Obsah  >>  Politika, politici  >>  Po nebo před volbami, bránit demokraciii, je stále důležité!
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  223

Po nebo před volbami, bránit demokraciii, je stále důležité!

Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: Všechny
4.2.2023 - 10:56 (nový)


Přílohy:
1675503899131.jpg

1675504108603.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 3285
Hlavně pro: Všechny
3.2.2023 - 23:19 (nový)

https://www.youtube.com/watch?v=OVGfJyPCKQo

Stojí za to si poslechnout...  :-(


Přílohy:
img-20230121-wa0002.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: Všechny
3.2.2023 - 22:39 (nový)

Ale, ale ... Vy, kteří přece nežijete politikou a vlastně jste prakticky do tohoto DF zabloudili jen náhodou (protože Vás takové věci vůbec nezajímají a ani by Vás nenapadlo sem přece někdy něco psát, že?) se přece nebudete zapojovat do nějaké politické diskuse ... Vy, kteří vůbec nežijete politikou, která je vůbec nezajímá, že?  ....tak se hezky z toho vyspinkejte ... dobrou ... a sbohem !!!

L.Sch.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 938
Hlavně pro: Alfonz
3.2.2023 - 21:26 (nový)

Přesně tak.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Alfonz
Počet příspěvků: 374
Hlavně pro: XXL
3.2.2023 - 20:52 (nový)

Je to marný, je to marný, je to marný.

Ten pán nikdy nemůže pochopit, že jsou lidi, kteří nežijí politikou.

Tento antikomunista má myšlení soudruhů, kteří tvrdili, že na všechno je potřeba se podívat tak nějak politicky. Jako například soudruh poručík Tronik zástupce pro věci politické v Černý baronech.

Diskuze s ním je pouze ztráta času.


Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: XXL
3.2.2023 - 14:51 (nový)

Urážíte tu jen Vy a několik dalších anonymních provokatérů ... - je prima, pokud s tím hodláte skončit.

L.Sch.

P.S. - Žijete v zajetí starých zvyklostí, kdy se pokyny nejen té jedné strany, ale tehdy současně i vlády řídili nejen komouši, ale byli tak nuceni činit i ostatní občané, aby nebyli vystaveni pronásledování a šikanování ... Dnes neexistují žádné tzv. "stranické pokyny", jen Stanovy  -  členové stran si vybírají sami v které politické straně či hnutí chtějí být členy podle toho jak vystupují a jaké názory veřejně proklamují... Pokud by chtěli subjekt, kterého jsou členy opustit, nezaplatí prostě roční členský příspěvek ...

Naposledy upraveno 03.02.2023 - 20:13Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 938
Hlavně pro: Čtenáři
3.2.2023 - 14:23 (nový)

Jste k smíchu.

Tak já jsem ten co nadává vždy a na všechno. :-))

Ne na všechno NE. Jen na věci, který se mi nelíbí. Třeba na skvělej parkhaus, kterej se teď může zbourat. Nebo si myslíte, že ti co v tý nefungující parkovací hrůze maji namočený svý pracky zasloužej pochvalu? (Mimochodem, myslim, že Vy jste jeden z nich.)

Vy sám tu několik let nadáváte na komouše, Babiše, Zemana, všechny ostatní urážíte jen proto, že nesdílí "Vaší" pravdu, označujete je desolátama, proruskejma švábama, komoušema. Vše co pochází zleva odsuzujete. Jen generálovu minulost najednou omlouváte, jakoby se nic nestalo, jakoby on nebyl tim vych canym hajzlikem, kterej vstoupil do KSČ, aby pak když zjistil, že tudy cesta nevede z ní zase vystoupil. Kdybychom tenkrát nezacinkali klíčema v klídku by tam zustal. Pane i on byl součástí rudého temna o kterém píšete, ale to pochopíte až zapojite  rozum, jak zmiňujete, a přestanete se řídit pokyny "strany. "

Sdělte Vy nám, v jaké politické straně nebo hnutí jste byl v dobách předlistopadových. Bojoval jste za demokracii už v dobách toho rudého temna?  Nelze věřit tomu, že byste se dal na politiku až v roce 91, kdy vznikla Vaše milovaná strana, za kterou byste i dýchal.

