Obsah  >>  Infrastruktura, ekologie  >>  Zlepšeme Slaný - Zlepšeme Česko
Strana:   1

Zlepšeme Slaný - Zlepšeme Česko

R r
Počet příspěvků: 1323
Hlavně pro: Všechny
25.3.2019 - 15:04 (nový)
K účasti na správě města se nikdo nevyjadřuje. Jde o vážnou věc bez politického nebo osobního hašteření, tak se zdá, že to nikoho nezajímá. Ne doslova, najdou se občané, kteří se na správě města podílí. Malou částí pak při upozorňování na nedostatky i přes ukončení Lepšího místa - zde je přehled. Podání jsou z velké části rychle vyřešená.

Vratislav Renner


Přílohy:
obr-00271.jpgPřehled - snímek tabulky

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1323
Hlavně pro: Všechny
28.1.2019 - 14:55
Téma je volným pokračováním vlákna "Názory k projektu Lepší místo", neboť provoz Lepšího místa je definitivně ukončený. Nedořešené tipy Lepšího místa platí a  jsou dále řešené. Přehled je ZDE. V přehledu jsou odkazy na novou evidenci ve Zmapuj To.

Nová podání mají název fotohlášky a interně jsou vedené na mapě  FOTOHLÁŠKY. Je to  mapa podání občanů prostřednictvím nové platformy "Zlepšeme Česko + Mobilní rozhlas + Zmapuj To" - po otevření mapy pro získání dalších informací k podnětu klepněte na jeho značku na mapě...

Stránka s dalšími informacemi...

PODAT NOVÉ HLÁŠENÍ - z webu
Zmapuj To bez registrace, bez přihlašování. Podání je moderované hlavním administrátorem nové platformy, nikoliv městem Slaný, ale přijaté podněty bude město řešit podobně, jak tomu bylo v Lepším místě.

Podání z mobilní aplikace je možné po jejím stažení a instalaci do telefonu či tabletu - více na webu Zlepšeme Česko.

Prosím o Vaše postřehy a zkušenosti s novou platformou. Nechcete-li diskutovat veřejně, můžete mi zaslat sdělení prostřednictvím webu
Napište nám. Děkuji.  Uvedete-li na sebe spojení, rád odpovím.

Vratislav Renner

DODATEK - upřesnění:
Abych neklamal, musím upřesnit, že název  "Lepší místo" používám pro označení původně samostatného projektu sloužícího pro předávání občanských podnětů. V jiné podobě a s jinými funkcemi Lepší místo existuje dál. Nic to nemění na tom, že Lepší místo, jak fungovalo ve Slaném a jak jej občané znají, jako samostatný projekt neexistuje. Pouze obsah, i když ne zcela úplně a správně, je nyní ve Zlepšeme Česko a Zmapuj To a tato platforma umožňuje podávání občanských podnětů, čímž Lepší místo nahrazuje.
Naposledy upraveno 29.01.2019 - 13:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.