Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  16  17  18  19  20  21

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

levape
Počet příspěvků: 284
Hlavně pro: Čtenáři
6.2.2016 - 07:27

Asi nesledujete a nebo zcela ignorujete průzkumy oblíbenosti politiků a prezidenta. A jak si představujete uvážlivou většinu ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2311
Hlavně pro: RK007
5.2.2016 - 23:33

Opravdu znáte oba? Já znám osobně jen jednoho - Přemysla. Výborný lékař a člověk - za toho by se nikdo nemusel stydět, ale - bohužel ...!
Ale o tom má poznámka nebyla, to je minulost - náprava je budoucnost - doufejme.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 804
Hlavně pro: Čtenáři
5.2.2016 - 23:12

Říká člen stany, která v minulých volbách navrhla kandidaturu nemastného, neslaného, VUMLem poznamenaného Sobotky. Znám dva Sobotky. A oba jsou aktivní nikdo.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2311
Hlavně pro: Všechny
5.2.2016 - 22:11
Nu, o tom, že byl Miloš Zeman zvolen v řádných demokratických volbách tu snad žádná pochybnost nezazněla. Zazněla tu jen výzva k nápravě. Faktem prostě je, že "přímý" způsob této volby, zdá se být poněkud nešťastným - neboť příště, pokud by chtěl kandidovat, může být zvolen prezidentem ČR třeba Jaromír Jágr (nic proti němu - hokejista je to světový!) či Dominik Hašek nebo - nedej bože - F.R. Čech!!!
Zkrátka populace si vybírá a stát se takto může cokoliv - je to děs!!! Tato naše přímá volba má hodně daleko do podobné, ale úplně jiné volby v USA, bohužel!!!
Inu, co už se stalo, stalo se, můžete klidně zívat a rosa se - přesto - po ránu - na louce - zatřpytíííí!!!
Přesně tak - co se stalo stalo se, ale pojďme to zkusit v r. 2017 napravit. Bude to samozřejmě záležet na uvážlivé většině, že? Tak nezbývá než doufat, že tentokrát (i při tomto ostrakizačním volebním systému) snad bude opravdu uvážlivá.
L.Sch.
Naposledy upraveno 05.02.2016 - 22:14Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Pivoj
kecal
Počet příspěvků: 31
Hlavně pro: Všechny
5.2.2016 - 20:33
Prezident Zeman, i když jsem ho nevolil, je řádně a demokraticky zvolným prezidentem ČR. Ti, co dnes křičí o buranovi na Hradě, jsou v podstatě ti samí, co propagovali přímou volbu. Jenže si mysleli, že jako demokracie - dobrý, když vyhraje ten jejich jedinej správnej kandidát. Ale přes masívní mediální masáž slintající degenererovaný nedostudovaný švýcarský foršt nevyhrál. A přitom to bylo kurňa tak dobře rozehrané. I nastala ta pravá demokracie. Červené karty, vajíčka, bezprecentní mediální dehonestace... Proč mi to ksakru připomíná "demokratickou" změnu v Íráku, Lybii, Ukrajině, Mali, v Sýrii... Tam zdá se, kalašnikovy žádnému současněmu "demokratovi" nevadily. Každý národ má vládu, jakou si zaslouží. A tohle vám všem "demokratům" přeju.ČR má prezidenta, jakého si  zasloužíte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
2.2.2016 - 06:57

Prosím, jak jsem Vás neslušně osočoval? Nepoužívejte termíny, kterým nerozumíte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
1.2.2016 - 16:41