 

Tímto s Vámi končím diskuzi a již nebudu reagovat na Vaše příspěvky. A vězte, ať napíšete cokoli, mě neurazíte.

 

Všem diskutujícím přeju krásnej víkend.

 

 

 

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 3285
Hlavně pro: Všechny
3.2.2023 - 13:10 (nový)

 

https://www.youtube.com/watch?v=OVGfJyPCKQo

 

Jsem zvědavý kdy to smažou...Přílohy:
fialenko.jpgJeště si půjčíme na pomoc UA...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: XXL
3.2.2023 - 12:16 (nový)

Aha ... jasně - Vy jste prostě ten, který bude nadávat vždy a na všechno, že?

Ona se žádná ručička na buzole nezbláznila, víme(?) - to jen většina lidí v ČR - zaplať Pán Bůh - chce patřit tam, kam tato země po celé věky patřla; totiž k civilizovanému západu ... jen to bude ještě nějakou dobu trvat, než překonáme následky doby 42 let rudého temna z let 1948 - 1989-90!!! Ono je třeba uvažovat nejen logicky, ale především zapojit rozum ... což, pravda, jak vidno, je mnohdy problém, že? Ona logika je totiž tím, co se sice snaží zajistit správné, postupné myšlení, ale na neštěstí (pro některé) již mnohdy nedbá, aby toto myšlení vycházelo ze správných dat (faktů). A teprve rozum (což je mnohdy, pravda, vzácné koření) je schopen správného myšlení, které hledá pravdu a zjišťuje, vychází-li jeho činnost ze všech zjištěných faktů!!!  -  A tak je třeba vnímat, že i když zprofanovaná KSČM nemá dnes na to uspět ve svobodných volbách, je třeba vidět, že tato ultralevá KSČM se takticky spokojuje s tichou podporou a ovládáním těch, kteří jsou jí z minula cosi dlužni a v minulosti pro ni dokonce pracovali ... např. podpora bývalého spolupracovníka A.Babiše-Bureše, že? ... nebo mnohdy i dosluhujícího prezidenta, který navštěvuje komunistické sjezdy a kromě současného válečného konfliktu podporoval Kreml a poklonkoval mu, stejně jako Číně!!!

Nu - a pokud jde o politiclou příslušnost či nikoliv - je rozhodně fajn, že dnes nikdo nikoho nenutí být členem jakékoliv politické strany nebo hnutí - je to naprosto svobodné rozumové uvážení a rozhodnutí každého!!!

A na závěr si položme otázku:  MÁME OBJEKTIVNÍ NÁZOR NEBO JSME OVLIVNĚNI BĚHEM UDÁLOSTÍ A NĚKTERÝMI MÉDII - popřípadě i kolujícími účelovými e-maily či SMS a docela četnými podivnými weby s informacemi jejichž pravdivist je velmi pochybná, zakládající se na polopravdách či přímo lžích s evidentním záměrem ovlivňovat a ohlupovat? -  Každý, samozřejmě bude prohlašovat, že jeho názor je objektivní, leč v podvědomí jsme ovlivňováni opakovanými polopravdami a vyloženými lžmi. Ono - tento efekt znal a do života uvedl již jistý ministr propagandy z kterého si ony weby vzaly jednoznačně vzor.  A tak - dejme si, prosím, na své podvědomí velký pozor.

L.Sch.

Naposledy upraveno 03.02.2023 - 16:09Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 3285
Hlavně pro: Všechny
3.2.2023 - 10:11 (nový)


Přílohy:
dane-fiala.jpgUršulín to dokáže !!!

Naposledy upraveno 03.02.2023 - 11:59Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 938
Hlavně pro: Čtenáři
3.2.2023 - 00:21 (nový)

Několikrát jsem to zde na DF psal. 

