Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  ...  24

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Všechny
17.5.2017 - 15:41

Sobotkovo lhaní národu

Před konáním sjezdu ČSSD se sešlo několik členů grémia a některých poslanců ČSSD. Z této schůzky, která trvala 70 minut je pořízen audio záznam ( po vyčištění bude použit). Přesto vám z něj děláme přepis některých slyšitelných částí. První část se týkala organizačních náležitostí sjezdu a taktika boje proti některým členům sjezdu ,taktika a manuál proti Babišovi.Třetí část se týkala níže uvedenému tématu :

Hlas 1

Slávku nejen já máme pocit, že tvoje informace o progresivním zdanění je ukvapená.

Přidává se přitakávání cca 2 dalších hlasů (jo,jo, ano)

Slávek (Sobotka)

Jak to myslíš?

Jiný hlas č. 2

No uvědom si, že nás vlastně poškozuješ.My jsme elita národa,řídíme republiku a ty nám vlastně snižuješ platy o tisíce.

Přidává se další jiný hlas – méně srozumitelné

Například u mně by to dělalo snížení platu o 7,5 tisíce korun podle tvých tabulek,.jak si na to přišel,ani nevíme kdo to počítal.

Hlas č.3

Kde si vzal ty hranice.Kobliha (asi Babiš) udělal hranici kolem 120 tisíc korun a ty? Ty nás vlastně za tu dřinu ožebračuješ. Slávku seš si tím vědom?

Hlas č. 4

To si na nás nemyslel? To děš proto aby si se stal předsedou ? (myšleno asi vlády).Co když vyhraje kobliha a my jsme s prachama v prdeli.Vím , že budu znovu zvolen ale budu mít menší plat o tisíce.To je **píp** co ? Všem chceš přidat a co my ?

Sláve ( Sobotka)

My prostě musíme přijít s něčím novým,lépe řečeno s levicovým programem.

Musíme získat voliče za každou cenu.Jinak Honzo to jinak nejde.Babiš nám utíká, za chvíli vytáhne proti nám,že je nejlepší ministr financí,to že jsme v plusu je jeho zásluha.Bohužel nás vysekal z mnoha průšvihů a pálí mu to.On odlišuje svoje podnikání a svou funkci bere jako službu lidu,vytáhne na nás,že nechceme snížit státní dluh a chceme jen rozhazovat.My toho plusu musíme využít pro nás.Musíme se podívat i na dávky pro cikány,tam máme možnosti hlasů.Je toho hodně.Jestli chceme volby vyhrát tak to musíme prostě přibarvit.Lidi slyší na zvýšení důchodů i když tam bude problém,na jakékoliv ulehčení i když to bude jen kosmetické.Ale oni nám pomůžou k porážce Babiše,Fialy. Musíme lidi nějak nalkadit i když neznaj detaily.

Hlas č.l

Tak zvyš tu hranici na 80 nebo 85 tisíc.Vono se to tak neposere.Těsně před volbama posuň hranici.Vymluv se na dokrory,.ajťáky,střední živnostníky ..

Hlas č.5

Jestli chceš naši podporu tak to uděš.Aby to nevypadalo na piču,tak roznes,že tabulka výpočtů na našich webových je informační a že se na tom bude ještě pracovat a že po konzultacích aby nám například neodcházeli doktoři tak je to upravené,tedy hranice zvýšené no a my tím jako strana budeme z obliga a vlk zůstal.

Slávek (Sobotka)

Nebude to jednoduché.Musí se to znovu propočítat.Ale ani u těch nízkopříjmových lidech to nejde nějak nahoru.Je to postavené tak že se jim skutečně něco přidá a my získáme voliče. S tou hranicí to bude oříšek vysvětlovat,že jsme ji posunuly.

Hlas č.1

Však ty si poradíš.Do médií začni nastiňovat,že je tu možnost kvůli těm doktorům a dalším zvýšit hranici a my budeme spokojeni.Jde i o tebe.

 

 

Hlas č.6

A jak to zamýšš s ústavníma soudcema Slávku

 

Slávek (Sobotka)

To si teď nemůžeme dovolit.To by nás lidi sežrali.Vytáhneme to až po volbách.To by byl malér jako hrom.Ale fakt je ten,že jim něco dlužíme tak to napravíme.Proboha teď ne.

