Obsah  >>  Politika, politici  >>  Bránit demokracii a slušnost, je stále třeba - jak vidno!
Strana:   1  2  3  4

Bránit demokracii a slušnost, je stále třeba - jak vidno!

Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
22.6.2024 - 10:15 (nový)

Teď jsem se dočetl, že slavný traktorový závod ve Stalingradu postavil v roce 1930 američan židovského původu Albert Kahn, architekt Forda, továrnu postavili v Detroitu, rozebrali na části a ty loďmi převezli do SSSR. A tenhle týpek v SSSR pak naprojektoval dalších 500 továren!.

Továrna (motorárna) postavená během II.WW v Iževsku "za Uralem" byla kopie GMC z Detroitu. V rámci lend and lease.

Naposledy upraveno 22.06.2024 - 10:47Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
22.6.2024 - 09:33 (nový)

 

"Co jsme?”

“ANO!”

“Kam patříme?”

“RENEW!”

“Cože, neslyším vás?!”

“RENEW, RENEW, RENEW!!!”

“Chceme z frakce vystoupit?”

“Nikdy!”

“Máme číslo na Macrona!!”

“MÁME ČÍSLO NA MACRONA, HEJ, HEJ, HEJ!!!”

“Co jsme?!”

“ANO z RENEW!!!”

 

"Ne, kokoti, odcházíme!”

“Odcházíme, hej, hej, hej!”

........

Andrej Babiš do Renew nikdy nechtěl ...

Už není nutné mít číslo na Macrona

.......

ANO jsme z něj odejiti - vyhozeni.

ANO spřáhneme se z Maďary a spol. A budeme prudit. Taky chceme dotace a moc! Hlavně pro Babišovy firmy. Soudíme se o každou korunu.

Nově zvolená europoslankyne Klára Dostálová pritom před pár dny řekla, že ANO o odchodu neuvažuje. S tím počtem mandátu by nebylo vhodné pro Renew , aby ho ANO opustilo, tolik k výhradám vůči ANO v Renew.

 

KLARA SI ZASE NECO MYSLELA ...ale její názor je v hierarchii ANOfertu až za názorem kohouta Silvera.....teď bude vykládat, že Renew je na hovno a odejít chtěla už dávno...

Špatna akustika...

Naposledy upraveno 22.06.2024 - 10:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
21.6.2024 - 21:11 (nový)

Doplnění ke žhářství:

 

Deset tisíc korun za zapálení auta v Praze. Telegramový kanál nabízí útok na objednávku.

Redakci Investigace.cz se podařilo identifikovat kanál, jenž nabízí žhářské útoky nejen v postsovětských zemích, ale i ve východní Evropě, včetně Česka.

 

Říkají si „sportiki“. Jsou to mladíci, kteří jsou schopní provést fyzické útoky, žhářství, ničení majetku, nebo dokonce znásilnění na objednávku. Fenomén pochází z prostředí drogových dealerů, kde jsou „sportiki“ využíváni k pomstě za provinění vůči drogovým bossům. Prostřednictvím „sportiků“ se často trestají podvody kurýrů, takzvaných „kladmenů“, kteří dopravují narkotika od dodavatele k zákazníkovi, a vymáhají se dluhy od drogově závislých. Nájemní kriminálníci ale přijímají objednávky i od zákazníků mimo komunitu drogových dealerů. Název „sportiki“ je odvozen od slova sport – tito kriminálníci často mají vypracovanou sportovní postavu a dostatečnou fyzickou výbavu, aby dokázali spáchat i fyzicky náročný útok.

Služby sportiků se však neomezují pouze na postsovětský prostor, nabídky se objevují i v rámci východní Evropy. Redakce Investigace.cz identifikovala otevřený telegramový kanál, jenž nabírá „sportovce“, poskytuje službu „pomsty“ a má kolem deseti tisíc sledujících. Portfolio služeb je široké – od fyzických útoků na konkrétní osoby, způsobení zlomenin a těžkého ublížení na zdraví přes vymáhání dluhů po žhářství a ničení majetku.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
21.6.2024 - 20:53 (nový)
Interview ČT24@Interviewct24·
„Vy si myslíte, že máme čas na Českou republiku? Ale jestli chcete, tak my si ho znovu uděláme a zase vás vyřešíme.“ 
I taková slova si v Rusku vyslechl bývalý velvyslanec v této zemi Vítězslav Pivoňka.
Celý rozhovor >> https://czch.tv/Nol3RB
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: Shark
21.6.2024 - 13:41 (nový)

Jasně ... není to, dejme tomu, úplně košér, ale vzhledem k přeháněnému až bacenému "genderismu" pirátů je to jen legrační šťouchanec ... s článkem Petra Honzejka se neztotožňuji.

L.Sch.

