Obsah  >>  Guláš  >>  Slánská radnice
Strana:   1

Slánská radnice

Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: R r
7.2.2013 - 19:00

Nevím jestli to je nebo není vtipné ale každý může napsat svůj názor k čemukoliv.A myslím,že "vodníkovi" šlo hlavně o to,aby ukázal jak "inteligentní" lidé se posmívají kvůli inteligenci ostatním.Pokud se někdo směje dětem kvůli inteligenci a pak ze sebe udělá takového blba v tv a ještě dá souhlas se zveřejněním tak je dobře,že to vidíme:-)Holt-kdo jinému jámu kopá.............atd.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
vodnik100
OSVČ
Počet příspěvků: 19
Hlavně pro: Nick12
7.2.2013 - 17:37

Dnes ráno to opakovali  v TV zase. Háma byl při tom hostem studia a popisoval, jak to v Taxiku chodí. Člověk má čas se psychicky cca 1/2hod na natáčení připravit a podepisuje souhlas s uveřejněním. Prý za 5 let Taxiku nic takového ještě nezažil. Tu první a poslední otázku uhádly i děti ZŠ. Navíc tenhle pasažér se prý přihlásil do Taxiku dobrovolně a Háma pro něj přijel.
Zažil jsem to v životě na vojně. Absolvent, který neuměl reagovat ani na jeden povel ani vytvořit souvislou větu, si psal deník s tak neuvěřitelnými, vtipnými postřehy a logickými glosami, že se před tím deníkem člověk musel poklonit... A pochybuji, že to rok filmoval, aniž by to někdo poznal. To byl neuvěřitelný Jackyl a Hyde. Ale nikdy se nikomu nesmál ani neponižoval druhé.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Nick12
6.2.2013 - 21:00

Jsme v tématu 'Slánská radnice', tak nevidím vtipné tady řešit případ z pořadu TV Taxík.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nick12
Počet příspěvků: 22
Hlavně pro: R r
6.2.2013 - 19:58

ze by placnul nesmysl 3x za sebou?ten  clovek je mozna chytrej ale v normalnim zivote absolutne mimo.Takove lidi uz jsem potkal meli 3 VS ale blby jak taga
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: vodnik100
5.2.2013 - 22:53

Tak nevím, zda jste si nespletl název 'Slánská radnice' s např. 'Osobní zášť či msta'. Navrhuji, pokud to jde, abyste jako zakladatel vlákna, téma zrušil nebo svůj úvodní příspěvek očistil od nevkusné msty. Každému se někdy stane, že se uvede nešťastně. Možná i vy, nečekaně usazený před objektiv kamery, byste také plácnul nějaký nesmysl.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: vodnik100
5.2.2013 - 20:31

Skutečně zábavné video:-))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nick12
Počet příspěvků: 22
Hlavně pro: TJ on
3.2.2013 - 20:49
http://issuu.com/slanska-radnice/docs/radnice_2013_02/13
Naposledy upraveno 03.02.2013 - 20:49Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
vodnik100
OSVČ
Počet příspěvků: 19
Hlavně pro: Všechny
3.2.2013 - 19:19
Tak se mi do rukou dostalo nové číslo Slánské radnice. Každé číslo si velmi rád pročtu. Ale tentokrát se stala shoda zajímavých událostí. Ráno ještě před tím, než jsem číslo dostal ke čtení, jsem jel autem a v rádiu jsem slyšel perličku z TV Taxíku. Je smutné a neslušné se smát totálnímu vypnutí mozku některého pasažéra, ale tentokrát to vyvedlo z míry i řidiče Hámu - po druhé odpovědi pasažéra na primitivní druhou otázku za 500 už musel zastavit, vystoupit a rozdýchat to. Ani jsem se mu nedivil. V rádiu dali také odkaz na Youtube, kde lze ukázku shlédnout. Tak jsem se odpoledne podíval... Jaké bylo moje překvapení, když jsem pak večer nalezl u článku Betlémské světlo ... ve Slánské radnici fotografii tohoto pasažéra.
Tento příspěvek by nikdy nevznikl, kdyby se tento pasažér neposmíval inteligenci mé ratolesti. Jak se z lesa volá... a Pýcha předchází... Přeji mu, aby mu studium na VŠ šlo mnohem mnohem mnohem lépe:-).
Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=InJcqVdVz7o

Nicméně bych byl raději, kdyby hlavní osnova tohoto nového tématu byla: články ve Slánské radnici. Já je budu číst dál a nejvíce ty o historii Slaného a jeho okolí. Docela by mne zajímalo, zda tyto články (nejvíc se mi líbí ty od pana Dobnera) nevyjdou knižně. Historie slánských věží, hradeb, zvonic v okolí, špejcharů ... by docela stálo za to vydat ve svazku. Za ta léta, co vychází Slánská radnice, je tohoto materiálu jistě dost. Zkusím nějaké informace získat ve slánském muzeu. Víte snad někdo o podobných materiálech?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.