Obsah  >>  Kultura, volný čas a sport  >>  To ta totalita
Strana:   1  2

To ta totalita

Širín
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: jrosan
14.11.2014 - 15:09

Sprostá slova mohou být někdy trefným způsobem, jak poukázat na hlubší problémy a pocity, které v člověku totalitní systém vyvolává. V divadle, které je expresivní formou umění, je tedy užití takových slov dost dobře možné. Na to, aby člověk pochopil, co je jimi míněno, je ovšem třeba hlubšího zamyšlení, které neklouže po povrchu, což asi bude ten problém, na který tady narážíme.

Zároveň nevidím jediný důvod, proč by měla být zmiňována vazba mezi p. Segmanovou a tím, že její syn v divadelním představení účinkuje. Pokud chcete matku linčovat za to, že její syn hraje v divadle a dovoluje si svým příslušenstvím v této skupině vyjádřit nějaký názor, pak mi váš přístup připadá hloupý. A pokud chcete na skupinu mladých umělců poslat policii za to, že pustili zremixovaný záznam toho, co náš pan prezident sám vypustil ze svých úst, pak mi toto mé mínění jenom potvrzujete. Nehledě na to, že podle vašeho názoru by tedy sám pan prezident měl být trestně stíhán za veřejnou urážku Pussy Riot, nebo ne?

Tam, kde se dětem ve škole nasazují klapky na uši a na alternativní umělce se posílá policie, je něco dle mého názoru - s prominutím - opravdu na hovno.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 649
Hlavně pro: jrosan
14.11.2014 - 10:59

To je ta nová situace. Zcela jistě ji ale nevyvolala OA, ale sám prezident. To představení asi zkurvili proto, aby poukázali na to, že od nedávna je možno zcela svobodně a ve slušné společnosti používat slovo **píp** k**da       ( já se omlouvám, ale to je ta nová situace a i ten robot to považuje za vulgaritu) a to i pořadech určených pro mládež, respektive v pořadu, který má masarykovskou tradici a vysílá se v době před 22.hodinou. A to ponechávám stranou skutečnost, že prezident neumí pořádně ani rusky, ani anglicky. Vy si nemyslíte, že prezident reprezentuje ty nejlepší z nás a je tedy náš vzor?
Co tedy po té škole vlastně chcete? 
Naposledy upraveno 14.11.2014 - 11:02Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
jrosan
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
14.11.2014 - 08:02
Na toto "představení" museli jít 13.11.2014 studenti slánské Obchodní akademie a museli za něj zaplatit 50,- Kč. Byla to povinná akce školy, která má zřizovatele na krajském úřadě, čili je placena z našich daní. V "představení hraje syn paní ředitelky OA. Představení plné vulgarit, naprosto nesmyslných spojení sprostých slov, korunovaných urážkami na adresu pana prezidenta, mělo být považováno za alternativní umění. Né každý je schopen snůžku sprostých slov považovat za alternativní umění, ale svědčí to o inteligenci protagonistů a navíc i o inteligenci představitelů OA, když tento sprostý blábol nutí studenty zaplatit, neboť normálně by za něj peníze nevyhodili. Myslím, že by se tímto měla zabývat i policie, neboť veřejné hanobení kohokoli a tím myslím i prezidenta, je trestné. Nevím jak by se paní Segmanové líbilo, kdyby o ní veřejně se hlásilo, jaká je pussy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.