Obsah  >>  Politika, politici  >>  Braňme demokracii - téma opět důležité!
Strana:   1  ...  5  6  7  8  9  ...  12

Braňme demokracii - téma opět důležité!

Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
22.4.2018 - 14:29
http://forum24.cz/milos-zeman-prezident-ktery-by-se-spojil-treba-s-dablem/
---------------------------------------------------------------------------------------------------
http://forum24.cz/zemanovi-bylo-mezi-komunisty-dobre-prezident-se-jich-vsak-ma-stranit/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://forum24.cz/miroslava-nemcova-kardinal-beran-miri-domu-prezident-zeman-ke-komunistum/
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miloš Zeman ostudně na komunistickém sjezdu:
Kromě kritiky února v r. 1948 a doporučené skromnosti při jednání o podpoře vládě ANO + ČSSD (což je samo o sobě ostudné přizvání komunistů k moci) byl prezident ke komunistům nebývale vstřícný a přátelský - místo toho, aby byl přítomen, při příjezdu ostatků kardinála Berana, v katedrále Svatého Víta v Praze!!!
Výňatky z jeho projevu:
"Vážený soudruhu předsedo, milý Vojto, vážené soudružky, vážení soudruzi ... jsem stoupencem socialismu, ale socialismu demokratického (poznámka: což je nesmyslný přívlastek - asi jako demokracie, ale socialistická!!!) ... děkuji za vaši většinovou podporu v prezidentských volbách, kde jsem byl jediným levicovým kandidátem ... při jednání o vládě budu velmi rád když se bude jednat ve třech a věřím, že k tomu dojde(!!!) ... T.G.M. kdysi řekl, že svět jde nalevo - SOUDRUŽKY A SOUDRUZI, chtěl bych nám popřát, aby opravdu svět šel nalevo - ALE DÁ TO PRÁCI!!!.
Naposledy upraveno 22.04.2018 - 15:05Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2778
Hlavně pro: PavelRohla
19.4.2018 - 20:17

No pane jo, to musí být láska  a obdiv.
A že je co a koho obdivovat.
Ten, který se stýkal s Mrázkem a pak byl vyšetřován po jeho vraždě a ten, který chystal obchod s Krejčířem, ve kterém měl být ukraden Unipetrol (  zpracováno i pro film Gangster Ka), nebýt toho, že Krejčíř upláchl?https://neovlivni.cz/babisuv-deal-s-gangsterem-za-pul-miliardy/
Tohle obdivujete?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
19.4.2018 - 11:36
http://forum24.cz/babis-bude-kontrolovat-babise-jestli-spravne-vysetruje-babisovo-capi-hnizdo/
To už je fakt vrchol - asi by bylo zase potřeba zaplnit Václavák. To je to - z čeho mají, i takovíto grázlové, přecejenom strach!!!
http://forum24.cz/ods-ano-mohlo-odblokovat-situaci-misto-toho-zvolilo-spolupraci-s-extremisty/
Volba předsedy komise pro GIBS - opět zafungovala hlasovací koalice ANO, SPD, KSČM!
Naposledy upraveno 19.04.2018 - 12:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: Všechny
19.4.2018 - 11:15
Ivan Bartoš @PiratIvanBartos

Zvolení poslance Maška do čela komise pro kontrolu GIBS je snahou hnutí ANO paralyzovat kontrolní mechanismy státu. Přitom to není tak dávno, co se pánové @AndrejBabis a Jaroslav Faltýnek dušovali, že kontrolní orgány Sněmovny budou náležet opozici.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: Všechny
19.4.2018 - 11:00

Dušan Mourek sepsal dopis pro členy pražského hnutí ANO, kterých je hned 340. Píše jim proto, že po téměř pěti letech, kdy se strana Andreje Babiše dostala do vysoké politiky, odhodila většinu svých původních ideálů, není jasné, zda chce, aby Česká republika směřovala na Západ či na Východ, podporuje extremisty zleva doprava a tak dále. Rozhodl se proto komunální politiky touto cestou oslovit. Deník FORUM 24 má dopis k dispozici.

