva, však bohužel vždy s nulovým návštěvnickým efektem. Návštěvnost zasedání zastupitelstva  se zvyšuje pouze s programem, který veřejnost eminentně zajímá (například to byly ceny bytů v 1., 2., a 3. vlně jejich prodeje) a to bez ohledu na začátek zasedání. Nejoptimálnější zahajovací doba pro veřejnost, je právě v časovém úseku mezi 16,00 - 18,00 hod. Patříte-li k menšině, které se to nehodí, budete mít do konce března možnost zkoušet parkování zdarma a klást při tom otázky zaškolené obsluze, která bude v PD pro začátek provozu k dispozici.
Den otevřených dveří je již déle oznamován na 22.1. od 16,00 - 18,00 - po dohodě z dodavateli technologií, kteří budou rovněž přítomni a budou odpovídat na dotazy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Čtenáři
19.1.2013 - 14:30

Vážený pane,
o informovanost stojím, jenže chodím běžně do práce a zasedání zastupitelstva a další akce se konají v době, kdy většina zaměstnaných je v práci. Já chápu, že pro zaměstnance MěÚ, kteří se z titulu své funkce musí zasedání zúčastnit je zvolená doba výhodná, ale pak se nedivte, že se občané s výjimkou pár důchodců zasedání neúčastní.
Situaci dokresluje i konání DOD v PD v úterý v pozdní odpoledne. Když máte přístup k informacím, nemohl byste mi/nám prosím zjistit, proč DOD není v sobotu nebo neděli odpoledne? Dnes v sobotu je například DOD na stavbě metra A z Veleslavína na Vypich. Proč, když to jde v Praze, to nejde ve Slaném?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
tonton
Počet příspěvků: 131
Hlavně pro: všechny
19.1.2013 - 12:34
Lidi,jděte už s těma kecama o komouších někam. Máme už čvrt století po revoluci a vy se pořád točíte kolem komoušů. Tohle udělali dobře ,tohle zase špatně,za tohle mohou,za tohle nemohou ...Dívejte se prosím vás co se děje teď a tady,v reálné době.

Někdy jste jak zabedněnci. Vlevo i vpravo.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: XXL
19.1.2013 - 10:30

Tak, to, dozajista nikoliv. Ale podlé útoky lze poznat na veřejném zasedání zastupitelstva, stejně, jako v takovémto veřejném DF. A věřte, že jsou si velmi podobné !!! Stejné je to i s vývěskou soc. dem., kde jsou vyvěšovány polopravdy a nesmysly ze SN včetně jednoho, vskutku "slušného a korektního blahopřání".
Tyto atributy jsou si až příliš podobné ať na ně člověk narazí kdekoliv.
Glosátor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 924
Hlavně pro: Čtenáři
19.1.2013 - 09:45

Glosátore nezlobte se, musím se vám smát. Všude vidíte komouše, pravděpodobně i při otvírání paštiky se bojíte, aby z ní na vás nevykouknul komunista a nepodnikl na vás podlý útok z leva.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Čtenáři
19.1.2013 - 00:20

To, že napadám všechny zastupitele, že nejsou schopní komunikovat s obyvateli města na internetu, je záměrný, podlý útok zleva.

Nezdá se vám ostatním, že tady někomu politika leze na mozek?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: Všechny
18.1.2013 - 23:12
Tak, nejsem to já, kdo z "Čtenářů" je zastupitelem, nicméně informovám jsem. Stejně informováni mohou být i ostatní, neboť zasedání zastupitelstva je veřejné a občané se tam i mohou svobodně vyjadřovat.
Informovanost, je taková o jakou občané stojí - příležitostí seznámit se s projektem a klást otázky, bylo dost. Pominu-li veřejná zasedání zastupitelstva, tak k problematice PD byly nejméně čtyři veřejné besedy (bohužel málo navštívené!!!) nejen s představiteli města, ale samozřejmě i autory stavby a dodavateli technologie. Informovat se lze kdykoliv, po objednání, i v MÚ.
Je bohužel smutné, že někteří zastupitelé z řad levice se propůjčují k podlým útokům (možná ne všichni, ale někteří zastupiteli jsou) pod rouškou nicků (lada 29, Venda, smakyr, fadam, riobravo, občan, Boban či Cibulitis). Styl jejich prezentace zavdává příčinu domnívat se, že skutečně jde o záměrný , podlý útok z leva.
Glosátor.
Naposledy upraveno 19.01.2013 - 00:52Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: Cibulitis
18.1.2013 - 19:33

