Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  17  18  19  20  21  ...  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: Nobody, příp.i Posta
19.2.2016 - 11:51

Prosím pěkně, nesnažte se něco - zvláště někomu jako je "diskutér"  Post -  vysvětlovat. Dobře přece víme, že za všechny neúspěchy socialismu mohla čtyři roční období, američtí imperialisté a mandelinka bramborová. Nebýt těchto nepřátelských elementů už dávno by ČSSR dohnala - ba předehnala - ten nenáviděný prohnilý kapitalismus. Dnes - pro změnu - za všemi neúspěchy přece může výhradně ODS, Kalousek a ve Slaném pak Rubík a Bartoníček s Hrabánkem. Jak jednoduché, že !?  Ale zpět k tématu: Co by nám přineslo znovuzvolení Miloše Zermana do funkce hlavy státu? Nám déletrvající mezinárodní ostudu, která je pro smích kdokomu, ale podívejme se na problém  z hlediska chátrajícícho důchodce: Kde by měl tak dokonalé sociální a zdravotní zajištění jako právě na Hradě. Jeho tělesnou schránku poponáší parta bodygárdů,  jeho jídlo kontrolují speciálními měřícími přístroji, nově dostal na ochranu i obranný štít  odolávající nejen vajíčkům či rajčatům, ale i střelám. Který Domov důchodců či hospic má tak dokonalé zájezdové možnosti jako oprávě tato hradní zájezdová kancelář? .   Také by mnohé zajímalo, kde a proč zmizela "první slečna". Zlé jazyky tvrdí, že byla uklizena na studia do zahraničí po její účasti na pornoparty.  Škoda, že se už po jeho boku nevyskytuje ani další exot - první slepice Jiřinka. To všechno však vyváží dvorní šašek - vlastně  tiskový mluvčí. Je zábavné sledovat pana prezidenta (který dříve říkal, že nemá rád komunisty)  který s oblibou  nadává novinářům (hnůj, žumpa a pod. lahůdková označení), a navzdory svému bytostnímu přesvědčení  si za svého blízkého spolupracovníka vybere novinářského šmoka sedmého řádu - a navíc redaktora komunistického plátku. Ono by toho bylo jistě víc, ale co vysvětlovat našim levicovým voličům,  kteří za kobližku klidně zvolí miliardáře. Ale to je už zase o něčem jiném.- Mějte se hezky!
Naposledy upraveno 19.02.2016 - 12:30Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 628
Hlavně pro: RK007
19.2.2016 - 10:40

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 628
Hlavně pro: Post
19.2.2016 - 10:39

A ten rozdíl ve vývoji zemí, ČSSR a Německa či Rakouska zavinil kdo?

 

No přece socialismus  a komunisti ,troubo! Dneska , nebýt února 1948, jsi tady mohl mít úplně jiný  poměry, měli jsme lepší výchozí pozici  než Německo a Rakousko.

Naposledy upraveno 19.02.2016 - 10:40Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Brutus
19.2.2016 - 08:12

Určitě dělám - Jsem NESPOKOJENÝ a to je hlavní. Vy co jste SPOKOJENÍ jste neudělali nic před rokem 89 a stejné nic jste neudělali od roku 89 - protože jste SPOKOJENÍ. Zrovna včerejší reportáž na Nově - nákup a srovnání výrobků v merketech ČR a Rakouska. Nákup stejného zboží v Rakousku o 100 Kč,- levnější a navíc kvalitnější zboží. No jak je tohle možný???Protože jsme ODPADEM EVROPY !!!! A ještě si v tom někteří JEDINCI libují...:(
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 483
Hlavně pro: Post
18.2.2016 - 19:46

Děláte konkrétně něco pro to aby v naší zemi bylo lépe?Cokoliv...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Nobody
18.2.2016 - 15:53