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/561188-vondra-piratum-chybi-smysl-pro-humor-ukazuje-to-v-jake-jsou-krizi#utm_content=freshnewsPřílohy:
1718966273421.jpg

1718966184683.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
21.6.2024 - 09:00
Nové podrobnosti ke žháři z Kolumbie: první úkol a peníze od Rusů dostal v Polsku

 

 

Tyto nové informace o případu žhářského útoku se na uzavřeném jednání dozvěděli členové bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny.

Podle nich podezřelý nepřiletěl z Kolumbie přímo do Prahy. Jeho první cílová stanice byla Varšava. Anonym, který s ním z Ruska komunikoval skrze sociální síť Telegram, mu přikázal, aby nafotil několik objektů.

Odměnu v hotovosti šestadvacetiletému muži předal v Polsku prostředník.

 

Poté přišel od ruského objednatele další úkol – žhářský útok v pražském depu. Podle policie a tajných služeb ale mladý muž nevěděl, že pražské depo je v majetku městské firmy.

 

„Byl přesvědčený, že majitelem prostoru je soukromá osoba, která chtěla autobusy zapálit, a to proto, aby škodu pak proplatila pojišťovna,“ řekl k tomu člen bezpečnostního výboru.

Kolumbijec měl za žhářskou akci slíbeno tři tisíce dolarů

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
21.6.2024 - 08:48

 

 

Vaclav Klaus, 83 let

"Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci.“----"... nejmylnější a nejchybnější investice jsou do IT. Je to největší plýtvání penězi.“ 


Je vůbec možný, že tenhle ještě někoho osloví?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: L.Sch.
20.6.2024 - 20:16

Tohle je hooodne osobní.

 

Tohle mi přišlo v 19.00 výcuc obsahu HN:

Přijde Saša Vondra v děravých teplácích do divadla...

Petr Honzejk zástupce šéfredaktora a šéfkomentátor HN

Hranice toho, co si politici dovolí vydávat za humor, se v průběhu desetiletí, zaplaťbůh, značně posunuly. Nikoho už například nenapadne mluvit o romských dětech, které zahynuly při požáru, jako o připálených topinkách, jako to dělal poslanec za Sládkovy republikány Krejza v devadesátých letech. Ani se už politikům menšího vzrůstu nepřezdívá skútr, tedy „zku*vený trpaslík“, v čemž si liboval zase Miloš Zeman.

 

Korektnost, tedy schopnost se kontrolovat, začala alespoň do jisté míry postupně vítězit nad buranstvím

Vítězství to samozřejmě není definitivní. Což prokázal europoslanec ODS Alexandr Vondra, který na sociální síti X napsal: „V rámci genderové vyváženosti předložila koalice PirSTAN tři nominace na eurokomisaře. Muže, ženu a Marcela Kolaju.“

 

Zjevně si tím chtěl udělat legraci z – jak říkají konzervativci – „genderové ideologie“ a zároveň z Pirátů, kteří rovnost pohlaví prosazují a neuspěli ve volbách. Určitě se někdo i zasmál. Což ale nic nemění na tom, že se Vondra dostal za hranici, za kterou by rozumný politik už jít neměl.

 

Jak to s hranicemi vtipkování v politice je?

Jsou lidé, kteří tvrdí, že by humor neměl nikoho zraňovat. To je, domnívám se, nesmysl. Rýpnutí do někoho nebo něčeho je samou podstatou vtipu. Hranice toho, co je rozumné vykládat, leží jinde: tam, kde vtip začíná být prostředkem útoku na slabšího.

Na národnostní, sexuální či jinou menšinu.

Nebo třeba na snahu pomoci těm, kdo jsou tak či onak znevýhodněni. Zejména pokud je člověk vlivným politikem, neměl by si s útoky na slabší při vtipkování hrát, protože nikdy neví, co to ve společnosti způsobí.

Ano, je to záležitost korektnosti a ta je dnes nepopulární. Hlavně stárnoucí muži si takzvaně nekorektním vtipkováním dodávají pocitu, že jsou pořád chlapáci, ba revolucionáři, kteří dokážou jít proti proudu. Takže Sašovi Vondrovi a spol. lze rozumět.

 

Jenže korektnost opravdu znamená hlavně schopnost se korigovat. Což inteligentní lidé ve společnosti dělají zcela běžně. Sotva kdo například přijde do divadla v děravých teplácích v očekávání obdivu za „nekorektnost“. Většina lidí chápe, že by takto byli za burany. Snad brzy nastane doba, kdy Saša Vondra a ostatní „nekorektní“ chlapáci ku vlastnímu prospěchu pochopí, že stejně to funguje i v oblasti humoru.

 

.