Hele človíčku,stejně jako xp3 - nejdřív neslušně osočujete na internetu a pak tady píšete o NAPADÁNÍ a BRUTALITĚ?
Nestačí ti diskuse s Postem - občanem Slanýho? Potřebuješ po internetu slídit a po té dopisovat sem informace k mojí osobě? 
Nejen že jste něpobrali co je to DEMOKRACIE - Ale ani nezvládáte základní princip internetových diskuzí.
Jinak pro Vaší informaci - 59% lidí - DŮVĚŘUJE ZEMANOVY - Máte potřebu se ho zbavovat na úkor nás ostatních? Už jste pochopil? 
http://www.novinky.cz/domaci/393488-lide-nejvic-veri-starostum-prezident-ma-pozici-pevnou.html
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2311
Hlavně pro: Všechny
1.2.2016 - 15:20
Nu, já myslím, že všichni ti, kteří mají ideály a skutečně v ně věří a nezaujímají jen účelové postoje - by se měli pokusit přispět k nalezení cesty vpřed a ne pod dojmem domněle nenaplněných ambicí se vzdávat demokratických principů a tleskat snad, jako někteří, názorům na revolucionářské řešení pomocí kalašnikovů. Diskutujme, i se třeba hádejme (slušnou formou), ale nevytvářejme mezi sebou příkopy - neboť v tomto prostoru budeme spolu žít i v budoucnu.
L.Sch.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ono totiž - podstatou revoluce (tedy změny v pojetí levice s kalašnikovem v ruce), vzhledem k její brutalitě, jsou nevyrovnané emoce a deformované myšlení, některých jednotlivců, s cílem poškodit před veřejností ideového soupeře (v jejich pojetí nepřítele!) - jak se můžeme dočíst i v některých internetových zpravodajstvích. Kdo užívá nesprávné metody (revoluční brutalita, pomluvy a útočení za každou cenu!) - ničí správné cíle. Kdo takto zneužívá demokracie (právě jejími možnostmi), zkracuje období lidského dozrávání přílišným spěchem a tak infikuje společnost strašlivou psychologickou chorobou - závistí a nenávistí!
Věřme však, že na cestě od nevědomosti k pravdě, nakonec musí zvítězit dobrá vůle - nejen pro naši útěchu, ale protože principem života je jednota v pravdě.                              -(parafrázováno P. Burton)-

Moderní člověk hledá příliš mnoho štěstí - již tím se cítí nešťasten. Demokratismus není jen soustava politická, ale také mravní a především mravní.  -TGM -
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Všechny
1.2.2016 - 06:34
DĚKUJI PANE PREZIDENTE!
V předvečer II. světové války to bylo právě 15 % našich občanů, kteří vzývali Hitlera jako spasitele Evropy, mesiáše sjednocení a zachránce před komunistickou zkázou. Záruky bezpečí byly Francie a Anglie, země nejdemokratičtější a nejspravedlivější z demokratických a spravedlivých.
A většina, řízena demokratickými a spravedlivými politiky, jim začala z části ze strachu, z části z prospěchu a z části z vyčerpání, ustupovat. První z pevností, potom z území a nakonec jim a jejich přátelům přenechali i HRAD...
A dnes zde máme znovu 15 % občanů, kteří nás přesvědčují, že
pokračování našich tradic a vyznávání národních hodnot překračujících hranice lidské smrtelnosti je xenofobní,rasistické,vyčleňující všechny obyčejné,vystrašené lidi za společenství vyvolených.Není to Pražská kavárna ani Sluníčkáři, jsou to Kolaboranti!
Děkuji pane prezidente, že jste nám připomněl, že tahle země je jen naše, našich předků, našich padlých ve všech bitvách o ni.
Děkuji pane prezidente, že jste nám vrátil pravý význam slov vlastenectví, národ, čest, které nám tato vlčí smečka již pomalu posunula za hranici zákona
Děkuji pane prezidente, že jste nám připomněl kde jsme doma..
VĚRNI ZŮSTANEME !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
viking
Počet příspěvků: 129
Hlavně pro: Vladimír
31.1.2016 - 22:28

"Co by přineslo znovuzvolení pana Zemana do funkce hlavy státu "

----------------------------------------------------------------------------------------------

Spíše by se dalo napsat co nepřineslo a zřejmě nepřinese.

Havel se staral jen o svůj "kult osobnosti" a nechal zemi na pospas zlodějům a podvodníkům. Ještě jim otevřel kriminály. Lhal snad nejvíc ze všech tří.

Klaus ješita, který také na kamarády nezapoměl a učinil z nich nepotratatelné.

Zeman zatím "září" jen svými bonmoty. Většinou nevhodnými. Jsem ale přesvědčen, že má názory jako většina obyvatel země.

Kdysi jsem mluvil s politickým vězněm. Ten na tu dobu vůbec nevzpomínal ve zlém.

Dnes se vyslovení vlastního názoru rovná hanobení rasy, podpory potlačování práv a svobod a jiných věcí. Všude nás hlídají kamery. Jsme odposloucháváni. Bez svolení úřadů nesmí člověk nic podniknout. Všude jen zákazy, příkazy a omezení.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 21:24

Proč mě to nepřekvapuje, došly argumenty a nastoupily urážky......A opět se mýlíte, nemám "koryto" (tedy volenou ani jinou funkce v samospráv+ěnebo tak, jsem pouhý zaměstnanec). A s prezidentem Havlem jsem bohužel nepařil, jsem mladší ročník. Ale popovídal a popil bych s ním opravdu rád.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
31.1.2016 - 17:01

