Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Státní policie
Strana:   1  2

Státní policie

viking
Počet příspěvků: 130
Hlavně pro: Všechny
9.7.2015 - 02:47
V pátek jela moje partnerka na kole od zimáku směrem na Studeněves. Hlavní se potom stáčí doleva, s vedlejší z prava od Billy. Ta stopka je tam pro srandu i policajtům, neboť měla práci zabrzdit, aby jí nesrazili.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ivanaa
Počet příspěvků: 13
Hlavně pro: Všechny
20.2.2015 - 21:42
neskutečně mě vytáčí parkování na zákazu stání v ulici (všehlušická)...z ulice šultysovy (pod hamburkem směr kruháč)-na parkoviště mezi paneláky. při vjezdu/výjezdu tam se často setkávám s problémy. hned za zatáčkou kolikrát stojí auto a následuje cedule zákaz stání a pod ní plno aut. nikdo to neřeší. mělo by tam být prázdno. špatně se tam vjíždí, vyjíždí....např. když někdo najede a někdo se snaží vyjet, musí vycouvat zpět na parkoviště. nebo v době ledovky, při odbočení to s autem kolikrát také pěkně hodí div nenalítne do aut zaparkovaných
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
H.H.
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Všechny
22.11.2014 - 13:24
http://tn.nova.cz/clanek/policejni-brutalita-v-cechach-kopy-rany-pesti-a-spousta-nadavek.html#
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: člověk
3.10.2014 - 19:28

Já myslím že ani ti králíci sž se tomu nesmějou...:o)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
člověk
Počet příspěvků: 46
Hlavně pro: policie ČR
3.10.2014 - 17:36
Mám jen takový skromný dotaz . jak moc platí zákaz vjezdu pro nákladní vozidla nad 12 tun do části obce Smečno. Já jich tam dneska odpoledne během 1/4 hodiny viděl projet 14......... Jsou tam ty zákazové značky snad pro srandu králíkům ???????
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Marek_Maly
Počet příspěvků: 175
Hlavně pro: Všechny
31.12.2013 - 20:25
Naposledy upraveno 01.01.2014 - 13:50Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
GRAZL
NENÍ LEGÁLNÍ
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Všechny
15.12.2013 - 10:00

Jedním z hlavních bodů reformy policie , byl pohled a mínění na policii a policajty . Měnili loga , názvy, barvy , vozidla  vybavení . Reforma myslela rozpočtem i na výstavbu  a vybavení všech služeben , oddělení
a vstupních prostor pro veřejnost. Na takové prostory  byla vypracovaná studie za 9 000 000 Kč . Dokonce i barevný ton takové místnosti je nestresující aby působyl pozitivně na naší psychiku Mříže nahradili tvrzená plexiskla . Zmizeli okénka do kterých jsme se museli krčit na sedícího esenbáka a nahradili je prostorné světlem naplněné místnosti s dlouhým informačním pultem.
...........................  A  REFORMOVANÝM  POLICAJTUM I NADÁLE STAČÍ KDYŽ Z NICH MÁME STRACH .

POLICIE ČR OOP SLANÝ
Partička vesnických buranků  kteří před pár lety vyjížděli z Neprobylic ,Vraného , Kobylník  za prací  ve které jim to, ale moc nešlo . Naštěstí se dala v práci odcucnout nafta, kterou prodali a mohli třikrát v týdnu do hospody. Po druhém propuštění ve zkušební době si začínají uvědomovat svojí neperspektivu a neschopnost . Tím sami v sobě  posilují nenavist k uspěšnějším  a to znamená k nam všem.
Z pracáku , příležitostného prodejce nebo podnikatele sjednávajíciho pojištění je ze dne na den policista ktery jako zázrakem večerně vystuduje policejní školu ukončenou maturitou ,protože to zákon čr nařizuje. Jak to hoši zvládli ,když na základních školách propadali byl zázrak.
S víše uvedenou službu konající elitou  vystudovaných policistu jsou všechny  reformy k ničemu.

( mnou napsaný text vychází ze skutečností ve kterých se konkretní policisté poznají )
Jan Paur
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Smaky
24.10.2013 - 22:45

Tak ještě jednou a naposled : Odkud víte,že ta osoba je slečna a ne paní? Jinak tu slátaninu, co jste vyplodil   nechávám bez povšimutí...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 1003
Hlavně pro: Smaky
24.10.2013 - 19:41

Píšete, že "české povahy jsou opravdu hodně ale hodně hloupí lidé".

