Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Nulova tolerance ve Slaném
Strana:   1  ...  67  68  69  70  71  72

Nulova tolerance ve Slaném

anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Manažer prevence kri
15.10.2003 - 20:15
Občas projdu ve Slaném po Londě. Určitě tím zabírám veřejné prostranství a to dokonce v první zóně ochranného pásma MÚ. Jsem smířen s tím, že za zábor veřejného prostranství musím zaplatit. Nevím však kolik ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Manažer prevence kri
15.10.2003 - 14:04
OK Dekuju
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Manažer prevence kriminality
Anonymní uživatel
Hlavně pro: anonym
15.10.2003 - 08:17
Vámi zmiňovaná auta nestojí na rohu ulic Stehlíkovy x Vepřkovy, nýbrž Navrátilovy x Vepřkovy resp. již ve Vepřkově ulici. Jedná se o dvě zaparkovaná vozidla Fiat Croma z toho jedna (šedivá) zcela bez RZ (dříve SPZ) a druhá (vínová) má RZ pouze vzadu. Vozidla netvoří překážku v silničním provozu - není zákonný důvod k odtahu. Parkováním vozidel rovněž není páchán přestupek v dopravě. Majitel prokazatelně zjištěn a kontaktován - obě vozidla jsou řádně hlášena na DI - resp. na ODaSH MěÚ. V průběhu identifikace vozidel bylo o jejich výskytu informováno i Obv.odd. Policie ČR Slaný. Nyní se připravuje "rozpracování" vozidla bez RZ (depozito) na zahájení správního řízení k nařízení o odstranění vraku. Děkuji Vám upřímně za Vaše upozornění. Na příspěvek jsem reagoval za vedoucího MP z důvodu jeho nepřítomnosti. Přeji hezký den.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
14.10.2003 - 21:54
Na rohu Vepřkovy a Stehlíkovy ulice stojé dvě auta bez registračních značek. Myslím, že se jedná o záběr veřejného prostranství a žádám městskou policii, aby jednala v souladu s příslušnou vyhláškou.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Spořádaný občan plat
14.10.2003 - 15:53
Řekl bych, že rasová segregace trčí ve vzduchu jako zatím nevymlácená sláma z nekonzistentních podrážek a právě tahle rasová segregace je mi odporná ze všeho nejvíc. Na téhle vlně by se rádi jistí pánové a dámy někam doklouzali; zatím jim však nějak ujíždí nožičky. Jejich dnešní kvikot je úsměvný. Jen za poslední rok byly spáchány desítky a desítky kauz - orgány činné v trestním řízení si jistě se zájmem konkrétní žaloby pročtou a pošmáknou si na nich. Předznamená to další vývoj v této oblasti. No - uvidíme.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Spořádaný občan plat
14.10.2003 - 14:57
Dovoluji si připodotknout, že mám v rukávě taky pár konkrétních trestních oznámení na pár konkrétních lidiček se zcela konkrétní adresou (to s tím městským znakem je navíc docela prima špek a pouhá třešnička na dortu) a už se těším na vývoj věcí budoucích.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
14.10.2003 - 14:37
BListům se na vlastním pískovišti rozsypávají bábovečky z blátíčka a vlastních extrementů; pánové Kotrba s Polákem by tak ráááááááádi někoho bouchli lopatičkou a bábovičkou po hlavě, bééééééééé ... Voni už nic jiného neumí, voni se jim všichni smějí, bééééééééé ...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Spořádaný občan platící nájem
Anonymní uživatel
Hlavně pro: město + Britské list
14.10.2003 - 14:35
Pan Kobrba se domáhá práva a to i cestou vyhrožování tr.oznámením na neznámého pachatele. Předpokládám že tak jedná nejen z pozice svojí fyzické osoby, tak i odpovědné osoby za "jeho" Britské listy. Otázka: Kdo povolil tomuto internetovému bulváru se zavádějícím názvem Britské listy užívat ve všech - podrthuji všech příspěvcích o Královském městu Slaný jeho historický znak?! Zákon O obcích říká pane Kotrba v § 5, pokud to nevíte,předpokládám, že teď ale více studujete rasovou nesnášenlivost trestního práva, to vás však neomluví, že není-li zvláštním zákonem stanoveno jinak, mohou obce, jejich orgány a organizace užívat znak a prapor města. Jiné orgány, organizace a zařízení, právnické a fyzické osoby tak mohou činit jen se souhlasem obecní rady. I ptám se tedy - máte řádný a ze zákona podmíněný souhlas k užívání historického znaku Královského města Slaný? I ptám se - Vážení radní - vzpomínejte, kdy a jak jste svůj souhlas Britským listům udělili, že nevíte - pak ale konejte i Vy! Porušování zákona je zde přímo transparentní a směřuje vůči konkrétní osobě - dokonce fyzické, která se chová jako když zloděj křičí - CHYŤTE ZLODĚJE!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
rozruch
Anonymní uživatel
Hlavně pro: all
14.10.2003 - 14:08
Žvásty Peciny a jemu podobných je prostě třeba ignorovat a oni časem vyměknou.Tahle skupina živočichů se prostě snaží zviditelnit za každou cenu.Jasně ,že ,chápou postatu věci,ale manipulace ,provokace nebo jak ty jejich duševní sračky pojmenovat, jsou jim zkrátka bližší.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: kohokoliv, komu vopr
14.10.2003 - 13:45
http://www.neviditelnypes.cz/clanky/2003/10/33388_0_0_0.html

