Obsah  >>  Politika, politici  >>  Braňme demokracii - téma opět důležité!
Strana:   1  ...  5  6  7  8  9  ...  24

Braňme demokracii - téma opět důležité!

Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: občan
1.11.2018 - 21:13

Vážený, policie ani soud ani ministerstvo vnitra, kterému do toho ostatně nic není, nikoho za vyníka něčeho trestného neoznačili. Jedinou vinou je to, že v době, kdy se podepsaly dodatky ke smlouvě o výstavbě APD byl výklad zákona o veřejných zakázkách ještě nejasný. Zcela stejný problém jako vznikl neprojednáním dodatků v zastupitelstvu ve Slaném je třeba s tunelem Blanka v Praze. A tam ona údajná škoda byla desetkrát vyšší, než cena APD. Nikdo nebyl nijak potrestán. Vaše představy o kriminalizování lidí se hodí do nějaké banánové republiky. Vaše tvrzení je tak pomluvou. Parkovací dům, přes to, že se stále opakuje kampaň proti němu funguje. Stejně dobře nebo špatně jako jakékoliv jiné obdobně složité zařízení. Na rozdíl od Vás jej řada občanů běžně používá. Občané s ním nemají žádný problém. Že je tnem  oku pár jedincům, no to už tak bývá. Soudní spory si vykoledovali právě ti, kdo mají názory podobné Vašim. Že bude reálně škoda pro město v řádu milionů, právě díky těm soudům, je jasné. Protiprávního jednání jste se dopustil sám například pokud jste přecházel mimo vyznačený přechod. Je s podivem, že Vás nezastřelil. To je asi tak stejná pitomost, něco takového tvrdit, jako to, co píšete.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 503
Hlavně pro: Všechny
1.11.2018 - 07:19

Ten jakýsi technický problém se dořešuje 5 let!
V plněautomatickém parkahausu je obsluha. Pokud rubikova kostka zaparkované auto vůbec vydá, nebo vozidlo při vydávání nespadne z plošiny, určitě vozidlo nevydá v čase tenkrát rádoby vysoutěženém.
Ale jak píše čtenář, toho si nevšímejte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
31.10.2018 - 22:44
Ubohý občan pravdu nemá ... to ovšem takovýmto a jim podobným nebrání blábolit své tlachy a nesmysly. Výstavba APD začíná být hitem a mnohá města s touto výstavbou již kalkulují - a to, že ve Slaném nastal jakýsi technický problém, který je třeba dořešit, nehraje roli.
Reagovat na ubožáky stejné či podobné zdejšímu "občanovi" nemá ovšem žádný smysl - je to jen jejich přání a evidentní zadání - provokovat - !!!
Nevšímejme si jich.
L.Sch.
Naposledy upraveno 31.10.2018 - 22:55Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
občan
úředník
Počet příspěvků: 23
Hlavně pro: Lucije
31.10.2018 - 17:31

Vy nevíte o čem mluvíte. Rubik se prokazatelně dopustil protiprávního jednání, což konstatovaly i policie, soud, ministerstvo vnitra, apod. Takže za takovéto jednání by normálně byl potrestán. Jestli zrovna vězením, to jsem použil v nadsázce. Pro netrestaného člověka by to nepřicházelo v úvahu. Jeho dědictví v podobě parkovacího domu, který prosadil díky protiprávnímu jednání (svého) tady ve Slaném otravuje život všem od doby jeho převzetí městem. Navíc je to velký žrout peněz z rozpočtu města bez adekvátního využití a to nemluvím o probíhajících soudních sporech. Nemám snad pravdu ubohá Lucie?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 589
Hlavně pro: Lucije
30.10.2018 - 08:10

Souhlasím s Vámi. Zavřít by měli ty co žijí a co za to můžou.  :-)

 Přílohy:
ja-nic.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: občan
29.10.2018 - 20:26

Zajímavé, jak lidé kteří o právu zjevně vědí méně než nic jiné šmahem posílají do basy. Ta doba, kdy byl téměř každý zastupitel z doby před rokem 2014 označen přinejmenším za zloděje skončila. Skončila velmi neslavně pro ty, kdo taková trestní oznámení ponoukali i podávali. Dnes již všichni víme, jak se vodili loutky a kdo že byl tím loutkovodičem a kdo byli loutky. Inu po posledních volbách zůstalo v tomto ohledu vyčištěno. A je to dobře. Pokoušet se znevažovat a kriminalizovt, byť vlastním nepodloženým názorem dnes již léta mrtvého je, mírně řečeno, nevkusné a hodné ubohosti chudáka, který to dělá. Žádný zastupitel města se za posledních 12 let (3 volební období) na základě rozhodnutí orgánů které o trestných činech mají pravomoc rozhodovat, tedy policie, státní zastupitelství a soudy, ničeho trestného ve vztahu k jednání zastupitele nedopustil. Takže nezbývá, než politovat člověka, který se stále dokola snaží ulevit svému neštěstí a najít, konečně, někoho kdo za to jeho neštěstí může. Staré přísloví to řeší prostě: Každý svého štěstí strůjcem!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 55
Hlavně pro: občan
29.10.2018 - 16:09

