Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Technické služby
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  153

Technické služby

člověk
Počet příspěvků: 46
Hlavně pro: TS Slaný
3.7.2018 - 12:08
Prosíme opravit lampu na spojovací cestičce mezi ulicemi Tomanova a Arbesova, nesvítí a má rozbitý plastový kryt, je to ještě ten strý typ.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
adelka
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: dotaz
1.7.2018 - 23:25
Dobrý den ,mám dotaz .Bydlím ve Vítězné ulici,kde je hezký  a udržovaný parčík ,ale  v  celém parčíku  je jenom jedna lavička ,to  myslím  že je opravdu  málo ,Dočkáme  se více laviček ??? před úpravou chodníku bylo laviček  více . děkuji
Naposledy upraveno 02.07.2018 - 16:22Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
donaldice
Počet příspěvků: 33
Hlavně pro: Všechny
30.6.2018 - 20:28
Tak už ví někdo KDY konkrétně-jako datum?-se otevře plovárna?
Krom místní mediální hvězdy Slaný TV-pana Starosty-kterej si zas honil triko v médiu,jak to všechno vlastně sám zařídil a zachránil...neni nikde kokrétní datum k dohledání...?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vratislav Renner
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: TS
30.6.2018 - 00:18
Dobrý den,

prosím o opravu nesvítící lampy Na Dolíkách - více viz: Lepší místo Nesvítí lampa. Děkuji

Vratislav Renner


P.  S. Další upozornění na VO Na Dolíkách -  na rohu parkoviště: https://www.lepsimisto.cz/tip/nesviti-lampa-17
Naposledy upraveno 30.06.2018 - 09:41Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
slanskyobcan
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: Všechny
27.6.2018 - 07:44
Prosil bych ostříhah živý plot ve Smečenské ulici už se tam skoro nedá projít.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 297
Hlavně pro: XXL
12.6.2018 - 06:22Dobrý den

Letní kino patří pod správu Kulturních zařízení Města Slaný

ing.Jiří Kučera

ředitel
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 742
Hlavně pro: Všechny
11.6.2018 - 21:45
Jen odbočim.
Lístek na Majkla Davia stál kolem pětikila.  Proč tam v tom letnim těátru  lidi seděli na obrubnících, jak socky? Kdo zapomněl rozestavit lavičky, aby odpovídaly aspoň polovině prodaných lístků?Zálom, Hrabánek, bo kterej, či technický služby?
Je fakt, že ten letňák se postavil za komunisty a od tý doby, jakoby se tam zastavil čas, tak vyžadovat za půltisíc místo k sezení je opravdu hanebný. Sorry.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 297
Hlavně pro: Peška
11.6.2018 - 06:29

Vážení diskutující,
téma provoz a otevření plovárny je velice aktuální a
provází jej bouřlivá diskuse se spoustou názoru.

Pokud máte zájem o základní informace,věnujte pozornost tomuto sdělení:
https://svobodni.slany.cz/7467-proc-nebude-otevrena-slanska-plovarna.
Zde autor shrnul všechna zásadní fakta a informace,ke kterým měl jako člen zastupitelstva a člen dozorčí rady společnosti přístup.
ing.Jiří Kučera
jednatel společnosti
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 610
Hlavně pro: donaldice
11.6.2018 - 05:12

To jste asi předchozí příspěvky pochopila špatně. Tady vůbec nejde o nějaké přehazování odpovědnosti, ta je jasná. Odpovědnost je na vedení slánské radnice, v tomto konkrétním případě tedy na starostovi Hrabánkovi a místostarostovi Zálomovi. Ti tento problém neřešili v době, kdy se řešit měl a nechali celou situaci dospět až do tohoto konce.

Níže uvedené příspěvky mají spíše jen dokreslit celou situaci kolem městské plovárny, jak vznikla, jaké varianty řešení se nabízí, případně upozornit na okolnosti, o kterých běžný občan patrně nic neví.

