Obsah  >>  Úřady, policie  >>   Atlantis park
Strana:   1

Atlantis park

Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: kafe
9.8.2018 - 12:56

Zdravím, zbohatlíku, milionáři. To se vztekáš, viď? ale že podobná situace je na Pražské a okolí, tak to je v pořádku. Silná kamionová doprava, "ekologická" truhlárna a další průmyslové podniky v okolí. To ale nevadí, protože tam žijí tzv. socky (obyčejní lídé, pracující, jimž je mzda řádně zdaňována) a cikáni. Lepší lidé, to je podvodníci, podnikatelé, šizuňkové...mají samozřejmě mnohem lepší zastání. Takže se nebojte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 109
Hlavně pro: Všechny
8.8.2018 - 23:08
A stále se line a line a ještě máme naloženo hluk od firem v okolí.Průmyslová zona jede ve velkém a až budou příští volby a strany z města se budou předhánět ve svých slibech, tak jim to půjdu vysvětlit na jejich kampaně.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 109
Hlavně pro: Všechny
19.5.2017 - 00:43
V okolí této firmy se line neskutečný zápach po chemikálii.Vždy to závisí na větru,jak fouká a pak je zápach více či méně cítit.Všichni kdo v okolí žijí a nebo pracují tento zápach cití a v poslední době se to už nedá vydržet.Veškeré jednání a šetření zatím nic neprokázalo a proč ?Čižp přijela bez ohlášení a zrovna ten den zápach nebyl a další detaili rozvádět nebudu.Firma Dekonta a firma Řehák,která sousedí hned vedle firmy,má své zaměstnance a ti jsou tomuto zápachu vystavování v posledním roce často.Kdo si stěžuje na zápach jsou místní obyvatelé,kteří díky tomu v době zápachu nevychází ven a jejich zdraví se od té doby co tu firma je a začala vyrábět v roce 2014 novou technologii zhoršila.Došlo to tak daleko,že místní mají průdušky,astma,pálení v nose,až s vyschlou sliznicí a bolestí hlavy.Jsou často nemocní.Tento zápach je tak štiplavý,že váš nos je chudák.
Kdysi tu měla výrobnu firma Grafobal,která vyráběla papírové obaly a žádný zápach zde nebyl.
Před nedávnem hygiena firmu zavřela pro nesplnění určitých věcí při výrobní technologii..Teď je opět v provozu a smrad se liné dál.

Jestliže selžou orgány s kterými jednáme,tak budu muset napsat do novin a oslovit televizi,který tento problém bude zajímat,tak jako to udělali místní v minulém roce v Kmětiněvsi,aspoń si to myslím,když  si stěžovali na šílený zápach. Ve  Slaném byl tento zápach po rybině cítit též.
Úředníci a všichni ti co schvalují normy pro znečištění ovzduší,by v této oblasti nebyli ani den.
Neodsuzujte lidi kde bydlí,protože proti Pražské a dalším domům je v této oblasti už klid.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.