Poznámka :

Vysvětleno na konci přepisu.

Hlas číslo 7

Slávku udělej to s rozvahou,pozor na Foldynu to je vrták a musíme tejčáka trochu zkrotit.a náš liďák je v poklidu?

Musíme být opatrní,když se někdo začne etablovat v médiích před volbami tak sme v prdeli.Když by jsme přišli před volbami o těch 300 nemáme prachy na kampaň.

 

Toliko malá informace.

Pokud jde o Ústavní soud tak socani mají v šuplíku tento návrh:

Ústavní soudce který odslouží alespoň polovinu volebního období obdrží tzv. doživotní rentu, podle vzoru europoslanců a některých zemí v Evropě ( je jich málo). Ústavní soudce má plat 165.000 Kč měčně a je připraven návrh aby tato renta činila 1/3 z této částky, což je 55.000 Kč.

Je to takový malý úplatek za to, že oproti běžným zvyklostem,kdy exekutor vůči lidem postupuje okamžitě,Ústavní soud na základě dovolání ČSSD pozdržel tento případ.

No a něco k progresivnímu zdanění pana Sobotky.

 

Sociální demokracie má ve svém sloganu : ,, s našimi spravedlivými daněmi si polepší lidé s hrubým platem do 48.955,- Kč.

Víte kolik činí zvýšení pro tuto částku ?

+ 6 Kč

Častým problémem je porodnost v naší republice. K tomu se využívá mnoho způsobů podpory rodin s dětmi (pracujících).Jedním z atributú je i zdanění.

Při výpočtu dle pana Sobotky to není nic závratného.Avšak dělá jakoby zachránil rodiny s nízkými příjmy.

Takže se tak trochu na to podívejm (všimněte si,že nejsou podpořeny rodiny s vícero dětmi):

Plat hrubý děti příjem starý plat dle Sobotky navýšení

nový

11.000 1 10.757 10.907 +150

2 12.374 12.524 + 150

3 14.391 14.541 +150

Je tady patrné, že Sobotka lidem lže.Stále dokola vysvětluje že si lidé o mnoho polepší.Tato čísla jasně dokazují, že rodiny se dvěma třemi dětmi dostane navíc pouze 150 Kč.Při projevech Sobotky to vypadá jako Bůh ví co rodiny nedostanou.

 