 

L.Peška

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
donaldice
Počet příspěvků: 33
Hlavně pro: Všechny
10.6.2018 - 19:40
Takže sme tam,kde sme byli....horkej brambor si přehazujou jeden neschopnej na druhýho neschopnýho..jeden osočuje druhýho....a plovárna se neotevře...TO JE OVŠEM TO CO NÁS SOUDRUZI ZAJÍMÁ...ne,kdo z vás za to může..a  volby se blíží exotí...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 343
Hlavně pro: all
10.6.2018 - 15:09

Pan Zálom otevření plovárny doslova hází na hlavu Technickým službám (TS) s doložkou, že jsou plně zodpovědné za hygienu provozu. Ty se pochopitelně brání a chtějí od města převzít zařízení v takovém stavu aby plovárnu mohly provozovat podle zákonných norem. Pan Zálom trvá na svém a TS si tedy vyžadují nezávislý posudek stavu plovárny. Výsledek známe. Nemohl být jiný než stav, který byl znám již 2 roky zpátky a přesto plovárna byla vždy otevřena.

Chybí ten, kdo by si v současné době  vzal na triko (např. pan Zálom či rada města) a plovárnu opět otevřel v jejím současném stavu. Pokud Zálom hodil ten horký brambor do rukou TS a nevyšlo mu to, měl by jednat. Rozhodnutí zastupitelstva o rekonstrukci plovárny by pak mohlo být realizováno po skončení letní sezony.

p.s. Vůbec nechápu setrvačnost myšlení pana Záloma v tom, že nechá provozovat plovárnu technickým službám (TS). Ve městě máme odborníky na provozování plovárny, kteří mají veškěré zanlosti o potřebách hygieny, údžby a provozu takového zařízení - tím jsou VSH, s.r.o. TS bych zatěžoval pouze takovými činnostmi, které umí a jsou jim vlastní. Provozování  plovárny bych dal do rukou skutečným odborníkům.

Hezký zbytek dne L.Š.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 610
Hlavně pro: Jiří Hůla
10.6.2018 - 12:17

Jako obyvkle kolem této kauzy panuje řada nejasností. Mne by například zajímalo, zda jednatel TS (nebo jiná osoba) informoval vedení města o těch technických nedostatcích, které brání v otevření plovárny. Starosta Hrabánek ve svých četných prohlášeních  v různých médiích a sociálních sítích totiž tvrdí, že se o nich dozvěděl až v dubnu letošního roku.

Přitom ovšem na jednáních zastupitelstva v dubnu a v květnu, které se rovněž týkalo provozu koupaliště, o těchto problémech ze strany vedení města napadla žádná konkrétní informace. Ani od starosty Hrabánka, ani od místostarosty Záloma.

Přitom o průsaku bazénu jsem já osobně slyšelo již po skončení letní sezony 2015.

Neschopnost pana místostarosty Záloma řešit cokoliv je snad jasné již každému. Stačí jen zavzpomínat na jeho poslední "úspěchy" v otázkách rekonstrukce ČOV v Blahoticích, ubytovny Mexiko či soudu s firmou KOMA o parkovací dům.

 

Naposledy upraveno 10.06.2018 - 12:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 309
Hlavně pro: Jiří Hůla
10.6.2018 - 08:57

Tak opět pan Zálom.
Naposledy upraveno 10.06.2018 - 10:54Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
GOLEM Slaný s.r.o.
(Administrátor)
Počet příspěvků: 194
Hlavně pro: ringo
9.6.2018 - 13:21

Dobrý den,

musím se zastat obou "sprostých podezřelých".

Plovárna je v majetku města Slaný, o majetek se má starat odbor správy majetku Městského úřadu. Technické služby Slaný s.r.o. jen plovárnu dva měsíce v roce provozují a dosud každý rok těžce dotovaly její ztrátový provoz. 

