Obsah  >>  Úřady, policie  >>   Atlantis park
Strana:   1

Atlantis park

kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: Špejblí hlava
13.2.2019 - 21:54

Zdravím Hurvínku, budete se asi divit,ale jsem obyčejný člověk střední třídy, který se musí hodně ohánět.Jinak k tématice Atlantik paku ,neustále jsem podávala stížnosti,setkala se s lidmi, kteří mi poradili a osobně si byli ověřit zápach.Psala jsem na všechny strany a hlavně se nenechala odbít, viz zastupitelstvo města. Vím jaká je situace na Pražské ulici,ale kdyby jste denně čichal,agresivní látku, která je horší jak savo, tak byste taky bojoval, jako já.Z těch boháčů okolo hřbitova si stěžovala jedna osoba, která není boháč a bohužel Ti boháči mlčeli.Na truhlárnu můžete poslat hygienu a moje verze byla v případě že se nesjedná náprava, bude pozvání Primy,nebo Novy.Sepište petici,ale jak čtu Vaší reakci, plno lidí mele pusou a asi nejedná.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: kafe
9.8.2018 - 12:56

Zdravím, zbohatlíku, milionáři. To se vztekáš, viď? ale že podobná situace je na Pražské a okolí, tak to je v pořádku. Silná kamionová doprava, "ekologická" truhlárna a další průmyslové podniky v okolí. To ale nevadí, protože tam žijí tzv. socky (obyčejní lídé, pracující, jimž je mzda řádně zdaňována) a cikáni. Lepší lidé, to je podvodníci, podnikatelé, šizuňkové...mají samozřejmě mnohem lepší zastání. Takže se nebojte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: Všechny
8.8.2018 - 23:08
A stále se line a line a ještě máme naloženo hluk od firem v okolí.Průmyslová zona jede ve velkém a až budou příští volby a strany z města se budou předhánět ve svých slibech, tak jim to půjdu vysvětlit na jejich kampaně.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: Všechny
19.5.2017 - 00:43
V okolí této firmy se line neskutečný zápach po chemikálii.Vždy to závisí na větru,jak fouká a pak je zápach více či méně cítit.Všichni kdo v okolí žijí a nebo pracují tento zápach cití a v poslední době se to už nedá vydržet.Veškeré jednání a šetření zatím nic neprokázalo a proč ?Čižp přijela bez ohlášení a zrovna ten den zápach nebyl a další detaili rozvádět nebudu.Firma Dekonta a firma Řehák,která sousedí hned vedle firmy,má své zaměstnance a ti jsou tomuto zápachu vystavování v posledním roce často.Kdo si stěžuje na zápach jsou místní obyvatelé,kteří díky tomu v době zápachu nevychází ven a jejich zdraví se od té doby co tu firma je a začala vyrábět v roce 2014 novou technologii zhoršila.Došlo to tak daleko,že místní mají průdušky,astma,pálení v nose,až s vyschlou sliznicí a bolestí hlavy.Jsou často nemocní.Tento zápach je tak štiplavý,že váš nos je chudák.
Kdysi tu měla výrobnu firma Grafobal,která vyráběla papírové obaly a žádný zápach zde nebyl.
Před nedávnem hygiena firmu zavřela pro nesplnění určitých věcí při výrobní technologii..Teď je opět v provozu a smrad se liné dál.

Jestliže selžou orgány s kterými jednáme,tak budu muset napsat do novin a oslovit televizi,který tento problém bude zajímat,tak jako to udělali místní v minulém roce v Kmětiněvsi,aspoń si to myslím,když  si stěžovali na šílený zápach. Ve  Slaném byl tento zápach po rybině cítit též.
Úředníci a všichni ti co schvalují normy pro znečištění ovzduší,by v této oblasti nebyli ani den.
Neodsuzujte lidi kde bydlí,protože proti Pražské a dalším domům je v této oblasti už klid.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.