Obsah  >>  Diskuze ke článku  >>  ČESTMÍR SUŠKA: SKULPTURY VE MĚSTĚ
Napsat nový příspěvek
Strana:   1  2

ČESTMÍR SUŠKA: SKULPTURY VE MĚSTĚ

Don Perverzo
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
2.6.2017 - 08:50

Ano, ještě že máme ve Slaném mocipány,kteří nás učí, čemu se my, nekulturní primitivové, máme obdivovat, co je krásné a čemu máme tleskat. Asi nerozumím modernímu perversnímu zvrácenému umění, ale rezavý železný šrot na zničeném trávníku mi nějak nenadchnul. To je jak kdybychom dělali výlet na smetiště a tam se obdivovali umělecké scenérii skládky odpadků. Samozřejmě město hradilo přepravu, zničení trávníku, instalaci "opičáren", jako i odměnu "umělci", za to, že smíme veledíla, o které se přetahují New York, Londýn, Paříž či Tokio, vystavovat. Jsem zvědav, jak bude trávník uveden do původního stavu.
Proč není vystaveno něco hezkého ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
2.6.2017 - 07:19
Tyto negativní reakce mě zvedly ze židle, nikdy nikam nepíšu ale toto mi nedá nereagovat. Je to oživení a skulptury jsou moc pěkné, ten kdo nic neumí a nedokáže nic, tak nejvíc kritizuje!!!
Chtělo by to ještě dát dovnitř světlo aby se osvětlily a vytvářely krásné obrazce. A ten pán co tam chce dát zpět trávník, tak k tomu připomínka, že tam po odstranění vystavených skulptur se trávník vrátí, a on ho tam dávat určitě nebude!!
Pochvala panu Čestmíru Suškovi, kterého neznám, ale smekám klobouk před tímto nápadem a díky zastupitelstvu za oživení náměstí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: muzeum a odb. kultury
1.6.2017 - 22:25
Dělat z nás omezené blbce, to jsme si opravdu nezasloužili. Doufám, že to bude okamžitě odstraněno, oba adresáti ať se Slaňákům omluví a rukou společnou vrátí okamžitě zpět zeminu a vypěstují urychleně trávník. Takhle opravdu ne.
S tím souvisí i unifikace např. výloh na Londě - z jakého důvodu, kde to má opodstatnění, kdo to jmenovitě nařizuje a schvaluje ? Lesklé výlohy u Drholce naopak působily jistým znakem kvality, čistoty a spolehlivosti. Chceme mít město jako nedávno za jistým člověkem opěvovaných husitů (dle historických pramenů první teroristé v Evropě!) - šedivé a vypálené ? Kdy budeme muset chodit do středu města jen v kožených opánkách (ti vyvolení, ostatní v onucích), s fíkovým listem někde uprostřed těla a zmijovkou na hlavě ? Zůstantě na zemi, jinak běžte od válu ! Je to hnus, ctihodnosti. Jak se finančně podílíte na těchto úpravách ? Určitě odpovíte, že je to dar nájemce obchodu (v tomto případě jde o zastupitele).
Doufám, že se Vám nebude příčit odpovědět anonymovi, určitě se ale najde dost lidí, kteří si Vaši odpověď rádi přečtou; buď se ale bojí napsat svúj názor anebo jsou nevýslovně lhostejní. K tomu máme "Lepší město" ?
Rodilý Slaňák, který si nehraje na "patriota"
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 80
Hlavně pro: Všechny
1.6.2017 - 18:42
No to je hnus.  Doufám, že to někdo rozřeže a odveze do šrotu:-D Vypadá to tam jak ve sběrně železa.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
muzeum
organizace města
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
1.6.2017 - 12:46
Toto je diskuze ke článku:
ČESTMÍR SUŠKA: SKULPTURY VE MĚSTĚ
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Autor:
Hlavně pro:
Text:
Povolené tagy jsou: <b>, <i>, <u>, <p>, <li>, <ul>, <ol>, odkazy se z adres tvoří automaticky.