Obsah  >>  Úřady, policie  >>  DF SE STAROSTOU MĚSTA
Téma bylo zamknuto moderátorem nebo zakladatelem tématu
Zobrazit příspěvky jen od starosty
Strana:   1  ...  398  399  400  401  402  403

DF SE STAROSTOU MĚSTA

V.Černíková
Anonymní uživatel
Hlavně pro: p.starosta Ivo Rubík
13.10.2004 - 13:20
Vážený pane starosto,
v naší ulici tj. Bezručova, byly prováděny určité zemní práce. /Týkající se plynu/. Chci se zeptat, zda firma v naší ulici již z prací skončila. Pokud ano, nezdá se mi, že silnice je uvedena do alespoň přijatelného stavu. Již nyní vzniká nerovnost a hrozí zranění přecházejícím chodcům. Zřejmě chybí horní vrstva tj. asfalt.
Pokud firma silnici porušila, měla by ji uvést do přijatelného stavu. Máme na krku zimu a každý déšť prohloubí problém.
Děkuji za spolupráci V.Černíková
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Antonín Bohunský nej
13.10.2004 - 09:26
...přečti si Slánské listy, tam to pan starosta vyložil i se svými city a slzy..
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ivo Rubík
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Alena Horáčková
13.10.2004 - 09:25
Vážená paní Horáčková,
zastupitelka města paní Spěváková (KSČM) rezignovala na svoji funkci v květnu t.r. Na jednání zastupitelstva města 19. 5. 2004 ji nahradil první náhradník z kandidátky KSČM sestavené touto politickou stranou pro komunální volby roku 2002. Tímto prvním náhradníkem byl pan Horáček. Složením slibu se tedy pan Horáček ujmul své funkce zastupitele. Na internetových stránkách nebyla dosud změna zachycena. Odpovědnost za tuto konkrétní aktualizaci má tajemník městského úřadu. Pokud vás to zajímá, klikněte si na www.meuslany.cz na ikonu Důležité informace. Otevře se Vám obrazovka s nabídkou a na ní "Seznam osob odpovědných za aktualizaci informací na stránkách www.meuslany.cz". Tajemník už o nedostatku ví a dnes vydal pokyn k nápravě. Váš dotaz mne vyprovokoval ke zběžné kontrole našich stránek a podobných nedostatků jsem tam objevil ještě pět. Všechny budou opraveny v nejbližší době.
S pozdravem
Ivo Rubík
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Judr. z lidu
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Karel Pixa
13.10.2004 - 09:23
Přečtěte si zákon a vyhlášky, můžete taky upozornit písemně policii, doporučuju písemně a doporučeně, aby byl důkaz o případné neschopnosti a nezájmu naší MP
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Antonín Bohunský nejml.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ivo Rubík
12.10.2004 - 22:23
Dobrý den pane starosto,
chtěl bych se ještě vrátit k nedávné události na radnici, tedy odstoupení pana Zouzalíka.
Vyjádření pana Zouzalíka jsem někde četl, ale zajímal by mne Váš názor na celou záležitost. Já jako prostý občan vidím celou záležitost tak, že zřejmě nebylo vše v pořádku, proto se někdo pokoušel na to upozornit svým odchodem z funkce(cí). Příjde mi že se tím nic nevyřešilo, nad případem se zavřela voda a vše jde dál jako by se nic nestalo.

Omlouvám se pokud Vás tímto tématem obtěžuji, ale jen bych chtěl mít jasno, jak vidíte celou kauzu Vy, popř. co si o tom má slánský občan myslet.

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Karel Pixa
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Pan starosta
12.10.2004 - 13:11
Měl bych dva dotazy k problémům, které nás trápí v naší ulici (Na chmelnici).
1. Proti svobodnému podnikání nic nemám, ale lze podnikat (provozovat) nákladní dopravu ve vilkové zástavbě? Konkrétně provoz několika cca 5tunových kamionů několikrát denně (i v noci), z nichž jeden trvale parkuje na travnatém pásu vedle vozovky, ostatní jen občas přijíždějí k majiteli, který zde bydlí v rod.domě prakticky bez vlastního pozemku.
2. Je nějaká možnost donutit STE, aby dala do pořádku venkovní rozvod elektroinstalace. Naše čtvrť bývá občas bez el.proudu (hlavně v zimě když se topí). Poruchy se odstraňují výjezdem servisu z Kladna. Zpravidla se jedná o vypadnutí hl.jištění v rozvaděči sloupového transformátoru. Na dotaz k servismanovi co s tím, mi bylo řečeno: "buďte rádi, že jsme ještě na Kladně..."
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Alena Horáčková
Anonymní uživatel
Hlavně pro: I. Rubík
12.10.2004 - 12:15
Vážený pane starosto,
již poněkolikáté se ptám, proč na oficiálních stránkách MÚ není jako zastupitel uveden Ing. Jaromír Horáček (KSČM), který byl jmenován do funkce po odstoupení Ing. Spěvákové. Je to snad z toho důvodu, že se stydíte za člena městského zastuppitelstva, který donutí občany města k vystěhování se do jiného kraje?
Ptala jsem se již na více DF, ale stále se nemohu dočkat odpovědi.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ivo Rubík
Anonymní uživatel
Hlavně pro: všechny
12.10.2004 - 11:48
Vážení diskutující,

