Obsah  >>  Infrastruktura, ekologie  >>  Zlepšeme Slaný - Zlepšeme Česko
Strana:   1

Zlepšeme Slaný - Zlepšeme Česko

R r
Počet příspěvků: 1322
Hlavně pro: Všechny
28.1.2019 - 14:55
Téma je volným pokračováním vlákna "Názory k projektu Lepší místo", neboť provoz Lepšího místa je definitivně ukončený. Nedořešené tipy Lepšího místa platí a  jsou dále řešené. Přehled je ZDE. V přehledu jsou odkazy na novou evidenci ve Zmapuj To.

Nová podání mají název fotohlášky a interně jsou vedené na mapě  FOTOHLÁŠKY. Je to  mapa podání občanů prostřednictvím nové platformy "Zlepšeme Česko + Mobilní rozhlas + Zmapuj To" - po otevření mapy pro získání dalších informací k podnětu klepněte na jeho značku na mapě...

Stránka s dalšími informacemi...

PODAT NOVÉ HLÁŠENÍ - z webu
Zmapuj To bez registrace, bez přihlašování. Podání je moderované hlavním administrátorem nové platformy, nikoliv městem Slaný, ale přijaté podněty bude město řešit podobně, jak tomu bylo v Lepším místě.

Podání z mobilní aplikace je možné po jejím stažení a instalaci do telefonu či tabletu - více na webu Zlepšeme Česko.

Prosím o Vaše postřehy a zkušenosti s novou platformou. Nechcete-li diskutovat veřejně, můžete mi zaslat sdělení prostřednictvím webu
Napište nám. Děkuji.  Uvedete-li na sebe spojení, rád odpovím.

Vratislav Renner

DODATEK - upřesnění:
Abych neklamal, musím upřesnit, že název  "Lepší místo" používám pro označení původně samostatného projektu sloužícího pro předávání občanských podnětů. V jiné podobě a s jinými funkcemi Lepší místo existuje dál. Nic to nemění na tom, že Lepší místo, jak fungovalo ve Slaném a jak jej občané znají, jako samostatný projekt neexistuje. Pouze obsah, i když ne zcela úplně a správně, je nyní ve Zlepšeme Česko a Zmapuj To a tato platforma umožňuje podávání občanských podnětů, čímž Lepší místo nahrazuje.
Naposledy upraveno 29.01.2019 - 13:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.