15.000 zde to dělá navýšení o 603 Kč a je jedno jestli 1-4 dě

18.000 zde to dělá navýšení o 726 Kč a je jedno jestli 1-4 děti

V této hranici je zajímavé to,že pokud má někdo 5 dě

Je navýšení pozor

Naposledy upraveno 17.05.2017 - 15:42Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: everybody
17.5.2017 - 15:40
ČEŠI PRACUJÍ, ZISKY ODCHÁZEJÍ… (Hitlerovy myšlenky dovedeny do konce) Nerad se chlubím cizím peřím. Na úvod proto předesílám, že následující úvaha není má. Vyprávěl mi ji můj dobrý známý, kterého níže nastíněný problém velmi trápí, ale nemůže o něm sám napsat. Nejdříve exkurze do nedávné historie Příchod zahraničního kapitálu do ČR byl vítán se slávou. Zahraniční »strategičtí partneři« byli podporováni dotacemi, dostávali daňové prázdniny a podobně. Výsledkem této politiky je dnes skutečnost, že podstatná, převažující část ekonomiky je dnes v rukou zahraničního kapitálu a dividendy a zisky plynou do zahraničí. O osudu tuzemských podniků se už rozhodují majitelé v zahraničí, aniž by tuto zemi vůbec navštívili. Podle Hospodářských noviny ze 150 největších firem v České republice je reálně sedmdesát procent v rukou zahraničního, převážně německého kapitálu. Cizincům tedy patří 70 procent největších firem a polovina ekonomiky V bankovnictví není ani jedna banka v českých rukou. Ani v jedné bance nemá významný podíl stát a nemůže tak aktivně zasahovat do vývoje finanční, a tím i ekonomické situace společnosti. Stát nemůže ani garantovat úspory občanů, protože prodal Českou spořitelnu. Stále více se v tomto smyslu dostáváme do pozice banánové republiky, polokoloniální země. Stát není schopen provést zdanění vytvořených zisků, zabránit vyvádění peněz v rozporu s českými daňovými předpisy mimo území ČR nebo peněz z trestné činností. Za této situace byla za premiéra Mirka Topolánka dokonce byla prudce snížena sazba korporátní daně na 19%. S tím byla spojena i naivní před-stava, že nižší daně se zaplatí tím, že se sníží daňové úniky a "určitě" zvýší investice. Vyšší růst a nižší šedá ekonomika měla udržet rovnováhu veřejných financí, přestože toto není žádnými empirickými daty není potvrzeno a neexistuje mezi nimi prokázána korelace1… Jaká je současná realita ?
Přítel je zaměstnancem tuzemské společnosti, která má německého vlastníka. Jak se ta společnost jmenuje, je vlastně jedno. Je jich takových u nás na několik stovek a celoevropsky i několik tisíc. Problém, o kterém mluví, není tedy jen specificky český problém, je to problém stejně tak polský, jakož i jiných zemí pod německým vlivem. Tři příklady:
 Zde jsou konkrétní výsledky hospodaření "jedné" německé firmy u nás. (platy u nich jsou nadprůměrné) Dělníci vydělávají přes 25 tisíc měsíčně - to dělá ročně cca 300 tisíc. Jenže v přepočtu každý dělník vyprodukuje firmě ročně čistý zisk 285 000 euro. To je 7 125 000 korun. Pokud mi někdo bude říkat, že je to spravedlivá odměna, tak ho …pošlu někam. Takový zisk je nemravný a je oprávněné ho zdanit. Jenže kapitalisté u nás se pojistili a tak firma u nás žádné daně neplatí! Není to nádherné??
 Jiný příklad. Voda, jako základní lidská potřeba, se tak stala předmětem finančních spekulací národních i nadnárodních firem a jejich nadměrné zisky platí odběratelé vody. V letech 2002 až 2008 bylo z vodárenské firmy SmVaK odčerpáno na dividendách 4,1 miliard korun, přičemž její základní kapitál činí 3,5 miliard korun. Tyto firmy (Veolia,aj.) realizují velké zisky prakticky bez práce, jen za to, že vybírají peníze od odběratelů. Obcím, podle smluv, zůstala na krku údržba vodovodních systémů. Na jejich údržbu nedostávají od Veolie a EU nic. Občané tak mají zajištěno, že budou ještě desítky let platit monopolním dodavatelům za vodu přemrštěné ceny.
 Jiný příklad Firma Renault už přiznává, že rumunská Dacia vytváří automobilce velké zisky. „Dacia je opravdu dojná kráva pro společnost," například v závodě Tanger si pracovníci vydělají méně než čtyři eura na hodinu. To dělník ve Francii by za tutéž hodinu práce dostal asi 34 eur. 1 zdůvodnění snižování korporátní daně s pomocí teoretické Lafferovy křivky. Prorůstové efekty snížení daně mohou fungovat jedině při snižování skutečně vysoké mezní sazby daně.
Obr. „Potřebuji v tomto prostoru klid, aby český dělník zde nasadil pro německé válečné úsilí svou pracovní sílu … k tomu patří i to, že se přirozeně musí dát českým dělníkům tolik žrádla, mám-li to tak zřetelně říci, aby mohli splnit svou práci.." Reinhard Heydrich
