Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Nulova tolerance ve Slaném
Strana:   1  ...  64  65  66  67  68  ...  72

Nulova tolerance ve Slaném

Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Tomáš Pecina
31.10.2003 - 13:43
No vidíte, sám to nevíte, jak to dělají. :-) Snad by to byla zajímavá věc pro investigativního novináře vašeho ražení. Ono to ale možná není tak složité, že to pochopí i slovenský policajt.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tomáš Pecina
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ostravák
31.10.2003 - 12:43

To by mě zajímalo, jak Romy na Slovensku tak přesně rozeznají - že by analýzou DNA? Ale ta se snad ještě neodebírá.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Milovníky veverek
31.10.2003 - 12:36
<http://www.justice.gov.sk/stat/ta_perc.htm> nám hezky ukazuje činnost slovenských "drevokocůrov" - ve východní (naštěstí) části SK připadá v některých krajích až 40% odsouzených na místní "drevokocůry" ! Jaj, a tihle se k nám hodlají nastěhovat ! Jinak obdivuju slováky, že se "nepřiposrali" a klidně vedou statistiky kriminality v kolónkách "róm" - "neróm" , možná by jsme se od nich mohli začít něco přiučovat !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jarda Vlk
31.10.2003 - 12:19
Uf ! Uf ! Tedy zlé pilné veverky "hanobily" letos 160x ! No to je dost slabé ! Jen jediná novojíčínská zlobivá nezletilá veveřička s romantickým jménem Kačo dokázala spáchat 350 přepadení, loupeží a ublížení na zdraví ! A to jí nikdo včetně policie a soudů ani nenaplácal na zlobivý kožíšek ! To je jiná píle ! Co s tím musel mít práce ! To je celej rok každý den spáchat jeden trestný čin ! Bez dovolené, volných sobot a nedělí ! No a pak nějaký rasista prohlásí, že se štítí práce ! To je zajisté hnusná pomluva ! :-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jarda Vlk
Anonymní uživatel
Hlavně pro: All
31.10.2003 - 10:51
Když je tady stále řeč o rasismu, pojďme se tedy podívat jak jsme na tom po statistické stránce letos.
Takže za letošní rok tedy od 1.1.2003 do 31.7.2003
Hanobení nár., přesvědč. a rasy 41 případů (objasněno 31)
Podněcování k nár. a ras. nenáv. 2 případy (objasněno 2)
Podpora a propagace hnutí 123 případů (objasněno 111)

zdroj (statistika MV ČR)

Nejsme na tom tak zle, bohužel jsem nenašel podíl veverek na trestné činnosti bylo by to jistě zajímavé číslo.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
31.10.2003 - 08:44
Nelze než souhlasit s p. Pecinou, že cenzura vede jen postupně k totalitní správě, a to ať třeba novin, či celé společnosti. Je to vidět z různých i-novin, kde čtenáři zase čtením "mezi řádky" nacházejí to, či ono ! Všechny naše hlavní deníky se korektní "připosraností" staly následovníky komunistického "Rudého Práva" , to je smutné. Proč ale rasismus vůbec vznikl ? Tedy jeho "česká proticikánská varianta", která je velmi specifická ? Ruku na srdce, vznikla z reálných podkladů a stále má reálné kořeny, které jsou bujně zalévány cikánskou populací a to i jejími elitami. Slušný člověk v podstatě dojde k názoru, že cosi na nich bude divného, když i jejich předáci dělají podivné kousky - viz oba Giňové a další. Moc by mě zajímalo, zda by i ti nejzavilejší ochránci "práv" našli odvahu a vlezli někdy v noci na procházku do nějaké "kolonie" ! Až padne podstata problému, pak zmizí a vyhnije i "rasismus" !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
GTJ
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
31.10.2003 - 07:49
pojďme to udělat jinak,vy všichni normálně uvažující lidé co sem píšete,vy všichni kterým se chce zvracet z těch fašounskejch keců...pojďte ty keci prostě a jednoduše ignorovat,serte už konečně na ně:) tahle diskuse je přeci úplně o ničem,nějakej knedlik sem napíše co nejvíc provokující hlášku a vy se mu to pak akorát snažíte vyvrátit,rozumně,ale bohužel na prd...hezkej den všem slušnejm a pohodovejm lidem všech ras a vyznání:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Schunágel
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Petr
30.10.2003 - 23:43
Ale Petře,to není rasismus, jen nespokojenost s chováním a dodržováním zákonů,čehož se nejvíce dopouštějí romští spoluobčané. Jen se podívejte na osazenstvo nápravných zařízení, to mluví samo za sebe a nelze to nijak odiskutovat. V dnešní době si určitě nejsme rovni a nejvíce na to doplácí slušní lidé a ne ti, za kterými stojí všelijací ochránci. Pokud se nezmění přístup, situace se bude stále zhoršovat a ostřit až se zde opravdu vyskytne rasismus ve svém pravém slova smyslu.
Zkuste také lépe přemýšlet a ne se jen medializovat a vypadat krásně, humánně.
S pozdravem
Schunágel
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tomáš Pecina
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Administrátor
30.10.2003 - 16:43

Nevím, zda je to správná cesta. Tím, že odstraníte odporný názor z fóra, neodstraníte ho z mysli pisatele, který názor - zpravidla anonymně - publikoval.

