Pravidla diskuze

Smyslem diskuze je svobodné vyjadřování a výměna názorů. Její obsah nechceme cenzurovat, ale existují jistá zákonná a etická opatření omezující obsah příspěvků.

Do diskuze smí přispět každý čtenář slansko.cz, který bude dodržovat následující pravidla:
  1. Je zakázáno propagování rasové, národnostní, náboženské a jakékoliv jiné nesnášenlivosti či diskriminace.
  2. Je zakázáno používání vulgárního jazyka, urážek, pomluv, osobních útoků nebo ponižování jednotlivce, případně skupin osob.
  3. Diskutující nesmí vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci nebo skupinám lidí, propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  4. Propagace komerčních aktivit a reklamy na výrobky není povolena. Je možné uvádět odkazy na internetové stránky, které souvisí s danou diskuzí, přímou propagaci prodeje produktů nepodporujeme.
  5. V diskuzích je zakázáno šíření spamu.
  6. Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob – nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy nebo jiné soukromé informace.
  7. Je zakázáno vytváření více účtů a střídání tak různých přezdívek v diskuzi jedním člověkem či skupinou osob. Provozovatel si vyhrazuje právo na zveřejnění přezdívek a zablokování účtů v případě důvodného podezření na jejich užívání jednou osobou popř. skupinou osob.