Mrkněte se i na diskuzi.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: asi všechny
14.10.2003 - 13:27
Je pravdou, že se i zde na fóru vyskytlo pár přízpěvků, jejichž text by zrovna někomu nemusel "vonět". Ovšem Kotrbovy návrhy už přesahují všechny meze ! Už došlo i na svobodu slova ! Nejen, že je normální daňový poplatník masírován berňákem, na silnicích "Gro$$tapem", všemožnými bujícími úřady, ono už se "něco" ani nesmí psát či říkat ! Člověk fakticky narve státu na všech daních cca 70% svých peněz a těch 30% si má nechat a držet hubu ? Na všemožných diskusích je patrno, že mladá inteligence nepovažuje tento stát za svou "vlast" ! Lze se jí divit ? My, co pamatujeme "reálný socialismus" čučíme jak vejři ! Bohužel začíná mít Grebeníček pravdu, že jaksi za těch komančů byl občan svobodnější ! Uf, to jsme to dopracovali ! Nezbývá, než asi opět začít emigrovat ! Pseudohumanisté dělají z ČR peklo. Nutí lidi zase říkat, to co je "vládně přípustné", rvou našim dětem do hlav ty "své pravdy" (které nikdy a nikde nefungovaly) a začínají vystrkovat růžky a chystat pogromy na drzé živly, co se opováží mít vlastní názor ! Viníkem není párkrát trestaný neplatič, který do státní kasy za život nedonesl ani kačku, viníkem je občan, který si o tomhle jedinci dovolí konstatovat, že je to parazit ! Ba říci "černý parazit", to je již velezrada na provaz ! Barvy se už nesmí používat ! Nejsem si jist, zda mít doma černou pastelku není trestným činem ! Stáhli jsme M.Kampf a ponechali na pultech Leniny, Marxe, Staliny a podobnou svoloč a Zídka, co se prostě snažil vydělat prachy narveme do krimu ! Opět jsou kasty - nadlidé a podlidé, bohužel slušný pracující človek, běloch s rodinou je naprán automaticky do škatule "podlidí" s nulovými právy. Spějeme pěkně svižně k dalšímu totalitnímu státu, pokud už jím ovšem nejsme.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
AntiKotrba
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
14.10.2003 - 12:32
Aktuální vývoj situace: Zde je článek, který pojednává o emailu, který poslal pan Kotrba provozovateli serveru www.slansko.cz a ve kterém vyhrožuje trestním stíhaním, pokud nebude odstraněno diskusní téma "SLÁNSKÁ RADNICE - Nulová tolerance". Provozovatel serveru www.slansko.cz bohužel podlehl nátlaku a diskusní téma odstranil. Město Slaný ovšem nátlaku nepodlehlo a diskuse "SLÁNSKÁ RADNICE - Nulová tolerance" je nadále na serveru www.meuslany.cz přístupná zde. Štěpán Kotrba popisuje situaci ze svého pohledu zde. Vypadá to, že se schyluje ke konfliktu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Cibulitise
14.10.2003 - 11:52
Aby nudlová tolerance ve Slaném nezašla na úbytě, tak můžeš se sbírkou začít. Kolik dáš do začátku? Já přispěju jedním prdem. Ovšem slánský Ostravak a Tonda z Kladna dají hodně. Ti tu dělali 3/4 diskuze. Jiránek z kladenské radnice dá na modlení, aby všechno dobře dopadlo a Bůh nad ním zůstal - a když ne Bůh, tak aspoň anděl strážný.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tomáš Pecina
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Cibulitis
14.10.2003 - 11:50

