Obsah  >>  Guláš  >>  Péče chirurga Heřmana
Strana:   1  2

Péče chirurga Heřmana

kraken
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Láďa
21.5.2003 - 20:27
jasně, je vidět, že moc čteš Blesk, Vlastu a koukáš na TV NOVA. Navrhoval bych řešení. Heřman zkopat, posekat mačetou a nejlépe nakonec zastřelit. ty co by v nemocnicích zůstali nakonec odejdou do jinejch zemí EU za lepšíma penězma i lidma. a až tu nikdo nezůstane, tak ti tvoje vlásečnicová zlomenina bude připadat jako zlomenej nehet. kraken
P.S. nikdo ti nebránil jet jinam, Kladno, pražské kliniky. z vlastní zkušenosti vím, že je to hrůza např. 6 hodin čekání na ošetření se zloemeným zápěstím. zdravim a bijte je vrahy v bílém kra
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
heřman
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Láďa
21.5.2003 - 18:22
Vážená paní, nejprve, když jsem si přečetl Váš "příspěvek", tak jsem chtěl......, ale po druhém přečtení jsem usoudil, že zcela nevíte, co tím chtěl "básník říci". Pomíjím to, že Vám asi nešlo o zdraví Vaší dcery, ale šla jste do nemocnice v neděli a myslela si:" No co, přeci tam nepůjdeme v pondělí, musela bych si vzít volno z práce, čekat dlouho na ošetření atd. atd., tak jsem tam šla a ať si zkusí něco podotknout, přeci jsou tu pro nás a my si platíme zdravotní pojištění."

Pro ostatní podotýkám, že rengenové vyšetření bylo negativní a pravděpodobně se jednalo a zhmoždění patní kosti.

A tak milá paní nakydala něco špíny na naší nemocnici a ulevilo se jí, protože jistě najde několik stejně "ukřivděných".

Zdravím Láďu Jakub Heřman
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Zajic
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
21.5.2003 - 14:56
Tak ja muzu rict ze s nasi nemocnici mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Vzdy jsem byl osetrem a bylo mi vzdy pomozeno krome par vyjimek ktere jsem pochopil. BYlo to asi tak ze jsem dorazil v patek na chirurgii ze me boli zada nebot jsem blbe dopadnul. Opravdu mi bylo zdeleno ze v patek kdyz je tam milion lidi prijit s necim takovym je docela um.Nebo si clovek klidne muze zajit za svym obvodovym a ten ho muze poslat na rentgen a pak se na to podivat. To je i rada pro Lada nebot prijit v nedeli na chirurgii coz je vlastne pohotovost s domenim ze moje dite ma asi vlasecnicovou zlomeninu ktera se podle me stejne neda zjistit rentgenem ale specialnim vysetrenim je docela drzost. Prijde mi to jako prijit na zubni pohotovost a pozadat o seskrabani zubniho kamene :)
No a ten doktor tam urcite kouka jenom na televizi ze to je jasny. On je totiz nadsenej z celeho vikednu ktery tam travi a to ne sest ci osm hodin denne. A mimochodem on tam je hlavne kvuli pacientum na patre ktery jsou za nej radi.......
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
21.5.2003 - 09:33
No, ne, p. Hůla umí taky pochválit ...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
Anonymní uživatel
Hlavně pro: JOJO a Láďa
21.5.2003 - 09:05
Dobrý den,

já mám se slánskou chirurgií jen dobré zkušenosti, rovněž s JIP.

Vzhledem k tomu, že jsem děsně (a to doslova) manuálně zručný, tak jsem již několikrát využil služeb chirurgie a vždy jsem se setkal s dobrým jednáním a chováním personálu. Oba zmiňované lékaře znám a nikdy jsem s nimi špatné zkušenosti neměl. Když se můj syn řízl a byla to prakticky banalita, kterou bych já řešil náplastí, moje polovička mi poslala s ním na chirurgii a ačkoliv to opravdu byla prkotina, byl syn bez řečí a bez poznámek ošetřen (zrovna MUDr.Horovičem) ke spokojenosti nás všech.

Co se týče omakového vyšetření, pro nás laiky to vypadá opravdu surově, ale ono se to tak opravdu musí dělat, jinak lékař nic nepozná, to by musel být Copperfield.

Škoda vážení, že jste se pod své příspěvky nepodepsali, takhle to působí dost nevěrohodně. Jistě, nevystavujete se riziku, že se někdo naveze do Vás, ale to už k diskuzi patří.

Jiří Hůla
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
JOJO
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Láďa
20.5.2003 - 23:23
...hmm, zrejme jste mela spise velike stesti. Ja se synem na pohotovosti nedavno zazil zcela ozraleho mudr.Horovice. Nez ho sestra odklidila stacil nas jen poslat na rentgen a pak uz tam byl nahradnik....velmi vesele pokud by dostal na prijem havarku:(
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Láďa
Anonymní uživatel
Hlavně pro: pacienty nemocnice
20.5.2003 - 08:58
Zřejmě nenapíšu žádnou novinku, ale proč se nepobavit.

V neděli jsem poslala dceru do slánské nemocnice na vyšetření na chirurgii, protože nemohla došlápnout na nohu (neléčené vlásečnicové zlomeniny mohou v budoucnu působit problémy) a tak jsme chtěli mít jistotu, že to zlomené není, což se bohužel zjistí pouze rentgenem. Co se však dělo na vyšetřovně, to pro mně bylo silné kafe.
První slova zmíněného "lékaře" zněla : " Co očekáváte od chirurgického ošetření?", následovalo dost nešetrné omakové vyšetření nohy a poté rentgen. Zlomené to ,naštěstí pro nás, vzhledem k chirurgovi by ta noha musela nejlépe odpadnout, nebylo a tak jsme si opět vyslechli, že vyšetření je drahé, rentgen byl vlastně zcela zbytečný a naraženiny se mají ledovat déle než dvě hodiny a hned utíkat k doktorovi.
Stále mi v uších znělo to přivítání a až po nahlédnutí do TV programu jsem pochopila. Pan Heřman chodí do služby koukat na televizi a případní pacienti ho jen ruší, nestudoval přeci proto, aby pomáhal.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.