Navíc je to jednosměrná cesta: měli bychom se poučit z příkladu Britských listů, které začaly tím, že v září 2002 vymazaly jedno diskusní fórum poté, co se redakci vymklo z rukou (dám ho časem na web, je to poučný dokument), o měsíc později pokračovaly sofistikovanou filtrací redakci nepříjemných přispěvatelů, a skončily tím, že vloni v červnu fóra uzavřely úplně; čtenáři jsou jim zřejmě dobří jen jako zdroj sponozrských příspěvků, jejich názory pány redaktory nezajímají.

V cenzuře jdou BL dál a na hlavní stránce nyní "osleply" linky na zprávy o činnosti občanského sdružení, které deník vydává, včetně zpráv o jeho hospodaření s penězi sponzorů.

Na jednu stranu chápu, že se radnice nechce vystavovat nepříjemnostem, ale byl bych pro liberálnější postoj - vždyť jsou to jen slova a ti, kdo anonymní rasistické příspěvky píší, jsou vesměs zbabělci, takže od nich společnosti žádné skutečné nebezpečí nehrozí.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ostravák
30.10.2003 - 14:55
Vostraváku, ty si amerikánama prověřený pro vstup na území USA? Jestli ano, tak jako zaměstnanec tajných služeb musíš vědět, co si můžeš v USA dovolit říci a co nikoliv, aby tě nezabásli bez soudu na pár měsíců do ťurmy. Neprověřené tam nepouštějí.


