Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
25.5.2018 - 12:05 (nový)
http://forum24.cz/zeman-u-soukupa-ukazal-jak-ponizoval-hamacka-a-ostouzel-podporovatele-drahose/
Zeman si zcela nestoudně a bez zábran upravuje současný parlamentní systém v ČR k obrazu svému - tedy na systém prezidentský a naprosto bezprecedentně si "dovoluje" zasahovat do sestavování vlády!!! - ODPORNÉ ..., ale - BOHUŽEL - ...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
21.5.2018 - 10:52
http://forum24.cz/z-hradu-se-kouri-nejen-ze-zemanovych-cigaret-prezident-chce-sestavovat-svoji-vladu/
Prezident není volen, aby sestavoval vládu či ovlivňoval její složení.Vládu mají sestavovat politické strany! Je docela možné, že se prezident Zeman opět pokusí proměnit náš parlamentní systém - mimo rámec ústavy - v poloprezidentský. Zkusil to jednou (s neústavní Rusnokovou vládou), bude to zkoušet zase - pokud mu to dovolíme!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
19.5.2018 - 10:53
http://forum24.cz/funkce-vedoucich-kadrovaku-nove-vlady-ziskali-zeman-s-ovcackem/
Kádrovací oddělení složené z bývalého redaktora "Haló novin"(!!!) a starce v evidentně nedobrém zdravotním stavu, se vlastně to této vlády hodí. - BOHUŽEL -
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Všechny
18.5.2018 - 23:54
Zajímavý detail o Zemanově vyhlášení o "výrobě Novičoku"
Zpravodajská komunita se domnívá, že Zeman svoje aktivity plánoval s Rusy.
Svoje vyhlášení uvedl večer v 21.15 hodin.
O minutu později, v 21.16 hodin ( uvádím náš čas) uvedla ruská agentura TASS, že český prezident potvrdil "výrobu" novičoku v České republice.
Ani ten nejrychlejší novinář nepřipraví agenturně takhle rychle nějakou zprávu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
18.5.2018 - 12:55
http://forum24.cz/jak-zeman-ve-slezskych-pavlovicich-ukradl-australii-senat-a-jeste-vypadal-chytre/
Jo, jo - postupuje to nějak rychle. V zájmu země by bylo nezávislé odborné vyšetření zdravotního (zejména duševního) stavu hlavy státu. Protože však k tomu nemá nikdo politickou odvahu, budeme tu tragikomedii muset sledovat dál.
Naposledy upraveno 18.05.2018 - 13:10Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Všechny
12.5.2018 - 11:17
Vycházejí na světlo podrobnosti o Zemanově "výběru".
BIS rozeslala 40 institucím požadavek na šetření ohledně údajného Novičoku. PODOBNOU ZPRAVU UZ ALE PREDTIM DODALA MINISTRINI SLECHTOVE, KTERA KONSTATOVALA ZADNOU VYROBU.
BISka vyhodnotila všech 40 zpráv a uvedla , že k žádné výrobě nedocházelo, ale že VOZ uvedlo, že v listopadu byla látka A230 v mikrogramovém množství pro zařazení do databáze systetizována.
A z tohoto sdělení si Zeman "vybral" .UDELAL Z TOHO VYROBU, CITOVAL Z UTAJENÉHO DOKUMENTU JEN, ABY POSKYTL INFORMACI RUSKU.
POJEM výroba je ovšem podle mezinárodních pravidel OPZCHZ definován jako výroba pro distribuci a skladování a v tisícinásobném množství.
ŽE SE JEDNALO O ZCELA JINOU LÁTKU, TO UZ TAKE ZEMAN NEUVEDL.
ZEMAN JE RUSKÝ VELVYSLANEC NA PRAŽSKÉM HRADE.
Po extempore mu zpravodajské služby budou posílat už jen zprávy po o příletu čápů a růstu hub
Naposledy upraveno 12.05.2018 - 11:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
10.5.2018 - 12:55
http://forum24.cz/zeman-je-ve-spojeneckych-zemich-bran-jako-kremelsky-poskok/
Zemanovo - faux pas - není ojedinělé. Spojenci ho již zkrátka berou, jako kremelského poskoka.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Všechny
7.5.2018 - 23:37

Koudelka měl být jmenován generálem v úterý při oslavách konce 2. světové války. Prezident Miloš Zeman se jej ale rozhodl nepovýšit.