Starosta byl dobrý první dvě období, po svých předchůdcích byl o úroveň výš. Bohužel pak se dal ovlivňovat neumětely, což vrcholilo problematickou stavbou parkovacího domu a možná ovlivněn nemocí sklouzl do podprůměru. Pochopitelně stále za potlesku pohrobků ODS.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
občan
úředník
Počet příspěvků: 23
Hlavně pro: Čtenáři
29.10.2018 - 12:30

Kdo mohl navrhnout vyznamenámí Rubika? Nechal po sobě bohužel neslavné dědictví a kdyby žil, pravděpodobně by seděl v base.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
29.10.2018 - 10:52
Ještě pár fotek z oslav 100. výročí vzniku samostatného Československa od pana Pavla Vychodila a odkaz na video p. Husníka z oslav v divadle:

Zejména závěrečné - Standing Ovation - dlouhotrvající ovace ve stoje, byly úžasným výrazem úcty většiny slánských občanů ke svému bývalému dlouholetému starostovi. I proto, prosím, nevšímejme si následných hloupých příspěvků a velmi pokleslé úrovně jejich autorů.

http://slanytv.cz/domains/slanytv.cz/index.php/player/zpravodajství/slavnostni-zasedani-zastupitelstva-slany-2018


Přílohy:
0773.jpg

0778.jpg

0805.jpg

0837.jpg

0851.jpg

0908.jpg

1035.jpg

1048a.jpg

Naposledy upraveno 29.10.2018 - 16:56Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
27.10.2018 - 14:10
25. října 2018 proběhly ve Slaném, velmi důstojně, oslavy 100. výročí vzniku samostatného Československa. Po pietních akcích u pohřebiště padlých z 1. světové války a legionářů na slánském hřbitově, byli od 17,00 hod. v městském divadle oceněni za zásluhy a propagaci města občané Slaného:

Zdeněk Majstr (jezdec ploché dráhy)  - v oblasti - sport.

Jaroslav Čečrdle  -  kultura

Jitka Budilová (výtečná klavíristka)  -  školství a vzdělávání

Jaroslav Trnka, in memoriam (vynikající astronom)  -  školství a vzdělávání

MUDr. Hana Váchová, in memoriam  -  zdravotnictví

MUDr. Jan Mašek, in memoriam (odvážné životní postoje)  -  občanská společnost

RNDr. Ivo Rubík, in memoriam  -  zasloužil se o celkový rozvoj a prestiž města - občanská společnost.

Po emotivním projevu a poděkování přebírající RNDr. M. Rubíkové, byl dlouholetý starosta Slaného - RNDr. Ivo Rubík - oceněn přítomnými dlouhotrvajícím potleskem ve stoje.

Pořad byl provázen výtečnými vystoupeními slánských pěveckých souborů - Consortium camerale slanense a souboru slánského gymnázia pod názvem - Ach, ach -. Po skončení oficiální části byli všichní účastníci pozvání k RAUTU, který byl umístěn na pódiu divadla.
Přílohy:
img-20181025-170936.jpg

img-20181025-171257.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
22.10.2018 - 13:18
Oslavme důstojně 100. výročí vzniku samostatného státu :


www.meuslany.cz


ČTVRTEK 25. října 2018, 17,00 - 18,00 hod. MĚSTSKÉ DIVADLO
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
20.10.2018 - 15:56
http://forum24.cz/sto-let-od-vzniku-ceskoslovenska-cehona-dostane-medaili/
"Čeho-na"byl občan pilný - a je i teď. Dříve byl hrd za vyznamenání mocnářem ve Vídni a nyní po sto letech dostane medaili i od nového mocnáře na Hradě v Praze. Pan prezident ČR "Čehonovi" k jeho sto letům připne medaili. Poznáme ho (nebo jich bude víc?) mezi vyznamenávanými? Těch, kteří zvýrazní současnou pokleslost tohoto aktu bude asi, bohužel, více a rozpoznatelní asi docela budou.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
16.10.2018 - 13:28
http://forum24.cz/kscm-chce-vysetrovat-zlocinnou-privatizaci-a-co-majetkove-zlociny-komunismu/
DRZOST KOMUNISTŮ JE DECHBEROUCÍ!Tzv. "zločinnou privatizaci" by chtěli vyšetřovat představitelé a nástupci strany, která v r. 1948 zahájila frontální útok na soukromý majetek. Okradli i církve, které chtějí dnes okrást znovu zdaněním finančních náhrad! Celkové majetkové zločiny komunistického režimu se nedají ani vyčíslit. A komunisti opět, jak je jim nakonec vlastní, vystupují dnes s neuvěřitelnou drzostí - bez vyvození jakékoliv vlastní odpovědnosti.
Naposledy upraveno 16.10.2018 - 17:34Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 589
Hlavně pro: XXL
10.10.2018 - 08:27