A co tím chceš říct? Vytasit nějaký štváčský keci z internetu umí dneska každej pablb...:) Ale to je jen o tom,že jsi asi povrchní občánek Čechystánu. Být Brežněv magor,jako spousta dnešních KAPITALISTŮ - tekla by krev,že by se v ní koupali ještě děti našich dětí.Hloupost touhle zemí prorůstá a spousta lidí je samej pupen - jen rozkvést..:) Většinou jsou to ti,kdo líbali zádele komunistům - po převratu líbaj průdele EU a až se změní politika budou dál líbat zadek někomu dalšímu - Tak se to prostě neučili a nic jinýho neumí.Natož přemýšlet vlastní hlavou. Možná to bude tím,že Zika v ČR už dávno zasáhla velký množství obyvatel a nemůžou tedy ani posoudit stav věci. Naštěstí se ještě najdou i tokový - který dokážou přemýšlet. Tohle si poslechni - https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 628
Hlavně pro: Post
18.2.2016 - 10:34

Aby bylo jasný, čemu fandíš:

http://svobodneforum.cz/vystava-v-moskve-vzdava-hold-breznevovi/

potlačování veškeré opozice za Brežněvovy vlády je zmíněno jen útržkovitě. Ve vitríně jsou vystaveny dva dekrety s Brežněvovým podpisem: jeden zbavuje všech vyznamenání akademika a nositele Nobelovy ceny Andreje Sacharova, který se stal disidentem, druhý zbavuje sovětského občanství šachistu Viktora Korčného, který emigroval na Západ a dvakrát se neúspěšně střetl se sovětským šachistou o titul mistra světa. Jinak nic více na toto téma.

Chybí jakákoli zmínka, že Sacharov byl zatčen, poslán do exilu a dlouhé roky izolován od okolního světa. Ani se návštěvník nic nedozví o tom, že za Brežněva mnoho odpůrců režimu zemřelo ve vězení, spisovatele Alexandra Solženicyna vyhostili do ciziny a disidenti se běžně zavírali do blázinců, kde byli podrobeni násilné léčbě silnými preparáty.

„Nemůžeme mluvit o všem. Potřebovali bychom mnohem více místa,“ ospravedlňuje se komisař výstavy.

Nic také nepřipomíná ponurost všedního života v Brežněvově Sovětském svazu s poloprázdnými obchody, kde chybělo mnoho druhů základního zboží a na ostatní se stály nekonečné fronty.

Jen pár předmětů zachycuje kult osobnosti, který okolo Brežněva postupně sílil: obrovská porcelánová váza se státníkovým portrétem, bronzová socha, různé obrazy zachycující vůdce ve stejnokroji politického komisaře či na malebné procházce lesem. „Brežněvův kult vytvářelo jeho okolí, nikoli on sám,“ snaží se Prozumenščikov o upřesnění.

Brežněvova lačnost po vyznamenáních všeho druhu je zdokumentována velmi skromně několika medailemi. Někdejší muž číslo jedna se přitom rád ukazoval či nechával portrétovat ve slavnostní uniformě ozdobené dobrou čtyřicítkou řádů, hvězd a medailí.

Výstava o Brežněvovi není jedinou akcí, která se v současnosti snaží vykreslit pozitivní obraz sovětské minulosti. Tato tendence v posledních letech z iniciativy Kremlu zesílila, poznamenala AFP. Na počátku února se v Moskvě otevřela výstava děl malíře Alexandra Gerasimova, jednoho z tvůrců socialistického realismu, který se proslavil obrazy oslavujícími Stalina a Lenina.

 

 

 


 

Naposledy upraveno 18.02.2016 - 10:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 628
Hlavně pro: Post
18.2.2016 - 10:27

Hele, ty srandisto, kde funguje socialismus?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 628
Hlavně pro: RK007
18.2.2016 - 10:25

Ty kostely jsou na tom asi tak stejně jako slánskej PD.  Tvořej jen kulisu měst bez jakéhokoliv naplnění , na činnost církví totiž Češiˇtaky  jen plivou,  postrádají ty kostelíky jaksi nějakou společenskou  funkci. Ještě chvíli nám tady povyprávějte o křesťanství v České republice, tak o Karkulce je taky pěkná.