Německá kancléřka Anděla Merkelová se chlubí rozpočtovým přebytkem. Ještě v dubnu se hovořilo o tom, že by přebytku mělo Německo dosáhnout už v roce 2015. Překvapivě nepřekvapivě pak na závěr zuřivé předvolební kampaně, tedy na konci srpna, německá média oslavně hlásila, že přebytek je na světě už letos. Za první půlrok prý Anděla ušetřila až 212 miliard korun. Oč více je v přebytku Německo, o to více jsme v deficitu my či Poláci. Německý hospodářský zázrak je totiž postaven mimo jiné na vysávání filiálek německých firem v zahraničí. Tedy i u nás. Češi pracují, zisk se u nás generuje, ale daně nejdou do české státní pokladny, jak bychom si mysleli a jak by to být mělo. Němci ho šikovnými triky odsávají do Říše.Své by o tom mohli vyprávět pracovníci mnoha takových německých filiálek u nás, říká můj známý (firem s německou účastí je v ČR zhruba 1400, dodávám já). Sám to zná ze své práce. Upije ze sklenice piva a na prstech počítá, jakými způsoby Němci zisk z Čech převádějí do pokladny Merkelové. Německé firmy u nás se snaží co nejvíce osekat výdaje na mzdy, mají málo zaměstnanců, vzájemně si pomáhají, kšeftují spolu, drží při sobě. Když už má německá firma něco prodat, protože si ukousla příliš velké sousto (celosvětová ekonomická krize přirozeně dopadá i na Němce), prodá to opět jen jiné německé firmě. Na zaměstnancích se šetří. Benefity, které ještě před několika lety existovaly, jsou tytam. Češi pracují za třetinové, spíše čtvrtinové mzdy, než by firmu stáli zaměstnanci v Německu. Proč je Česko - rájem německých poradců..(event. manažeřů, školitelů a jiných expertů,..)? Zisk, který zde přesto vyprodukují, který není zanedbatelný a který by se u nás měl zdanit, putuje celý za hranice. Je ihned - už v průběhu roku - umořován pomocí fiktivních služeb, na které jsou najímány opět německé firmy.Společnosti s německým vlastníkem si zvou německé poradce, německé manažery, německé školitele, experty, pořádají nekonečná školení s německými lektory, kteří přijíždějí do Čech, ubytovávají se v nejluxusnějších hotelích. Donekonečna radí, školí, poučují, komandují, Češi jim poklonkují. Nekončící stěhování, nekonečné výdaje, které mají budit zdání, že firma vlastně žádný velký přebytek nemá, protože co vydělá, vzápětí utrácí za tyto zbytečné a úmorné služby. Jenže vše je jen na oko. Peníze za tyto předražené a nepotřebné služby tečou opět -do Němec. České republice tak utíkají miliardy, které mají patřit do jejího rozpočtu. Ve skutečnosti plynou ale do rozpočtu Anděle Merkelové, která pak s nimi vyhrává volby. Kalousek to ví, ale neměl odvahu s tím cokoli udělat, třebaže Němci své povinnosti vůči českým finančním úřadům povýšeně a okázale rok co rok ignorují. Němci kašlou na daňová přiznání, vysvětluje můj známý. Pošlou finančnímu úřadu jen nějaké peníze, které uznají za vhodné, vyplňováním formulářů s daňovým přiznáním se vůbec nezdržují. Když se finanční úřad dotazuje, ani se neobtěžují mu odpovědět, takže ten se už podruhé neozve. Je to arogance těch, kteří vědí, že nás mají ekonomicky v hrsti. Čeští politici nemají odvahu s tím cokoli dělat. Zahraniční kapitál je plachá srna, říká se už roky omluvně na vysvětlení toho, proč se kolem zahraničních investorů chodí po špičkách - aby se náhodou nezvedli a nešli někam dál, na východ. A tak chodíme po špičkách a necháváme je, aby potichu vyváděli kapitál domů. České firmy jsou naopak finančákem popotahovány za kdejakou maličkost. Ve skutečnosti lze říct, že EU je dnes vlastně Německá říše. Z ČR si udělala dojnou krávu pro své banky a otroky pro vlastní firmy. Neumožňuje nám vyvážet finální výrobky, pouze montovat polotovary. Neumožňuje nám mít vlastní zemědělství, zato jsme nuceni kupovat německý potravinový odpad, který nám sem dovážejí. Kdyby se finanční úřady skutečně podívaly německým firmám na zoubek, mohli bychom být o desítky miliard bohatší."Je to Hitlerova myšlenka dovedená do konce," říká známý. Netřeba válek, ovládají nás - a vlastně celou Evropu skrze EU - ekonomicky. V neděli Anděla drtivě vyhrála volby... A. B
Naposledy upraveno 17.05.2017 - 15:45Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: everybody
17.5.2017 - 15:39
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Všechny
16.5.2017 - 09:44
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Všechny
9.5.2017 - 10:47