rozhodl jsem se učinit pokus a založit si na městských diskusních fórech (dále DF) vlastní diskusi.
Vedly mne k tomu následující důvody:
- od roku 1999, kdy jsme s firmou Golem založili DF městského úřadu se významně změnil účel těchto stránek. Tehdy jsme je zakládali s optimismem a nadšením zejména proto, abychom dali možnost občanům ptát se "přímo" vedení města na problémy, které je zajímají.
- v posledních měsících (možná roce) se ale "našich stránek zmocnili" diskutující, kteří se příliš ptát nechtějí. Pod nejrůznějšími přezdívkami (nicky) jen urážejí ty, kteří si dovolí mít jiný názor. Případně se veřejně projevují způsobem, který více než naznačuje, že se jedná o zamindrákované osoby, pro které je anonymní příspěvek na DF jednou z mála životních příležitostí, kdy jsou si jakoby rovni s ostatními (běda však, kdyby měli svůj "názor" obhajovat pod svým občanským jménem).
- bráním se čím dál častěji podávaným návrhům, aby město tato DF zrušilo a přestalo je podporovat (případně odpovídat). Svůj postoj prosazuji i navzdory poznatkům, že po obdobných negativních zkušenostech je Slaný jedním z posledních měst, které má svá DF neregulovaná a přístupná všem bez nutnosti přesné identifikace autora příspěvku.
- mnozí anonymové "zaplevelují" jednotlivá DF svými bezobsažnými příspěvky, takže se zanedlouho ztrácí podstata nastoleného tématu.
- občané, kteří nemají čas, nebo možnost, se pravidelně probírat DF (to je i můj případ), musí prohlížet mnoho nesmyslných stránek a díky tomu se stává, že příspěvek, ve kterém se skutečně někdo na něco ptá, může být přehlédnutý (nebo nepřečtený).
- na některých DF se začínají objevovat příspěvky, které jsem nepsal a autoři se snaží zneužívat mého jména.
- různými autory byla založena DF (možná původně s dobrým úmyslem), která slouží buď k neplacené a skryté reklamě (příkladem z poslední doby je DF o spojení Slaný-Praha), nebo se evidentně snaží anonymně poškodit jméno druhého podnikatele, občana či diskutujícího s jinými názory. S vědomím hloupého českého přísloví: "Na každém šprochu, pravdy trochu".

Zkusím napsat základní "pravidla" DF SE STAROSTOU MĚSTA:
- pokusím se prohlížet toto DF nejméně každý pátek dopoledne. (Prosím ovšem o shovívavost v okamžiku, kdy to z důvodu pracovního zaneprázdnění nestihnu. Mohu být i na služební cestě, nemocen, na dovolené atd.) Určitě nemůžete očekávat, že budu stíhat diskuse ve stylu chat. To bych nebyl schopen dělat nic jiného.
- pokusím se odpovídat všem. Přednostně těm, kteří se přihlásí "pod svým jménem".
- tazatele žádám, aby své případné otázky formulovali pokud možno stručně a přehledně.
- diskutující, kteří se chtějí se mnou pobavit o nějakém problému, bez konkrétního dotazu a závaznosti (názorová různorodost), žádám, aby tak činili bez urážek ostatních.
- diskutující, kteří svůj názor nemají, žádám ať na tomto DF zbytečně neexhibují.
- ze zkušenosti vím, že mnoho občanů se neumí jednoznačně ptát, případně neví kdo je pro odpověď kompetentní a zasvěcenou osobou. V těchto případech přepošlu otázku příslušným osobám (pokud to budu vědět) a tazateli napíši na tomto DF kdy a komu byla otázka předána, aby měl jistotu, že jeho dotazem se "někdo" zabývá.

S nadějí, že se podaří očistit v očích slušných a názorově tolerantních Slaňáků městská internetová DF, Vám přeji hezký den
Ivo Rubík, starosta
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  398  399  400  401  402  403
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.