: „Umíněné trvání Andreje Babiše na tom, že navzdory svému trestnímu stíhání musí být premiérem příští vlády jen on, vypovídá o povaze jeho hnutí ANO i o Babišově vztahu k moci víc než cokoliv jiného.  Pokud by ANO bylo skutečnou politickou stranou a nikoli stranou jendoho muže, mělo by poměrně jasnou identitu, vepsanou do politického programu, jenž politickou stranu někam IDEOVĚ, PROGRAMOVĚ řadí. Pro Babiše je ale program jen kus papíru, o čemž svědčí i jeho opakovaná prohlášení, že ANO je zde „pro všechny“.  Babiš osvědčuje svoji ideovou pružnost i v praxi. Jeho experti vyjednávají jak s komunisty, tak s pravicovými extremisty, tak se sociálními demokraty, a nejraději by vládl s ODS. Důvodem této pružnosti je, že Babišovi v podstatě nejde o vznik ideových průsečíků, ale o mocenský pakt. Handlovat není pro něj těžké, protože hnutí, které vlastní jeden jediný člověk, od nějž se vše odvíjí, může naslibovat cokoliv a přizpůsobit se pružně jakýmkoli požadavkům, pokud mu to zajistí splnění mocenského cíle.  Babiš prostě vytvořil hnutí ANO jako svůj vlastní mocenský nástroj – jako prodloužení svých podnikatelských aktivit do politiky.

http://forum24.cz/delate-stafaz-likvidaci-spravedlnosti-rekl-farsky-poslancum-ano-brabec-se-tvaril-nastvane/

Není první ani poslední,začíná se to rozkládat......

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: Všechny
19.4.2018 - 10:56

A tohle je projev premiera českého státu k zahraniční politice.

http://forum24.cz/toto-je-projev-naseho-premiera-babise-o-zahranicni-politice-statu-predcil-i-jakese/

Kam se hrabe projev Jakeše z Čerrveného Hrádku.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: PavelRohla
19.4.2018 - 10:47

Miroslav KalousekOvěřený účet @kalousekm 19 hod.před 19 hodinami

Bývalý udavač komunistické StB a trestně stíhaný premiér v demisi odstranil ředitele GIBS. Do čela kontrolní komise pak nainstaloval zaměstnance své politické divize. To je situace mnohem skandálnější a nebezpečnější, než bylo zvolení mlátičky Z. Ondráčka.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: PavelRohla
19.4.2018 - 10:45

ODS @ODScz 20 hod.před 20 hodinami

Poté, co Babiš přinutil k rezignaci ředitele GIBS Murína, nyní ANO dosadilo i svého předsedu komise pro kontrolu GIBS, ačkoli donedávna tvrdilo, že tento post patří opozici. Pamatujete se ještě na billboardy ANO, na kterých obviňovali ostatní z likvidace nezávislosti policie?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: PavelRohla
19.4.2018 - 10:44

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: PavelRohla
19.4.2018 - 10:42

Martin Fendrych @fendrych_m

Sněmovní kontrola GIBS je de facto i kontrolou premiéra, jemuž je šéf inspekce odpovědný. Takže komisi vede člověk ANO? To je, jako by šoférovi měřila rychlost posádka, kterou veze.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Nobody
19.4.2018 - 10:38

Farský, Farský - svůj názor řekl a co. Hraje si na velkého politika, vše zná a ví. Po příštích volbách ta jeho parta zmizí a karavana jde dál. Starostové se mají starat o komunál a ne se cpát do velké politiky. Na komunální úrovni by měli vyniknout. Jak to vedou na radnicích (viz Slaný) je to bída.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 604
Hlavně pro: Všechny
19.4.2018 - 08:10

...."je to evidentní dlouhodobě. Andrej Babiš nám může sice pořád dokola vykládat o tom, jak mu jde o otevírání nových silnic, jak mu jde o investice a o lidi, ale to jediné, o co mu jde a o co hraje, je, aby se udržel na svobodě. To je jeho primární zájem. Vše ostatní jsou jen povídačky pro občany"