Tak si to po sobě přečtěte a opravte hrubky, ať se mezi nás "české povahy" sám nedegradujete. Ta slátanina by snad dokázala i zavirovat počítač.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: ajimz
24.10.2013 - 19:23

To já zase budu reagovat rád.Umím i číst...)).Dokonce i mluvit a přemýšlet.To je divný,že?Jinak nejsem věřící abych kázal.A představte si,že dokonce nemam ani potřebu nějak Vaší osobnost ponižovat a jakkoliv se jí dotýkat.Prostě jste pouze něco napsal na diskuzy aniž by jste věděl o co vůbec jde.A je to jeden z těch důvodů proč jsem reagoval na SLEČNU(nikoliv pani),to by jste věděl kdyby jste věděl o čem vlastně diskutujete,prostě něco kecím ikdyž tomu nevím hlavu ani patu.Jinak je to podobné asi jako s řidiči u Lidlu kteří neví jak si už zaparkovat a nejraději by zajeli s autem až do obchodu.Prostě si myslím,že ty české povahy jsou opravdu hodně ale hodně hloupí lidé.Místo aby byli rádi že maji u obchodu opravdu kde zaparkovat,tak hlupáci zastaví před vchodem a mimo parkovací stání kde nemají vlastně co stát.Jestli pak o tom víte a nejste jeden z nich?Tak by si právě policie přišla na svoje a neznalost zákona neomlouvá.Platí tam totiž stejně jako jinde že parkování mimo vyhrazený prostor je zakázaný.Ale proč neparkovat jako prase když on ten policista stejně okolo nejde a když tak pokutu nedá.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Smaky
23.10.2013 - 07:20

Původně jsem nechtěl ani reagiovat, ale nedá mi to, protože buď neumíte číst, nebo nechcete číst. Pokud je mi známo, tak vy první jste napadl tu paní, která jenom svobodně vyjádřila svůj názor. Nevím proč, ale pořád mám dojem , že "vodu kážete a víno pijete" :-))  Vás nikdo nenapadá. Je to jenom vyjádření názoru na konkrétní příspěvek, kterým jste právě vy napadl bezdůvodně někoho, koho ani neznáte. Nebo snad znáte tu pani osobně ??  Proto jsem si dovolil vás nazvat "všeználkem a "učitelem".
Přeji hezký zbytek dne.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: ajimz
22.10.2013 - 18:33

Právě o tom ten náš státeček je...Když dojdou argumenty tak začnu napadat,že?Ale nějak mě to právě nepřekvapuje.Tak to u nás chodí.Když dojdou argumenty dáme se do pěstí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Smaky
22.10.2013 - 08:19

Nechci se Vás nějak dotknout , ale musím Vás zařadit do skupiny všeználků a učitelů, kteří rádi poučuji, ale sami prd znají :-)))  . Vytýkáte mě, že nevím o čem je řeč a přitom vy sám nedokážete, nebo neumíte (?) napsat nic konkrétního jenom obecní bludy. Mějte se hezky a přeji krásné snění ve své neznalosti :-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: ajimz
21.10.2013 - 19:20

Možná bude dobrý si znova projet vlákno a tak třeba zjistíte o čem je vůbec řeč.Vlastně jste právě popsal jak to tady(myslím ČR) chodí.Diskutuju ale vlastně nevím o čem.A k USA...je mi celkem jedno jestli 49 států bylo včera dneska 50 a zítra jestli jich bude 36 nebo 78.Jo a pejskařům....to nemá smysl se ani nějak vyjadřovat.O těch zase ví nejvíce maminky co chodí(nebo rádi by chodili),s dětmi na pískoviště ale přez všechny ty ho-na to nejde.K takovým těm Vašim dotažům o silničních pravidlech atd se taky nějak nebudu rozepisovat.On by totiž každej kdo sedne do auta měl vědět že policista(a nejen on),je nadřazenej jakému koliv dopravnímu značení.Ale bude lepší když to vezmete asi od začátku aby jste opravdu věděl o čem píšu.
Naposledy upraveno 21.10.2013 - 19:21Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Smaky
21.10.2013 - 13:12

