Obsah  >>  Guláš  >>  Slanska nemocnice + pohotovost
Strana:   1  2

Slanska nemocnice + pohotovost

anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ráďa
6.2.2005 - 11:31
Tos mu nandal. Určitě je schoulenej v koutě a tiše brečí. Jsi užasnej morální velikán! Nebudememe se bavit s "vrahama v bílém" a jejich úchylnými poskoky, když jim tak dobře můžeme zanadávat a pourážet. Hlavně anonymně!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ráďa
Anonymní uživatel
Hlavně pro: člen fanklubu nemocn
6.2.2005 - 01:08
Máte pochopitelně pravdu. Občané si naivně myslí že na pohotovosti jsou od toho, aby jim pomohli. To je základní omyl. Přeci každý studoval medicínu a ihned rozpozná proč ho někde píchlo. Člověk musí vědět jestli mu nesedl oběd, nebo jestli ho chytil žlučník. Pro lékaře je to hrozné utrpení když mu někdo přileze na pohotovost. Co když má zrovna rozkoukaný čtyřistadílný seriál, blíží se závěr posledního dílu a v tom přileze "Muhehehe" se svým příbuzným, který si stejně nejspíš horečku uhnal tím že nedřepěl doma, určitě nejí vitaminy a necvičí. Takovej člověk by si měl vzpomenout na Robinsona, kterej taky neměl na ostrově doktora. Navíc marodit se má přes den. Né když dávaj Televizní noviny. To snad dá rozum.

Také jsem jednou vyhledal pohotovost. Bylo to pozdě v noci. Teď už se mě ale nemusejí bát. Příště radši chcípnu. Abych řekl pravdu, ani nevím jak se nějaká praktická doktorka jmenuje, natož abych měl na ní telefon. A pojem "rodinný lékař" znám akorát tak z filmů ze třicátých let. Buď jste doktor (lékař né - ten je od slova léčit), nebo nějakej úchyl se zvláštním zaměřením na bílý pláště, nebo smrad Sava. Jinak si ten Váš nick vysvětlit neumím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
člen fanklubu nemocnice na kraji
Anonymní uživatel
Hlavně pro: muhehehe
6.2.2005 - 00:10
Blahopřeji, založil jste jistě v afektu nové diskuzní fórum. Dovoluji si upozornit, že slánská nemocnice je jiný pravnický subjekt než tzv. "pohotovost". Zřizovatelem nemocnice je město Slaný, zřizovatelem "pohotovosti" a "záchranky" je kraj. Tyto instituce nemají nic společného, přestože se nacházejí ve stejném areálu. To je věc, kterou běžní občané a zakladatelé různých diskuzí neregistrují.

Dovoluji si upozornit, na fungování těchto služeb. Mimo jiné v různých diskuzních forech zde to bylo již popsáno.
Záchranná služba Slaný – provoz nepřetržitý
1x posádka Rychlé lékařské pomoci (RLP) řidič, lékař, sestra spec.ARO
1x posádka Rychlé záchranné pomoci (RZP) řidič, sestra spec.ARO

Lékařská služba první pomoci / "pohotovost" /
Provoz jen v době od 17-22 hod. pracovní dny, 8-20 hod soboty, neděle, svátky. Výjezdy s lékařem na méně závažné případy.

Provoz nemocničních ambulancích interní, chirurgická, dětské nepřetržitý.

Dále blíže neurčujete, jak dlouho váš příbuzný měl potíže. To je dost důležité, protože lze k doktorovi se dostavit v pátek odpoledne. Mnohdy je je ale snažší jít na pohotovost, protože nebudu čekat frontu atd. Ono to občas není podle předpokladů, tak proto je nutné založit nové diskuzní forum!! Tím zcela eliminujete působení praktických nebo rodinných lékařů, kteří za vašeho příbuzného pravidelně inkasují měsíční platbu a jistě chtějí kdykoliv vašemu příbuznemu pomoci třeba tím, že budou telefonicky k dispozici.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
simonka
Anonymní uživatel
Hlavně pro: muhehehe
5.2.2005 - 22:08
Mám úplně stejné zkušenosti. Jednou jsem měla silné pooperační bolesti a volala sanitku asi kolem 12,00 hodiny a na dispečinku mi řekli, ať se dopravím sama. Když vím, že feťáci a opilci se vozí automaticky, je mi z toho zle.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
muhehehe
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Pohotovost Slany
5.2.2005 - 20:55
A je to tady zase.
Doktori chteji pridano neustale, ale co takhle jit neco delat? Jiste, ze vsichni neskonci v jednom pytli....ale
Priklad:
Dnes 5.unora jsem doprovazel na pohotovost rod.prislusnika v horeckach. Na pohotovost jsme dorazili v 19,30hod - kde bohuzel byla jiz jen sestra (doktor sel pravdepodobne koukat domu na tv)
Ano, jsem pro. Doktorum a zvlaste tomu co mel mit dnes sluzbu bych pridal - ale na holou!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.