Přečti si svoje přízpěvky a pak nám začni vyprávět něco o slušnosti...:) To je jako když ZLODĚJ KŘIČÍ - CHYŤTE ZLODĚJE....:D
Aby si někdo zasloužil moje slušný jednání - musí se umět slušně chovat SOUDRUHU. A to vy zrovna moc neumíte při lustraci vašich přízpěvků. Vy chcete MORALIZOVAT? Koho prosim tě? 
Hele,asi takhle. Slušný lidi sem ani nepíšou,protože Slánská politická smetánka je odradí hned první větou. Ani se nedivím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2311
Hlavně pro: Všechny
31.1.2016 - 15:05
Předpokladem každé diskuse, je především slušnost - pokud ta u někoho absentuje, již se nejedná o slušnou diskusi, tedy dialog dvou třeba i hodně názorově rozdílných individualit (což nemusí vylučovat slušnou diskusi), ale spíše jde o monolog jednoho individua, napadajícího každého oponenta!!!
L.Sch.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. :
Jak to zvíře ve mlýně
on zastřené má oči,
myslí, že jde dále
ale, jen se točí.

Výborný, je postřeh Juliana Tuwima, když říká ve svém citátu, že - opsaně - "nazvat někoho urážlivým výrazem ..... , to není mnohdy urážka, nýbrž diagnóza!!!"
Pan Roman jistě rád poukáže na mé neslušné či urážlivé příspěvky a na co reagovaly, že?!!! Nebo ho mám vyhledat osobně?
Naposledy upraveno 01.02.2016 - 14:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
31.1.2016 - 14:31

Hlavně mi imponují zloději a vykukové. To,čemu tady pochlebujete,to čemu tady fandíte a to co berete jako samozdřejmost - zlodějnu. Kde jsou vyše aktivity na odstranění těch zlodějů? Nikde - protože vám tahle vyhovují?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
31.1.2016 - 14:28

Máš přehled jako madam Merkelová jo? Ta si taky o sobě myslela,že sežrala všechnu moudrost světa.Máte hovno přehled. Možná tak nad svým korýtkem a možná taky nad Havlovým chlastem Nepařili jste náhodou spolu???
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 13:08

Moje poslední reakce na Vás, ne nemám vysokoškolské vzdělání. Ale všeobecný přehled mám celkem dobrý, jak v politice domácí tak zahraniční. Ale ten rozklad kolem sebe opravdu nevidím nikde. A moje ubohé vzdělání stačí na to, abych měl slušnou úroveň pravopisu a nedělal elementární pravopisné chyby.
A když se mnou někdo nesouhlasí, tak si nemyslím, že hned všechno ukradl, podplatil a podobně jako Vy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jeseter1
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 12:07

Pane Bože, do kohos´ to duši dal? Je to vůbec možné, aby byl v tom našem královském městě někdo  tak neskutečně pitomý???
Naposledy upraveno 31.01.2016 - 12:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
TSS
povaleč
Počet příspěvků: 95
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 12:07
No Poste a jak by se to teda mělo udělat, aby se to tady dalo do pořádku ? Ta, podle tebe, zdevastovaná republika ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Vladimír
31.1.2016 - 10:59

Mam vám jmenovat ty,kteří zemřeli díky špatnému systému? A to,že nelze pojmenovat nějakou stranu není vůbec podstatný. Můžou za to všichni - kdo od roku 89 tuhle zem ničí. A ty co zemřeli aniž by museli - si dohledejte také na internetu v podobě mrtvích díky zdrogovaným řídičům,nebo matky které spáchali sebevraždu díky tomu,že nedokázali finančně vyžít. Našel bych vám tisíce lidí,které tenhle systém POPRAVIL !!!
Naposledy upraveno 31.01.2016 - 11:00Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
31.1.2016 - 10:56

Máte na mysli ty diplomy z Plzňě? Taky jste si jeden pořídil za patřičný peníz a dneska se cítíte jako vystudovaný inteligen? A to,že nevidíte stav zdravotnictví mě nějak nepřekvapuje - Vy totiž ve své samolibosti nejste schopný vidět skutečný stav věcí. Nějaké zkrácení čekacích dob? Člověče jste taky mamut který zamrzl v době před 1/4 stoletím? 
Zdravotnictví? Neštvěte mě lidi,opravdu jste tak neschopný vidět dál,než na špičku svýho nosu? Kdomě samy sebe nevidíte nic jinýho? http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zdravotnictvi/
To je jen jedna ze stránek který se najdou při vyhledávání. Proč si pořád pochlebujete? Cítíte se pak víc nad lidi???
O ochraně státu - nemá smysl ani spouštět diskusi. Opravdu se cítíte skvěle v tom BORDELU?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  16  17  18  19  20  21
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.