Ano, máte pravdu, že je to vždycky jenom o lidech. Ale pasovat se do role  "všeználka" a "učitele" je taky lidská vlastnost  typická pro většinu českého národa... Bohu žel.
Pak ale nevím, pokud se nepovažujete za teno typ lidí,  proč moralizujete tuto paní (nevím odkud víte, že je to slečna a že ji omlouvá jenom to, že je mladá) a hned ji poučujete o tom, jak se má chovat správný majitel psa:-))) Asi nosíte příručku chovatele psa, že ? :-))
A za další taky nevím, jak vy víte, že paní neovládá pravidla silničního provozu líp než vy :-)) Poučovat někoho o sám žít v nevědomosti asi nebude správná taktika ... :-))
A jenom když jsme u těch inteligentních lidí, tak  USA se skládají z  50 států :-)) To jen tak mezi námi :-)))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: ajimz
20.10.2013 - 18:37

Vždycky je to jen a jen o lidech.Nátura čecha je myslet si že vím vše a že do všeho můžu kafrat,kecat a soudit.Opak je pravdou.Mysli si co chceš ale pokud nevíš o co jde ...tak drž hubu.Ono by se hnedle žilo líp.Nebo místo hledání chyb u policie sledovat dění okolo sebe a občas si všimnout že támhle na přechodu potřebuje babička pomoc přez silnici,že tamhle někdo okradl někoho.Ale to se raději budem tvářit jako že nic nevidíme a na věcech do kterých nám nic není si budem dělat ramena.A Američtí policisté jako příklad?Nějaký Youtube a několik videí nemůže přece obsáhnout celé praktiky.Videa výběr takových jako zdejší slečna.Bez znalosti situace ale ona přeci ví.....tak honem s tím na Youtube aby všichni věděli,viděli....a odsoudili.Inteligentní lidi ví,že z 49 států USA nemůže 100 videí na servru ukázat co tam Policie vlastně znamená.A proto pár hlupáků co slouží u nás nedělá celou českou policii.To je můj názor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Smaky
14.10.2013 - 08:25

Paní, nebo slečna tu situaci popsala dobře, hezky a vtipně a není potřeba ji hned peskovat. Je fakt, že někdy  příslušníci PČR opravdu jakoby neuvažovali a jednají řekněme nezkoušeně , i když určitě v rámci svých možností ač již fyzických , tak i psychických ... :-)
A dávat ji za příklad zrovna policajty z USA se mi nezdá to pravé ... Na nesčetných příkladech a videozáznamech, které se dají dohledat např. na youtube se právě tito "strážci pořádku" nechovají tak, jak jim káže zákon a jsem rád, že naši příslušníci PČR si od nich neberou příklad ... 
Naposledy upraveno 14.10.2013 - 08:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: Petisek
13.10.2013 - 15:09

Tak jsem se pobavil.Omlouvá Vás že jste mladá.Ale místo reakce na Váš názor bych se zeptal přímo Vás:Když takhle venčíte psíčka a očůrává kdejakou lampu a roh....jestli pak nosíte sebou aspoň papírový pytlík a uklízíte si po něm výkali??Hmm?A ostatní jako je řešení dopravní nehody nechte lidem k tomu určeným.Jistě dělají svojí práci tak jak mají.A když už chcete kritizovat tak se nejdříve naučte pravidla silničního provozu,pak se naučte pravidla slušného chování a teprve po té...až budete mít jistotu že někdo dělá něco špatně se můžete slušně ozvat.Apropo v USA by Vás za zesměšnění policisty okamžitě zatkli a tvrdě Vám vysvětlili kdo je zákon.Tak hodně dobrých počinů při venčení pejska.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
TSS
povaleč
Počet příspěvků: 95
Hlavně pro: Petisek a Marek Malý
5.10.2013 - 14:13
Policajty ČR taky nemam rád, ale tady se mýlíte. Přikládám to jen Vaší neznalosti. Podle zákona, jsou pokyny řízení provozu policisty  ČR nadřazeny dopravnímu značení i semaforům, a protože si osobně myslím, že ten zákaz 12t je **píp**ita musím v tomhle případě dát za pravdu tomu policajtovi. Jednal zcela v mezích zákona a zdravého rozumu.
Řešíte §76 odst. 5
(5) Pokyny policisty, vojenského policisty nebo příslušníka vojenské pořádkové služby jsou nadřazeny světelným signálům, dopravním značkám nebo dopravním zařízením.
Naposledy upraveno 05.10.2013 - 14:16Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Marek_Maly
Počet příspěvků: 175
Hlavně pro: Všechny
4.10.2013 - 23:38
banda hova*
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.