Nikdy jsem nebyl členem žádný politický strany. Ani v dobách předlistopadových, ani v současnosti.  A taky zastávám názor, že politika je svinstvo.  Rozhádává přátele, kolegy, dokonce v rodinách se lidi hádali kvůli posledním volbám. 
To jen Vy jste si mne zaškatulkoval do "komoušský" škatule.  Jenže s Vámi je to těžký. Vy do týhle škatule dáváte všechny, co nesdílí Váš názor, respektive názor Vaší strany. 
Komu fandím?  Tak rozhodně ve druhém kole prezidentských voleb jsem nedal hlas ani jednomu. Politikum nevěřim, ať jsou zprava, nebo zleva. Za těch třiatřicet let demokracie už tu bylo tolik slibů, že by  člověk musel žít třista let, aby se něčeho dočkal. I jsem si kolikrát před volbama řikal, "tenhle vypadá dobře, ten by tam mohl něco změnit."  Ale ouha ten "systém " každýho  semele a jen co je po volbách, chování se změní, jakoby jim tam nahoře někdo přeoperoval mozky. Komouši to vedli 40 let do pr dele a dnes už mam pocit, že ti veškerý demokrati za 33 let našli do tý pr dele zkratku. Vlastně se jen zbláznila ručička na buzole.  Furt ukazovala na východ, teď na západ. 

Na závěr
Vězte že bez politické příslušnosti se žije skvěle.  Vy to ještě nevidíte, že politika je svi ně? Jenom kolik sil Vás musí stát ten nekonečnej boj za demokracii na tomto fóru.   I když, člověk má pocit, že je to vlastně Váš životní styl. Zdarec. 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: XXL
2.2.2023 - 23:14 (nový)

Stačí jen - přiznat barvu ... tak komu, že Vy tedy fandíte ... jaký je Váš politický náhled ...???

Diskutovat se dá i slušně, je-li Vám to známo ?... já jsem člen ODS a jsem tedy orientován od středu do prava ... můj názor tu ventiluji dost dlouho a jistě ho znáte - můžete vyjevit tedy i ten Váš (abychom se nemuseli dohadovat)? Za odpověď předem děkuji ...!!!

Lad. Schneider

Naposledy upraveno 02.02.2023 - 23:15Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 938
Hlavně pro: Čtenáři
2.2.2023 - 22:01 (nový)

Pane Vy jste fakt regulérní blázen!

Nesnášíte komouše, to chápu.

Vždyť tu dělali tolik let takový zvěrstva. V komunistickejch kriminálech umírali nevinní lidé.

Ale to že vynášíte do nebes člověka, kterej tu historii  musel znát (do KSČ se nevstupovalo v šesti letech)  a přesto  dobrovolně, dá se říci účelově vstoupil do této zločinecké organizace, to je fakt k zamyělení.  A to že to odčinil?  Ano zahodil rudou knížku, protože ta ke generálskejm frčkám jaksi  v oněch časech po revoluci dost dobře cestičku nezametala.  Udělal to zase tak trošku ůčelově. Jo a že  se omluvil?  Proč to neudělal tenkrát, když z té zločinecké organizace vystupoval, ale až teď, když šlo o jedno z nejvýš postavenejch korýtek?

A to že Vy antikomunista jste mě nazval komoušem, to jen dokazuje, že jste blázen.

Všude okolo sebe vidíte komouše, jen tam, kde byste je vidět měl ne.

Hezkej večer.

 

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: Všechny
2.2.2023 - 18:35


Přílohy:
1675357638707.jpg

1675358844769.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 3285
Hlavně pro: Všechny
2.2.2023 - 17:10
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: Alfonz
2.2.2023 - 16:33

Vám přece chutná vždycky všechno - komouši a provokatéři holt musejí mít silný žaludek !!!

L.Sch.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4707
Hlavně pro: Všechny
2.2.2023 - 13:14
Lojza
Počet příspěvků: 3285
Hlavně pro: Všechny
2.2.2023 - 11:40


Přílohy:
dopis-urad-vlady-fialova-metafora.jpgTo je vrchol arogance...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  223
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.