Co bude po jeho odchodu z politiky, je mu jedno, systém parlamentní demokracie bude vykloubený, zmrzačený a připravený tak akorát na nějakého diktátora bez možnosti kontroly. Zaslepenost poslanců ANO tak není jen smutná, ale velmi nebezpečná pro naši budoucnost.

http://www.info.cz/cesko/babis-hraje-o-jedine-aby-zustal-na-svobode-vse-ostatni-jsou-povidacky-tvrdi-farsky-28381.html

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Čtenáři
18.4.2018 - 18:18
Čtenáři
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
18.4.2018 - 18:05
http://forum24.cz/vydirani-slavi-uspech-babis-zlikvidoval-murina-s-pomoci-statnich-zastupcu/">http://forum24.cz/vydirani-…
Štvanice podepřená vydíráním slaví úspěch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: XXL
17.4.2018 - 23:31

Nu, máte pravdu, že pomluvy v SN, či jiné příspěvky páně Peškovy mně přijdou velmi nechutné až sprosté - to je prosté a klidné konstatování bez jakkoliv zarudlých očí.
Souhlasím, že podobné diskusní fórum jaké tu měl kdysi RNDr. Ivo Rubík by zřejmě nebylo od věci. Jenže k tomu je potřeba tak, jako to bylo v případě diskusního tématu starosty Ivo Rubíka, založení tématu odpovědí na dotazy občanů - jen a jen z vůle starosty či celého vední města po dohodě s administrátorem WWW.SLANSKO a ne, že téma je založeno někým jiným s představou, že vedení města či zastupitelé jsou povinni v něm reagovat. Tak to prostě není.
Věřím, že takové téma by mohlo vzniknout; - nevím, podaří-li se to ještě v tomto hektickém období, ale v příštím volebním období, jsem přesvědčen, že tomu tak (věřím) bude. Faktem ale je, jak píše pan Rr, že na webu města lze klást v tématu OTÁZKY A ODPOVĚDI dotazy na které dotazovaná osoba následně odpovídá.
L.Sch.
Naposledy upraveno 17.04.2018 - 23:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1244
Hlavně pro: XXL
17.4.2018 - 23:02

Není nic zvláštního na tom,  že zde nikdo za město neodpovídá,  když k tomu na webu města existuje oficální místo: Otázky a odpovědi. Nejde však o politické kolbiště, tak bych pochopil, že na osobní invektivy ani tam nikdo neodpoví. Podle mého by tam  takový příspěvek měl být obratem smazán.


Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 447
Hlavně pro: Čtenáři
17.4.2018 - 21:13

Zvláštní, že tady tu současnou garnituru obhajujete  jenom Vy sám.
To nejsou schopni věnovat trochu času diskuznímu foru, tak jak to dělal  starosta Rubík?
Víte co, něco tu napíše L.P. a na něj se "zarudlýma očima vztekem" reaguje L.Sch. a opačně reaguje zase L.P. na reakci L.Sch.
Obyčejnej Slaňák se v tom ztrácí. 
Nemůže tady reagovat  a věci uvádět na "pravou" míru někdo z vedení města???Někdy mám dojem, že mají hroší kůži a je jim doslova buřt, co se o nich píše.
Naposledy upraveno 17.04.2018 - 21:15Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
17.4.2018 - 13:22
http://forum24.cz/dezinformacni-kampan-v-plnem-proudu-rakety-mely-mirit-na-ukrajinu-jsou-neskodne/
Dezinformační kampaň bude zřejmě sílit - lze očekávat i falešná videa.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nakonec v SN (internetový pomlouvačný plátek) vidíme totéž. Zejména snahu o očernění současného vedení města, které si vede po svém nástupu - po neúspěšném působení vedení předešlého - velmi dobře.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
16.4.2018 - 15:35
http://forum24.cz/kdo-uvari-zabu-hlavnimi-kuchari-jsou-babis-se-zemanem/
Situace socanské žáby není dobrá - studená voda už asi nepomůže.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  5  6  7  8  9  ...  12
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.