Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Porušování nočního klidu
Strana:   1

Porušování nočního klidu

Agent_007
povolení diskutovat
Počet příspěvků: 26
Hlavně pro: robin a levape
26.8.2016 - 20:48
ano, je to jednou za uherský rok - jako koncerty každého interpreta  na letním kině, akce na Hemerkáči,.... Jenže takových akcí je hodně. Na Flaškářské ul. se domy otřásají v základech. Naposledy do 4h ráno - při Beach party. Nestačí zavřít okna. To je lichá výmluva. Dnes bylo 33C Při zavřených oknech spát je opravdu paráda.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 549
Hlavně pro: agentWC40
26.8.2016 - 18:51

Že bych z toho měl nějakou radost to se říct nedá, ale když je to jednou za "uherský" rok tak s tím problém nemám. Vím, že se akce pravidelně opakuje o víkendu před koncem prázdnin, tak buď z města vypadnu nebo to vydržím (zavřu okna). Když to někoho baví, tak to občas, ne moc často vydržím. Jsou horší věci. Na východě Prahy je od čtvrtka po 5 dnů 17 tisíc obyvatel bez tekoucí vody. Tak si na ně v noci vzpomeňte a buďte rád, že musíte jenom zavřít okna nebo si dát špunty do uší.
:-))

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 255
Hlavně pro: agentWC40
26.8.2016 - 08:18

A vy nevíte, že podle zákona musíte povolenou akci strpět ? Tak si zákon nastudujte a ucpěte si uši.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Agent_007
povolení diskutovat
Počet příspěvků: 26
Hlavně pro: Všechny
25.8.2016 - 23:11
Nevadí vám porušování nočního klidu? Nemyslím občasnými opilci, ale hluk z různých kulturních akcí. Slaný tento víkend zažije po roce Valník. Pořádá se sice 1x ročně, ale takových "jednorázových" akcí je ve Slaném během roku více.

Městská Vyhláška praví, že je možné do1h ranní porušovat noční klid (před nepracovním dnem= z pá na so). Naposledy Slaný vyslechlo "hudbu" z Hremerkáče do cca 3h ráno. Byla to povolená AKCE, ale následně se řešily stížnosti za porušování nočního klidu. Radnice ji povolilo, aby se následně řešily stížnosti :D  Proč?
JIndy jsou to 2-5minutové ohňostroje kolem 22 h, někdy pravidelný hluk ze zahrádek hospod/nonstopů.

Jaký je na to názor ostatních? Nevadí Vám hluk , protože vyjedete mimo město, nebo nuceně/dobrovolně "paříte" ve svých ložnicích?
Naposledy upraveno 25.08.2016 - 23:15Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.