Umíte si přdstavit tu frustraci všech koblihářů?

Upnuli se k takovýmu podvodníkovi, kterého nyní chrání prezident republiky a se re na základní legislativní zákon této země, Ústavu České republiky.

Kdo se začte do historie privatizace Unipetrolu, pochopí. Začalo to za Zemana  a pak Poláci, jejich vyšetřovací orgány,  napsali, že to bylo provázeno úplatky ve výši miliard korun..

Vzpomínáte...Topolánek, ať byl jaký byl, odešel poté, co o někom prohlásil že je to žid. Tady jeden z nejvyšších ústavních činitelů se hrabe v živých vyšetřovací spisech a   ...Bradáčová NIC !

TIHLE DVA , ZEMAN  A BABIŠ,  NESMÍ ZUSTAT V POLITICE !

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 619
Hlavně pro: Shark
8.5.2017 - 23:18

Málokdy se stává, že s vámi souhlasím. Ale v tomto případě, tedy odmítání navržené demise prezidentem republiky,  již pan prezident překročil únosnou mez. Už to divadlo na Hradě minulý týden bylo odsouzeníhodné. Tohle je již absolutně přes čáru.

lp

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Všechny
8.5.2017 - 20:10
Aktualizace.
Potvzuje se, že Zeman tvoří s Babišem politický blok. Kdo volí Zemana , volí ANO, kdo volí ANO, volí Zemana.
http://echo24.cz/a/iNJ6W/zeman-se-vzpouzi-babise-odvolam-az-po-zruseni-koalicni-smlouvy
Koaliční smlouva je politická dohoda a nemá žádné ústavní dopady 
Zeman porušuje Ústavu České republiky
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Všechny
8.5.2017 - 17:20
Otázka  „Kdo konkrétně se skrýval za firmou O.F.I a z jakých peněz tato firma financovala své investice v devadesátých letech?“ Babiš odpovídá s šokující arogancí: „Jednalo se o moje švýcarské spolužáky a přátele z doby, kdy jsem ve Švýcarsku studoval. Je s podivem, že si tuto informaci, která byla na internetu v různých formách již mnohokrát probírána, páni poradci nedohledali.“

Agrofert byl původně státní firmou ve vlastnictví Slovenské republiky. Založil ho státní podnik Petrimex, kde byl Babiš vrcholovým manažerem. Na zvláštní valné hromadě, na níž skoro nikdo nebyl, představenstvo Agrofertu, neboli pan Rakický, ředitel Petrimexu, a pan Babiš, rozhodlo o navýšení základního jmění. Předali většinový podíl v Agrofertu firmě O.F.I., neboli firmě „švýcarských spolužáků Andreje Babiše“.

Je zcela zřetelné jasné, že se jednalo o ukradení státního majetku. Když novináři hledali po letech firmu O.F.I., našli jen poštovní schránku. Společnost „Ost Finanz und Investment“ neměla ani kancelář.

Státní podnikl Petrimex investoval do Agrofertu kolem 400 milionů korun. Firma O.F.I. získala kontrolu nad Agrofertem za 2,6 milionu korun. Po osmi letech se objevuje skutečný vlastník Agrofertu. A je jím – světe div se – Andrej Babiš! Agrofert si navíc na sebe převedl smlouvy Petrimexu a ten následně zkrachoval. Čistá práce.

Zároveň to je odpověď na otázku, zda se poctivým způsobem mohl Babiš domoci svého majetku.

Naposledy upraveno 08.05.2017 - 17:22Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Všechny
8.5.2017 - 17:07
Tentokrát bez pochybností:Babiš se prokazatelně dopustil trestného činu, v normálním právním státě nesmí do spisu nahlížet ani ministr vnitra, natož aby se Babiš domlouval se svým zaměstnancem, jak použijí informace s živého spisu proti politickému soupeři. http://forum24.cz/treti-nahravka-ukazuje-na-jasny-trestny-cin-babis-by-mel-rezignovat-a-odejit-z-politiky/
Nyní taky už víme, odkud pocházely úniky ze spisů a proč byl Šlachta tak důležitý pro Babiše

Chovance nijak nemusím, ale ukazuje se, že pro českou demokracii udělal mnoho.  Kdyby si totiž Babiš svým vlivem podřídil vnitro prostřednictvím Šlachty, došlo by tady k zatýkání Babišovi nepohodlných osob, k oligarchicko policejnímu  způsobu vládnutí , podobného Rusku a Ukrajině.A Zeman je toho další součástí.
Naposledy upraveno 08.05.2017 - 17:13Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Všechny
6.5.2017 - 19:41
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Všechny
6.5.2017 - 19:37
http://reportermagazin.cz/a/iXygD/potvrzeno-dluhopisy-kupoval-babispolitik Babis nakupoval uz jako politik a ministr, volajíci po placeni dani, sam se jim vyhýba!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: ajimz
6.5.2017 - 09:05