 

 

Naposledy upraveno 20.06.2024 - 20:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Alfonz
Počet příspěvků: 539
Hlavně pro: Všechny
20.6.2024 - 16:24

Kamarádi z mokré čtvrti se musí vzájemně podporovat.

Některé příspěvky zdejšího obránce demokracie, psané v pozdních hodinách, po jeho návratu z restauračního zařízení, také bývaly velmi "vtipné"

Kdoví v jakém stavu to Šáša psal.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: Všechny
20.6.2024 - 13:47

Inu - Peksa, Kolaja a Ferri - vzor cnosti a slušnosti??? Vždyť to jsou ti, kteří si mnohokrát neviděli do úst a měli za to, že oni mohou snad všechno ...!!!  Ferri záhy poznal, že to tak není ...  Nu - a pánové Kolaja s Peksou pro urážky nechodili nikdy daleko - v zájmu svého zviditelňování ... a ejhle - vtípek na adresu p. Kolaji (nar.29.6. 1980) - který v Česku prý žádné spojence nevidí (!!!) - vzbudí hned takové zoufalé reakce??? Trochu to připomíná některé evropské přehnané reakce "genderistů" považujících za urážku ženy - otevře-li muž dveře a dá jí přednost ... ach jo!

L.Sch.Přílohy:
1718882261134.jpg

Naposledy upraveno 20.06.2024 - 13:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 1135
Hlavně pro: Všechny
20.6.2024 - 07:53

Já to řikam furt, že politika je swině a co politik, to dobytek....

....a ods to je fakt nejlepší JZD, tam maj vopravdu dobrý kousky...

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 4295
Hlavně pro: Všechny
19.6.2024 - 21:04
Shark
Počet příspěvků: 5259
Hlavně pro: Všechny
19.6.2024 - 19:47

 

 

„V rámci genderové vyváženosti koalice PirSTAN předložila tři nominace na eurokomisaře. Muže (Jozefa Síkelu), ženu (Danuši Nerudovou) a Marcela Kolaju,“ prohlásil Vondra.

 

To si fakt Vondra mohl odpustit!

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: Všechny
18.6.2024 - 14:40


Přílohy:
1718455249653.jpg

1718693955739.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 4295
Hlavně pro: Všechny
17.6.2024 - 17:46

 

https://vm.tiktok.com/ZGeb3VUfx/

 

Náš Uršulínek je čistý. Ten v ničem nejede...

 

 Přílohy:
35714.jpg

Naposledy upraveno 18.06.2024 - 07:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 1135
Hlavně pro: Všechny
17.6.2024 - 16:01

Profesor zeštíhluje stát:

 

Zatímco kabinet Petra Fialy (ODS) mluví o snižování počtu státních zaměstnanců, Úřad vlády se vydal směrem opačným. Od roku 2021 stoupl počet jeho zaměstnanců téměř o 15 procent z 484 na 551. Narostly i náklady. Loni na platy odešlo přes 402 milionů korun, tedy o 73 milionů korun víc než před třemi lety. Důvodem jsou nová ministerstva bez portfeje, která zaměstnávají další lidi.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Alfonz
Počet příspěvků: 539
Hlavně pro: Všechny
17.6.2024 - 09:50

Tady se dá s politrukem jenom souhlasit.

Ovšem tolik sebereflexe u něj opravdu překvapuje. A ještě to zdůrazní tučným písmem.

 

P.S. Hmm - vidno, že politruk má v tom kádrování ještě mezery.

Tak teď to trochu vylepšil, ale pořád to není ono.

Naposledy upraveno 17.06.2024 - 12:47Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: Všechny
17.6.2024 - 09:27

Tak, vizitku si každý dělá sám ... ať už odhalováním své nedostatečnosti v chápání, či šířením pomatených "informací" z dezinfozdrojů a nehorázných vyložených lží ...  a to je přesně styl "hybridních válek" z nechutné dílny ultralevice ... (nebo i z opačného pólu - Okamurovské ultrapravice) !!!  A proto bránit demokracii a slušnost, je stále třeba - jak vidno!

L.Sch.

P.S. - Hmm - vidno je i to, že p. Alfonz v následném příspěvku jen zdůrazňuje, kam patří ... jen není jasné je-li to utranalevo či ultranapravo ...??? - Což je v důsledku vlastně fuk - obojí jsou pomatenci, kteří se mohou nakonec i třeba spojit !!!

Naposledy upraveno 17.06.2024 - 12:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Alfonz
Počet příspěvků: 539
Hlavně pro: Všechny
17.6.2024 - 08:56

No a politruk už se těší, jak s tímto člověkem bude spolupracovat jeho idol Vondra.

To je taky pěkná vizitka.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 1135
Hlavně pro: Všechny
17.6.2024 - 05:46
Šířenim fialovejch lží se slušnost nebrání!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.