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Pivoj
kecal
Počet příspěvků: 31
Hlavně pro: Všechny
17.2.2016 - 20:34
Ať žije MZ, druhý nejlepší prezident ČR po VK, který defekuje na názory mediální žumpy, havlistů, sluníčkářů, vítačů a podobné svoloče. Druhý president ČR, který dbá na prospěch občanů a ne zaprodaných kavárenských "elit" a "umělců". Víc takových politků a méně zaprodaných socanů, topáků, Burešů, zelených, a podobných magorů, kteří " chtějí naše dobro" za naše peníze a proti vůli běžných občanů.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Brutus
17.2.2016 - 06:34

Říkej si tomu jak chceš DOKTORE...:D A že mě serou zloději,feťáci,tuneláři,podvodníci,šmejdi - a naše neschopná vláda - tak to si piš...)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 483
Hlavně pro: Post
16.2.2016 - 19:59

Vaše diagnoza zní :Paranoia!!! Dělejte s tím něco,dokud je čas,člověče:-)))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Shark
16.2.2016 - 07:20

To máte tak. Jsou státy, které drží pohromadě diktátoři. Stačilo v několika z nich ty nenáviděné diktátory svrhnout a jejich místo zaujal Taliban, Islámský stát  a další svoloč. Otázkou je co je lepší a kdo má právo o tom rozhodovat. Západní demokracie jaksi nefungovala ani v Rusku, nejsem si jistý jestli by mohla fungovat v Sýrii aj. 
Křesťanství nás obklopuje a je naší součástí přes 1000 let. Kostel je dominantou v podstatě každé vesnice. Řadu svátků a zvyků jsme převzali, lidová rčení vycházejí z Bible. Jsou to naše hodnoty které je potřeba chránit. Na to nemusíme být věřící.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Shark
16.2.2016 - 07:07

Ty nečti jen Seznam..:) Každej ET už dneska ví,že informace si musí dohledávat protože žádný noviny ani vetší server nejsou NESTRANÝ. Tak že nevěř prvnímu článku který si přečteš. A apropo - i kdyby se stalo,že Rusko zasáhne nějakou tu nemocnici - ve válce jsou holt oběti vždycky. Ale pořád to budou oběti díky USA - který tu válku začali. Kdyby se neroztahovali po celým světě - nemuseli být oběti vůbec žádný. Dokonce by nebyla ani masová migrace. Vzpomeň si kolik vražd jsme viděli na videích - podřezávání hlav,rozstřílený lidi - můžu ti ty videa dohledat pokud to nezmákneš sám..:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Brutus
16.2.2016 - 07:02

O co se snažíš? ...:D Přesvědčit mě,o svojí ideologii? Stav společnosti je danej - Šmejdi se hlásí k DEMOKRACII - slušný lidi a pracující k SOCIALISMU.A pokud nezačne válka díky společenství EU tak ukáže čas kam se ta rozkradená,vytunelovaná a zničená zemička v budoucnu pohne.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Všechny
15.2.2016 - 23:02
Tak to jsem si zase po čase početl.  Dominuje tady jeden exot připomínající mí toho exota dÄrtagnana

Jasně dArtagnane, USA neakceptovalo v Sýrii NIC, protože prostě je tam dikatura.

Aktuální srovnání chování Ruska a Spojených států

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/69344/zli-americane-se-priznali-ze-bombardovali-nemocnici.html
Když americké letouny rozstřílely nemocnici Lékařů bez hranic v afghánském Kundúzu a zabili čtyři desítky lidí, byl z toho velký poprask. Samozřejmě právem. To v Sýrii jsou útoky na zdravotnická zařízení celkem běžné, ale je kolem nich nějak ticho.


zatímco Amíci se přiznali, omluvili, Rusko na nás **píp**, bombardovat bude koho chce a mic nepřizná, protože lidský život v týhle zemi nemá žádnou cenu !

Pro nás platí jednoduchá a srozumitelná formule: čím ménně Evropa, tím více Zeman a Babiš a tím více Rusko.  DĚKUJI  ALE ROZHODNĚ NE!

