Obsah  >>  Guláš  >>  Internet ve Slaném
Strana:   1

Internet ve Slaném

R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: MagicKleo
17.5.2014 - 00:42

Není příliš praktické se ptát kdo a za jakou cenu má ve Slaném bezdrátový internet (wifi). Je třeba nejdříve zjistit, jaké možnosti příjmu v místě bydliště máte (pokud nechcete internet od mobilního poskytovatele) a teprve potom se zajímat o jednotlivé poskytovatele. Nemusí jich být více než jeden.

A jedna špatná zkušenost není důvodem k paušálnímu odsouzení poskytovatele.  Rozhodující vidím stabilní bezporuchový signál a rychlost nápravy v případě poruchy, než momentální problém s routerem. To je individuální záležitost jednoho klienta, ostatní mohou být spokojeni. Zvát si technika k problému s routerem do bytu, vidím jako ne zrovna vhodný požadavek. Nebo snad máte v podmínkách (smlouvě) i servis na Vaše zařízení? 

A chcete-li informaci bez ohledu na shora uvedené, pak jsem mnohaletým klientem Golema (slansko.cz), téměř od začátku jejich působení. Poruch bylo za celá léta minimum a v tom více na trase, tedy bez příčiny na straně poskytovatele. Konkrétní případy týkající se mne byly snad jen dva a nápravu (nastavení na jiný kanál či odstavení "škodiče") provedl poskytovatel doslova na počkání. I od jiných vím (třeba při problému s nastavením routeru), že také neměli problém s pomocí (servis do bytu však nepožadovali - k opravě bot si také nezvou obuvníka do bytu :-))
Naposledy upraveno 17.05.2014 - 00:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Majka
Počet příspěvků: 31
Hlavně pro: ladenice
16.5.2014 - 16:59

Už v tom jejich názvu je to řečeno !!! Neměnila bych !! Ceny a podrobnosti najdete na jejich stránkách - www.skvelynet.cz
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ladenice
Počet příspěvků: 38
Hlavně pro: MagicKleo
14.5.2014 - 07:04

Ahoj, 7 let jsme také u firmy Skvělý. net a bez problému, vše klape. Když jednou kdysi něco nešlo, sevis byl do několika hodin.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Redguy
Počet příspěvků: 19
Hlavně pro: Všechny
13.5.2014 - 23:05
Mám přes dva roky Skvělý.net a za celou dobu jen jedna výluka na pár hodin (kradou jim prý techniku). Rychlost obvykle o něco vyšší než deklarovaná (O2 by se mohlo učit), prostě absolutní spokojenost. S komunikací ale nemám zkušenost, protože volám jen když je problém a to se ještě nestalo:)  Router jsem zapojoval sám, dokonce mi půjčili krimpovací kleště a dali zdarma pár koncovek. Mohlo by to být levnější, ale chápu, že je nic nenutí, protože nevím o srovnatelné konkurenci. Kompletní ceník na jejich stránkách www.skvely.net
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MagicKleo
Hlavně pro: Všechny
13.5.2014 - 17:48
Zdravím vás. Bydlím ve Slaném již 5. rokem, dříve blízko Slaného a něco přes 7 let jsem odběratelem internetu Future-net. Opravdu hodně se zhoršila jejich komunikace se zákazníky. Jsem celkem překvapená, že na domluvený termín nepřijdou, neomluví se a opravu tak logicky neudělají. (Za tu dobu nám nyní kleknul router, který se nechce rozběhnout, a proto žádám opravu. Nemohou to opravit, když tam nikdo nepřijde. To je jasné.) Uvažuji nad novým dodavatelem internetu - máte zkušenosti s nějakým jiným poskytovatelem těchto služeb? A jaké ceny si od vás žádají? Díky za radu.Hezký den :)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.