Dojednáním podmínek nájemní smlouvy v roce 2018 byl pověřen radou města místostarosta Zálom (ČSSD), nikoliv starosta Hrabánek (ODS). Zadání zpracování posudku proběhlo na základě toho, že místostarosta Zálom chtěl svalit veškerou odpovědnost na TS Slaný. Popsal jsem to narychlo ve svém článku zde: https://svobodni.slany.cz/7467-proc-nebude-otevrena-slanska-plovarna

V jiném městě, než je náš Kocourkov, by zástupce města uzavřel nájemní smlouvu stejně jako v předchozích letech, posudek by si nechalo vypracovat město, s jeho závěry by seznámilo vedoucí odboru správy majetku a navrhlo by rekonstrukci mimo sezónu tak, aby nedošlo k přerušení provozu.

Jiří Hůla, Svobodní
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 290
Hlavně pro: donaldice
9.6.2018 - 12:43

Pojmenujme si správně odpovědné osoby:

Provoz plovárny po řadu let zajišťují Technické služby - jejich ředitelem  je pan Kučera. Otázka na pana Kučeru : kdy jste informoval vedení města o tom, že areál městské plovánry vykazuje zásadní technické nedostatky a problémy, které znemožňují jeho otevření v létě 2018?

 

Plovárna je majektem města. Město řídí starosta - tím je pan Hrabánek (ODS). Otázka na pana Hrabánka: Proč jste neřešil stav městské plovárny s dostatečným předstihem. Tedy pravděpodobně již na podzim 2017?

Naposledy upraveno 09.06.2018 - 12:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
donaldice
Počet příspěvků: 33
Hlavně pro: cogina
8.6.2018 - 17:08

Je to další ostuda.Proč město zadalo posudek TS o stavu plovárny letos na jaře?Proč ne loni po skončení sezony???
Letos se teda plovárna neotevře a příští rok bude rekonstrukce.Bravo zastupitelé!Místo neustálého vzájemného osočování přes média byste už  měli začít dělat to,co máte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
cogina
Počet příspěvků: 58
Hlavně pro: To Levape
8.6.2018 - 06:59
To není o TS, to je o tom, jací lidé pracují na úřadě. Je to ostuda města, na FB je už okolo toho diskuse. Toto téma by si zasloužilo samostatné vlákno.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 309
Hlavně pro: všechny
7.6.2018 - 18:53
Tak Slaný letos bez plovárny !!!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
davidrocket69
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: řidiče
6.6.2018 - 12:28
Zdravím, bydlím na Slánsku ale nikdy jsem se nesetkal s takovou dodatkovou tabulkou http://www.dopravniznaceni.com/priklady-mene-znamych-dodatkovych-tabulek - tou poslední s kamionem, neviděli jste jí někdy?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Carinek
Počet příspěvků: 5
Hlavně pro: technické služby
4.5.2018 - 19:49
Dobrý den, v Radnici č.5 se plánuje prostřednictvím ŘDS oprava děr v ul. Třebízského. Domnívám se, že před touto opravou je zcela nezbytné provést celkovou opravu či rekonstrukci kanalizace v této ulici, která skončila před několika lety u Městského centra Grand kanalizace je místy propadlá a šachty kanálů zcela zanešeny tak, že již při malém dešti se voda vylévá na chodník. Při větší průtrži se voda vylévá dveřmi do obchodů i domů zde bydlících občanů. Tato situace je Městu Slaný již spoustu let velmi dobře známa. Město se však vždy vymlouvá na krajské ŘDS a naopak. Silnice je ŘDS a kanalizace Města Slaný. Tak by mne zajímalo, zda se plánuje dokončení této opravy. Jsem si vědom toho že ulice Třebízského je "pouze" pokračováním ul. Husovy a je asi méně významná. Je to ale velmi frekventovaná silnice.Děkuji
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  153
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.