Udiven jsem v poslední době také zejména tím, kolik se mezi ateistickými Čechy  vyrojilo obránců křesťanských evropských hodnot.
Naposledy upraveno 15.02.2016 - 23:14Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 483
Hlavně pro: Post
15.2.2016 - 20:23

Zvykněte si na fakt,že žádný problém není černobílý.Máte sice do určité míry pravdu ale Vaše "milované" Rusko není takové jak ho vnímáte.Souhlasím sice s poslední cca čtvrtinou Vašeho příspěvku ale v případě Nobodyho souhlasím s celým příspěvkem.Usa i Rusko jsou oba stejná svoloč,jen každý jiným směrem.Na demokracii a lidech nezáleží ani jedné z těchto velmocí.Oběma jde o vliv a moc ve světě,nic složitějšího v tom nehledejte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Nobody
15.2.2016 - 14:19

To je zase snůžka žvástů...:D  Nejvíc ze všeho se mi na tom líbí - Že tý svojí lži i věříte.  Keci o 1.světový a 2.světový....hele,na to vám háže bobek Maxipes Fík...:) A víš co se mi líbí nejvíc? Všechno TO - co tvrdíte jak bylo špatný - se pomaličku obloukem vrací. Protože nejste schopný vymyslet vůbec nic funkčního. Taky se vrátím ke SVOBODNÝM VOLBÁM - Proto je teď takovej marast s migrantama - protože USA neakceptovalo volby v Sýrii. Nějak se vám ty informace opět motaj podle toho - jak se vám to hodí....:)A ty ostatní keci o AGRESI ruska - i blbec si dokáže vygooglovat informace - Kdo staví nejvíc bojových základen po světě? Kdo se předvádí Rusům za hranicí? Kdo podporuje separatisty a šťourá se do všech světových zemí? Kdo prosazuje svojí DEMOKRACII za cenu krve? - USA!!!A co když jí nechceme? - SMRT?? Díky VÁM.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 628
Hlavně pro: Post
15.2.2016 - 10:21

Co to je" Ostatní armády" ?

Rusko je země gulagů, nenávisti ke všenu záapdnímu a nenávisti k politickým odpůrcům.

Rusko, respektive Sovětský svaz mělo ( nebo ještě má) ve 20 . století konflikty prakticky se všemi svými sousedy, což je důsledek jeho expanzivní mocenské politiky.  Války vedlo, nebo se agresivně projevilo vůči Estonsku, Litvě, Lotyšsku, které rovnou anektovalo , proti Finsku, jehož část stále okupuje, proti Číně, Japonsku, Afganistanu, tajně se účastnilo korejské války, dále Jižní Osetie, Gruzie, Čečensko, Moldávie, Rumunsko,, spolu s nacistickým Německem přepadlo Polsko a pomohlo Hitlerovi otevřít východní evropský prostor, obsadilo Maďarsko, Československo.

A pokud chcete srovnávat, pak NIKDE  SSSR nepřipustil svobodné volby, zatímco Spojené státy se staly garantem denacifikace a svobodného a PROSPERUJÍCÍHO vývoje Japonska a Německa, Spojené státy musely vybudovat po roce 1948 v reakci na  sovětský komunistický imperialismus svoje vojenské základny v rámci doktriny Zadržování komunismu ! A byla to Severní Korea podporovaná CCCP, která po 2WW vtrhla vyvolala agresi proti svému jižnímu sousedovi

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Brutus
14.2.2016 - 18:44

Vás někdo TVRDĚ potíral? Nebo jen stát hájil své zájmy? Ono,vykecávání hlav o tom,jak to bylo zlé už nějak nefunguje - a čím víc poznávám tuhle bezcharakterní společnost postevenou POUZE na sobeckosti,bezpáteřnosti a mamonu....tím víc si vážím minulosti. To ještě Čechy byli české a ve světě mělo Československo - setsakramensky slušnou pověst. Do dneška se spoustě PODNIKATELŮ daří díky dříve vybudovanému jménu. Zrovinka nedávno jsem četl,že Irák bude chtít po Česku pomoct s budováním - a to právě proto,že kdysy jako Československo tam má dobrý jméno. A to je jen jeden příklad z mnohých.A za sebe - než spolupracovat s kýmkoli a mít strach ze života - to raději budu držet hubu a krok a žít v míru...:)  Stejně tu hubu musíme držet i dneska.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  17  18  19  20  21  ...  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.