Aleš Rozehnal: Ovlivňováním obsahu MF Dnes se Babiš zřejmě dopustil trestného činu      http://forum24.cz/ales-rozehnal-ovlivnovanim-obsahu-mf-dnes-se-babis-zrejme-dopustil-trestneho-cinu/   
Až si odblokujete klávesnici, můžete si to nastudovat. To je další možný trestný čin a doktor Rozehnal je vysokoškolský pedagog, pozor na zadřenou klávesnici. Pěkné zdravim
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3922
Hlavně pro: Shark
5.5.2017 - 13:49

Tak teď jste to tedy dostal od pana ... "ajimze" (při ignorování vlatních pravidel DF pana administrátora) - Vy jeden anonymní Sharku - že?!!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 05.05.2017 - 17:05Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Shark
5.5.2017 - 12:13

Vy jste fakt vůl. To máte z vlastní hlavy? Nebo jste přímo orgán čiiný v trestním řízení proti Babišovi ? :-))))))))))))))
Áááá ... už to mám ! Vy jste přímo soudce, který má zákony v malíčku! :-)))))))
Ne dělám si srandu. Vy budete jenom jeden z těch anonymních křiklounů, kteří si léči své ego na diskuzním foru a "chytře" se vyjadřuje k tématům , kterým vůbec nerozumí . Takový brouk Pytlík , že ? :-)))))))))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: ajimz
4.5.2017 - 23:20

Myslíte jestli jsem četl všechny ty sviňárny, jo? Ty zmařený lidský životy za Babišem?Jo, to jsem četl.Hned několik paragrafů§ 240Zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby§ 254Zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění
A dodávám, že Julis Šuman jistě neskončilhttp://neovlivni.cz/babisovy-odposlechy-jsou-z-jeho-sokolovny/
Srdečně zrdavím!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Shark
4.5.2017 - 23:02

Měl by jste číst celý článek a ne jenom nadpis, když už sem něco dáváte :) . A kde je ten zakon a paragraf chytrolíne?  :)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: ajimz
4.5.2017 - 19:48

Když si přečtete toto, tak, MOŽNÁ,  pochopíte co dělalhttps://reportermagazin.cz/a/imsjR/hluboce-zamrazena-tajemstvi-andreje-b

Motto :. Oficiální výklady daňových zákonů říkají, že se osvobození od daně nevztahuje na operace, které příslušné úřady vyhodnotí jako účelovou konstrukci k obejití daňové povinnosti.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: ajimz
4.5.2017 - 19:30

Tak nyní čerstvě třeba tento:http://forum24.cz/ales-rozehnal-ovlivnovanim-obsahu-mf-dnes-se-babis-zrejme-dopustil-trestneho-cinu/Aleš Rozehnal: Ovlivňováním obsahu MF Dnes se Babiš zřejmě dopustil trestného činu
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: ajimz
4.5.2017 - 19:29

Řekl bych, zejména po dnešku, že mohu zopakovat, kdo tu kreaturu tady volí, kde bere 30% hlasů?Babiš selhal, když lhal o neovlivňování obsahu. Redaktoři apelují na vedení Mafry

Zdroj:http://www.lidovky.cz/babis-selhal-kdyz-lhal-o-neovlivnovani-obsahu-redaktori-apeluji-na-vedeni-mafry-g0z-/zpravy-domov.aspx?c=A170504_155522_ln_domov_gib

 

 

Dnes ráno ohlásil odchod z MF Dnes novinář Jan Sůra. „Po třinácti letech jsem dal výpověď @mfdnes Důvody jsou asi všem jasné,“ napsal na Twitteru Sůra. Údajně není sám. O výpovědi uvažují i další jeho kolegové.

„Z MF DNES chce odejít většina domácí i ekonomické redakce. Jde o reakci na ovlivňování obsahu ze strany @AndrejBabis,“ napsal na Twitteru novinář Jan Novotný

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 838
Hlavně pro: ajimz
4.5.2017 - 17:44

Já byl v práci. Nemůžu se ve všední den v poledne potloukat někde po náměstí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  ...  24
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.