Jestli by nestálo za to, udělat veřejnou sbírku Slaňáků pro město na kvalitního právníka, který právně rozšmelcuje všechny zainteresované pány, kteří se ohánějí paragrafy.

To je dobrý nápad, pokud jsem jedním ze zmiňovaných "zainteresových pánů", velmi rád to přijímám jako výzvu.

Na to, abyste porazili Poláka s Kotrbou, ovšem žádného drahého právníka nepotřebujete: jak jsem si všiml v Lidovkách, soud zamítl Polákovi již druhý návrh předběžného opatření a Polákův komentář, že "soud se vůbec nezabýval podstatou věci, ale prohlásil, že z našeho podání není patrné, o co nám vlastně jde", pokládám za velmi trefnou charakterizaci Polákova přístupu k civilnímu procesu.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
14.10.2003 - 01:09
Z Kotrby, Bárty a podobných je mi na zvracení. Jeden z posledních článků na stránkách blisty.cz má název: Past sklapla, začíná válka paragrafů. Jestli by nestálo za to, udělat veřejnou sbírku Slaňáků pro město na kvalitního právníka, který právně rozšmelcuje všechny zainteresované pány, kteří se ohánějí paragrafy. Je může sponzorovat rómská komunita. Třeba by kvůli tomu konečně začala pracovat. Stažení odkazu na Slánsko.cz bylo chytré. Alespoň se ukázalo, že inteligence provozovatele je vyšší, než p. Kotrby. Diskuze není smazána, ale najdete ji na oficiálních stránkách městského úřadu. Www.meuslany.cz - položka Diskuzní fóra - a tam už najdete starou dobrou diskuzi SLÁNSKÁ RADNICE - Nulová tolerance. Předpokládám, že město se mailu od p. Kotrby nezalekne a neodstraní ji. Každopádně držím palce starostovi i ostatním členům vedení města, kteří se kvůli vymáhání pravedlnosti dostali pod palbu rádoby-politiků a novinářů, kteří se nedokáží zabývat skutečnými problémy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Matouš
Anonymní uživatel
Hlavně pro: pana Hůlu
13.10.2003 - 23:18
V jednom z posledních příspěvků byl odkaz na jakési Romské stránky, na kterých je i diskuze. Třeba by bylo možné se tam přestěhovat s Nulovou tolerancí. Provozovatele těchto stránek pánové Kotrba & spol nebudou třeba považovat za poněcovatele.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lubos
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
13.10.2003 - 21:34
Je zajimave ze kamarad Kotrby,Pecina,se tak vehementne ohanel ustavou ohledne svobody projevu pri schvalovani teroristickeho utoku z 11 zari.Puvodni diskuze odhalila BListy jako neschopne kvalitni novinariny a informovani o deni ve Slanem.Za to se Kotrba vs Pecina msti.Jsou to šašci.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  67  68  69  70  71  72
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.