Obsah  >>  Guláš  >>  Potraviny JIP Slaný
Strana:   1  2

Potraviny JIP Slaný

jboli
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: všechny
13.5.2013 - 15:38
Ježíš lidi! Umíte si představit, co to je pro takovou ženskou za otročinu? Vždyť mají jen jeden volný víkend v měsíci. To ta ženská než doma trochu poklidí, navaří na další tři týdny do zásoby, než vyžehlí atd... tak z volného víkendu je prd.
Jo, takhle se šetří peníze na lidech! Jestli tam někdo vydrží dýl jak dva roky, tak je zralej na psychiatrii a invalidní důchod.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
prodam byt
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
8.5.2013 - 13:24
Včera jsem byla v obchodě nakoupit a byla jsem moc překvapená jak prodávaj prošlé potraviny už mi tam nikdo neuvidí ,měli by se polepšit .
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ginny
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Všechny
1.5.2013 - 20:55
Zdravím, je pravda, že poslední dobou se to tam střídá nějak podezřele rychle. Chodím tam skoro každý den, tak sleduji, kolik je tam prodavaček. Nevím, jestli to je pracovní dobou, výplatní páskou nebo tou milou a sympatickou paní vedoucí, která se neusměje,  nepozdraví a  na zákazníka se dívá skoro jako na vetřelce.
Naposledy upraveno 01.05.2013 - 20:56Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
klement
Počet příspěvků: 10
Hlavně pro: Všechny
1.5.2013 - 11:35
Nezažil jsem horší obchod,než je JIP - bývalej Batelka,nejen,že zrovna nevoní čistotou,ale prodavačky tam nevydrží déle jak měsíc,přítelkyně tam také zkoušela pracovat,ale po čase na mé doporučení odešla.Pracovní doba ranní - do 13ti hod,ale musela tam zůstávat o hodně déle a vybalovat zboží a to prosím pěkně zadarmo....pracují tři týdny v kuse a volno vychází na jeden víkend v měsíci  a to díky paní vedoucí,která denně odchází ve 13 hodin a o víkend ji tam nevidíte.Ted zrovna hledají novou prodavačku,na jak dlouho ???????
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.