Myslím,že máte pravdu:-)Souhlasím s tím,že komunikace mezi zastupiteli a voliči by byla přinejmenším slušností.Jinak v anonymní internetové diskuzi,si holt musíme zvyknout na určité "neprůhledné" a "vícehlavé" nicky(Čtenáři),nebo "neomylné"a "vševědoucí" přispěvatele(Shark,Nobody),kteří když řeknou,že :"Voda teče do kopce" tak prostě voda teče do kopce a běda tomu,kdo nesouhlasí:-)Ten je pak holt komouš a Bůh ví co ještě a je okamžitě utlučen sáhodlouhým a velice odborným článkem.Holt nikdo není dokonalý,že?:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Čtenáři
18.1.2013 - 17:53

To se trapně mýlíte. Na komunální úrovni jsem volič ODS. Ale i kdybych byl místní opozice, tak co je tak komunistického na mém názoru, že by se zastupitelé měli víc angažovat v komunikaci na internetu? Proč když se vyskytne názor, který vám nevoní, okamžitě za ním musí stát místní komunisté? Nebudu kritizovat parkovací dům, i když bych parkování viděl raději v podzemí (kolik by to asi stálo oproti současné ceně PD?), věřím starostovi, že když si ho umanul, nějaký smysl mít bude. Ani si na rozdíl od mnoha lidí nemyslím, že by starosta stavbu prosazoval, protože odklonil do rodinného rozpočtu ze stavby peníze. To je nesmysl! Prostě se mu ten projekt líbil, možná jde přes mrtvoly, ale snad to bude fajn. Parkovací dům mám tedy, víte kde? ...

Co se mně ale nelíbí, je mizerná informovanost a absolutní nezájem o voliče. Proč PD nemá svoje stránky nebo alepsoň blbou stránku na FB, kde by se psalo, jak probíhá stavba, odpovídalo na nepříjemné dotazy apod.??? Tady není ani špetka moderního PR. Jsem přesvědčený, že kdyby se chtělo, dají se emoce kolem stavby kvalitní komunikací hasit.

A co je špatného na mé tužbě, aby moderní zastupitel komunikoval s občany na internetu?

Bože, bože, to jsem ale komunista, že mám takové názory!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: Všechny
18.1.2013 - 15:47
Tak, přesně se naplnilo očekávání. Diskutující - lada 29, Venda, smakyr, fadam, riobravo, občan (v jiném tématu) a zřejmě i Boban potřebovali posílit sestavu a podpořit. A tak přichází na scénu "jakoby" nový diskutér - Cibulitis.

Pokud se nejedná o jednu a tu samou osobu (což je i docela možné) jde určitě o skupinu kolem komunistických "tzv. Slánských novin". A co, od něčeho takového, očekávat jiného než provokování, že?
Glosátor.

P.S. - K jakýmkoliv dotazům ohledně PD bude sloužit den otevřených dveří - pro veřejnost 22.1. od 16,00 do 18,00 hod. Od 23.1. po dva následující měsíce (až do konce března) si budou návštěvníci moci vyzkoušet parkování zdrama.
Naposledy upraveno 18.01.2013 - 16:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Cibulitis
18.1.2013 - 15:14

Děkuji Vám,
vystihl jste přesně co jsem ve svém příspěvku chtěl říci.
Snad jen dodám, že je mi smutno z chování těch, které jsem volil.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Čtenáři
18.1.2013 - 15:05

Jsem si musel udělat registraci, na tohle se nedalo nereagovat. Domnívám se, že se Robin nedomnívá, že by bylo vedení města povinné příspívat do diskuzí. Ale jelikož diskutující jsou voliči a kritika k parkování je tak velká, byla by slušnost, dokonce se domnívám morální povinnost, reagovat, vysvětlovat a klidnit emoce. Pokud si to diskutující (voliči), nezaslouží, představitelé města si nezaslouží, aby byli v dalších volbách voleni. Jsem zvedavý, zda před volbami bude opět spuštěno diskuzní fórum se starostou. Bylo by to dost trapné.

Nebylo by pěkné, kdyby se zastupitelé města NEANONYMNĚ aktivně podíleli na reakcích občanům v diskuzi na internetu a obhajovali svoje postoje a hlasování? Co je tohle za zastupitelstvo? Vždyť i ten jeden zastupitel, který sem píše, se skrývá pod přezdívkou multiČtenář. Ještě tak, aby nebylo jasné, kdo z "nich" to zrovna píše! Neanonymně dokázal psát pouze starosta a Šmehlík. To se ostatní zastupitelé stydí za svoje názory?! Proč je sakra volíme?!

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.