Milouš už příště kandidovat nemůže. Probíhat to bude naprosto stejně. Naši brouci Pytlíci a Ládinek Vám zase řeknou koho máte volit. Samozřejmě to bude opak toho co chtějí   "obyčejní lidi."  :- Oni mají více rozumu a ostatní jsou blbci...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 492
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 20:13

Pokud toto píše ekonomka tak vážně "POTĚŠ **píp**". Nestudovala jste v Plzni? Tam už dostalo diplom mnoho i horších:-))) Gramatika jak prvňáček a ani po "dlouhých" 5 letech života v tomto městě nevíte,že se jmenuje  SLANÝ a nikoliv SLANÉ? Proboha-skutečně o tom víte prd! Vařte raději doma knedlíky,Vy "ekonomko":-)))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 503
Hlavně pro: Všechny
9.10.2018 - 15:38

Sem si řikal, kdy už konečně mezi tady ty ubohý reakce na tomto DF přistane nějaká pořádná, inteligentní, pravdivá. 
Řikam si, kur va kde vzal ten Zeman  v tomhle suchu v Práglu bláto, jak o tom píše vždy pravdumající  pan L.Sch.(Tedy on o tom nepíše, on to jenom překopíruje po někom jinym.)

Čekal jsem nějakou bahenní bitvu a vono nic. Jenom Miloš řek Jirkovi, že má masivnější křeslo než on a nějakej písálek  JENNY NOWAK z toho udělá mezinárodní škandál.  
Myslim, že ve filmu Knoflíková válka se taky kluci dohadovali, že velitele bude dělat ten, kdo má většího pin ďoura. Aź budou příští volby do toho křesla tam na hradě, třeba bude volba probíhat stejnym způsobem a bude to demokratičtější, než minulá volba. Jen bych byl pro, aby u měření pindiků byl přítomen Jenny Nowákovic a jistý čtenář jeho článků, aby tu pak nedocházelo k nějakým dezinformacím.


XXL:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2674
Hlavně pro: Všechny
9.10.2018 - 14:31
Ubohé reakce, jaké vidíme v tomto DF vidíme, bohužel, i tam, kde by to být nemělo:
L.Sch.
http://forum24.cz/zeman-se-vysmiva-drahosovi-sam-po-nezvoleni-prezidentem-v-roce-2003-utekl/

Nemáme, bohužel, slušného prezidenta republiky. To opět M. Zeman potvrdil, když svou škodolibou - "gratulaci" - škodolibě vyválel v blátě a olepenou urážkami již zvolenému senátorovi i dalším dvěma bývalým soupeřům, postupujícím do druhého kola, s gustem hodil do tváře.
Naposledy upraveno 09.10.2018 - 16:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 589
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 13:54

Faktem je , že došlo k porušení zákona nebo dokonce několika zákonů.  Faktem je, že podle Vás nikdo za nic nemůže. Posledním faktem je, že Vaše ekonomické  vzdělání má vážné trhliny. Nechci Vás urážet, taky nejsem hvězda. O tom, že nejste slaňačka není pochyb.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 503
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 12:52

"o tom jak Slané k APD přišlo zajímavé čtení!"

Hned je poznat, že jste náplava. Slaňák by takhle větu nikdy neformuloval.

Kauza zpolitizovaná??? U mě politiku určitě nehledejte! Na tu já mám svůj názor.

To si nedovete spočítat pani ekonomko, že pro město Slaný je prostě dost neokonomický provozovat takovej parkhaus?Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: hopes
9.10.2018 - 11:07

Asi by to chtělo si přečíst ty staré zápisy z jednání jak zastupitelstva tak rady. Ale počkejte si. Jak skončí soud vše bude na talířku. A pak bude jen na Vás, co s tím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  5  6  7  8  9  ...  24
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.