Přílohy:
125.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jarda Vlk
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ostravák
30.10.2003 - 13:42
To že neplatí zákony pro všechny stejně je naprostá pravda. Jak je pak možné aby státní zástupce věřil lžím šestkrát sodně trestané veverce a na základě jejích naprosto absurdních výmyslů poslal tři neveverky do vazby. Pak vyjde najevo že vše byl omyl a veverky jen opravdu lhali. Takže se vlastně nic nestalo. A veverka, která tohle zapříčinila je naprosto v klidu a pohodě. Největší chybou ale tohohle státu je že se snaží stěhovavé a kočovné veverky usadit a přizpůsobit. Nechme je kočovat a putovat, ale nepodporujme je v tom na co nemají. Umí jen krást a lhát. Nabízí se otázka co se zlobivými veverkami budeme dělat? My nic neboť veverky mají mnoho ochránců, kteří se nám pak jen pomstí v zájmu zachování rodu veverek. Ví snad někdo co s nepřizpůsobivými veverkami?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: J Ch jr.
30.10.2003 - 13:24
Ano, zákony platí všude ! Jenže různé ! Sednu-li na letadlo ráno jsem v USA a tam si můžu říkat a psát co chci, nebo pro změnu zaletím někde k musulmanům a ti mě dle práva šarija ukamenují ! Tím jsem chtěl říci, že existuje přeze všechny mnohdy stupidní zákony jakási "univerzální pravda" a za tu je třeba bojovat i proti stupidním paragrafum !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
rozruch
Anonymní uživatel
Hlavně pro: J.Ch.jr.
30.10.2003 - 13:18
Problém je v tom, že ty zákony neplatí pro všechny stejně.Ostravak problém vystihl přesně a krásně poeticky to zformuloval.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jan Chyský jr.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ostravák
30.10.2003 - 13:05
Ale život je moderován - zákony, které platí přeci i zde.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
30.10.2003 - 12:59
Jó a ještě ! Zákon je dementní ! "§ 198a Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod
(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta . " Do basy by tedy z logiky věci měl jít především např. Kotrba, který "podněcuje k nenávisti" k rasistům, to je přece taky "skupina obyvatel" a to dosti početná ! Je to v ČR čím dál větší marast ! Policejní stát utahuje své obruče a pomalu skoro nic se nesmí říkat, všude jen pendlují parazitiční "ochránci" všemožných práv a logika všeho se vytrácí ! Jak prosté je to někde v Číně či Indii někde na venkově - nepracuješ, neživíš rodinu ? - no tak prostě zemřeš hlady! Veverka v lese se taky nemůže vykašlat na dělání zásob na zimu či budování hnízda a deklarovat "právo na důstojný žvot" ! Resp to udělat může, jenže ji to bude stát život ! A my jsme si z parazitů udělali byznys - různé Šabatové nakoupí Audiny a za slušný peníz se starjí o ty naše "líné veverky" a ty slušné a pracovité veverky musí poslušně odevzdávat polovinu nasbíraných oříšků (jinak by šly sedět) a musí je nosit k doupátkům líných veverek a tyto doupátka jim i postavit ! A líné veverky pěkně v teple dělají další veverčátka a řvou že chtějí víc oříšků ! A Šabatové vozí v audinách pytle oříšků, a Samková-Veselá vysoudí líným veverkám óóbr pytel oříšků ! A pilné veverky prskají, a frflají a nejraději by nechaly ty líné pochcípat hlady ! Jenže ochránci líných veverek nemohou nechat své svěřence chcípnout, páč je to živí ! No tak se zavede zákon o rasismu, že každá pilná veverka, která řekne něco špatného o líné veverce musí jít sedět! Kde je happyend téhle pohádky ? No možná takový, že líné veverky se tak namnoží, že chcípnou všichni. A třeba ty pilné dostanou konečně rozum, zkopnou ze stromu všechny ochránce a líné veverky a nechají je zmrznout a pak si své oříšky snědí sami !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
GTJ
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
30.10.2003 - 12:40
No eště dole zůstalo pár zvěrstev...ale souhlasím tady s kolegou ostravákem,nechal bych to tady,jen ať všichni viděj co je to za hovádka a přizdisráče
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
30.10.2003 - 12:10
Hm! Začalo "odstraňování" a filtrování lidí. Ano, někdo se zde možná vyjadřuje jako zvíře, pokud ho vymažeme, můžeme z čtení fóra usoudit, že v ČR žijí jen samí hodní a soudní lidé a že vlastně žádný "Fň" ani neexistuje ! Končí to většinou tak, jako v "Blicích listech" a to tím, že diskusi úplně ukončili, protože většina rozumných lidí s Čulíko-Kotrbovskými bláboly nesouhlasila! Proč mazat rasisty a sprosťáky a dělat z netu "sterilní" prostředí ? Před chvílí jsem byl venku a starej chlap tam na ulici odporně zachrchlal a nepřejte si vědět co vyflustl na chodník ! To byla realita ! Měl jsem toho pana "Fň" venku "ukončit" či "vymazat" ? V podstatě asi ano ! Že ? Ono život není "moderován" a snaha ho takhle šlatulkovat stejně vyjde naprázdno. "Fň" příště nepoužije výrazu "do plynu" ale napíše internovat do převýchovných středisek (myšleno stejně do plynu !) Ostatně do jakého plynu ? Obecně vzato celá planeta žije v "plynu", kolem nás máme kyslík, dusík, vodík atd. atd. Zákon je prostě špatný ! Je toto "fórum" veřejným médiem ? Není ! Může se k němu dostat každý ? Nemůže ! Musíte mít internet a počítač a jakési minimální znalosti. A kdykoliv můžete ze stránek odejít ! Máte možnost VOLBY ! Dejme tedy i "Fňovi" možnost volby, ať se ukáže, jaký je dobytek ! Do plynůůůů !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Pavel Bartoníček
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jan Chyský jr. + Jar
30.10.2003 - 11:13
Pánové,
myslím, že je velmi těžké rozlišit, kdy je třeba některé příspěvky odstranit, neboť (jak je uvedeno v upozornění) se jedná o "texty podporující rasovou, národnostní nebo obdobnou nesnášenlivost, které jsou jednoznačně v rozporu se zákony", či kdy nás jen popouzí svým obsahem, který jde proti našemu přesvědčení. Já osobně jsem zastáncem toho, že cenzura by měla být pouze v těch nejkřiklavějších případech. Domnívám se však, že příspěvky, které jsou uvedeny pod značkami FŇ a d´Artagnan jsou právě tím případem. Již jednou byly odstraněny a nyní byl dán pokyn, aby se odstranily i ty novější a následně veškeré, které budou s podobným obsahem v diskusi zobrazeny.
Domnívám se, že by nebylo vhodné odstranit celé téma, neboť podobným postupem by poté mohla být odstraněna i ostatní témata a nakonec všechna diskusní fóra.
Vzhledem k tomu, že není nikdo pověřen moderováním diskusí, bude docházet k odstraňování průběžně vždy po zveřejnění.
V případě, že tento problém, přeroste únosnou mez, dojde ke změně administrace diskusních fór, což by pak znamenalo, že se všichni přispěvovatelé musí přihlásit a "učinit se známým" přes svoji internetovou adresu, atd., což by však někým mohlo být vnímáno jako určitá forma cenzury.
S pozdravem
Pavel Bartoníček
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jan Chyský jr.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: všechny
30.10.2003 - 10:15
Já bych také tuto diskuzi moderoval. Příspěvky typu "cikáni do plynu" apod. jen donutí MěÚ, aby jí celou smazal. Rozlišujte moderování a cenzura! Takhle bude starosta čelit nejen žalobám kvůli vystěhovávání neplatičů, ale i žalobám, že nechá provozovat ve svém diskuzním prostoru rasistickou diskuzi. FŇ a jemu podobní by měli uznat, že jejich příspěvky jsou neúnosné i v naší - demokratické společnosti.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
lubos
Anonymní uživatel
Hlavně pro: dlaždič
29.10.2003 - 23:08
hele dlaždiči, ty chceš porušovat zákon o svobodě projevu a cenzurovat ? To by tě představitel Kryptožidů - rabí Havel teda nepochválil - ty kluku špatná.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  64  65  66  67  68  ...  72
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.