"Pan ředitel zatím pozvánku na Hrad neobdržel," potvrdil Aktuálně.cz v pondělí mluvčí BIS Ladislav Šticha bez dalších podrobností. "Podpis povyšovacích dekretů je plně v rukou prezidenta republiky a věc nebudeme nijak komentovat," dodal mluvčí.

"Je to svéprávné rozhodnutí pana prezidenta, k tomu vám nemohu nic říct. Minimálně si myslím, že to určitě není spojené s tím novičokem. To říká asi někdo, jak se mu to hodí. Ale toto rozhodnutí je jen na panu prezidentovi a pan prezident se takto rozhodl," řekl Aktuálně.cz hradní kancléř Vratislav Mynář. Mluvčí Jiří Ovčáček odmítl výběr jmenovaných generálů komentovat.

Podle zdroje z prezidentovy blízkosti se však Zeman rozhodl kvůli hned několika nedávným událostem. Jednou z nich je zpráva o údajné výrobě jedu novičok v Česku, kterou si prezident u tajných služeb objednal. Nakonec ve vysílání televize Barrandov řekl, že v tomto případě více důvěřuje Vojenskému zpravodajství, které látku A-230 označilo jako novičok.

Generála nedělá hvězda, ale charakter. https://t.co/CD4Fu8zojf

— Ladislav Šticha (@LadaSticha) May 7, 2018

Dalším důvodem je podle zdrojů z Hradu a Úřadu vlády role BIS při nedávném vyhoštění tří ruských agentů, kteří se v Česku skrývali pod diplomatickým krytím.

NORMALNIHO CLOVEKA MUZETE KRITIZOVAT, ZEMANOVI JEN POCHLEBOVAT, JINAK NENAVIDI

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
7.5.2018 - 23:14

REKL BYCH , ZE MAME JASNONovičok se v Česku nevyráběl ani neskladoval, sdělily Babišovi tajné služby.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
7.5.2018 - 13:10

http://forum24.cz/nad-zemanem-zustava-rozum-stat-roztrubuje-statni-tajemstvi-do-sveta-v-zajmu-ruska/
Nad Zemanem zůstává rozum stát:
Mnohé Zemanovy výroky již v minulosti vedly ke ztrátě důvěryhodnosti ČR v oblasti bezpečnosti. To, co se ovšem děje nyní překračuje vše!!! Zemanovo vyjádření o výrobě, je tak nepochopitelné, že po něm by už mohlo následovat snad jen veřejné prohlášení, že v Rusku pracují čeští agenti a zveřejnění jejich jmen.

Tři varianty novičoku A230, A232, A234 se liší přítomností jedné či dvou methylových skupin navázaných na základní molekulu. Lze je tedy odlišit. A zatímco Skripalovi byli otráveni(ač evidentně nějak nepovedeně) látkou A234, v ČR byla testována varianta A230!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
6.5.2018 - 17:05

Historkama z natáčení a odbíháním od tématu nezakryjete fakta:
1.Zeman citoval, interpretoval z utajeného dokumentu  Proč, to vysvětluje ruská reakce. Těm to zamlžování vyhovuje a navíc  z toho profituje ruská rezidentura Nejedlý a Zbytek, obchodují se jménem Zemana.  
Ještě uvidíme, proč si tuhle zprávu "VYBRAL", bude mít příležitost to vysvětlovat na BRS
2 Organizace pro zákaz chemických zbraní potvrdila existenci látky A 234 v Salisbury.  Kde je jaká lež?
Jen Rusko používá k likvidaci nepohodlných lidí ZHN, viz plutonium a nyní  organofosfát. Pamatujete Markova, bulharský disident a spolupracovník Radia Svobodna Evropa byl zabit v Londýně tzv. deštníkovou vraždou, kuličkou ricinu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Čtenáři
6.5.2018 - 16:50

Jen doplním, ještě se to líbí Straně Proti Demokracii, Okamura nadšeně podporuje Zemana. Ale to nikterak nepřekvapuje, fašisté a komunisté k sobě vždy měli názorově blízko
A jen pro připomenutí aktivity SPD na Facebooku:Lajkují ( TO JEST LÍBÍ SE JIM) a přispívají tato témata: Aby bylo jasno : Euroasijská E.U. je nový název pro Sovětský svaz, takže SPD nás táhnou jako zemi do Ruska
A Ortel, ten se nedávno ženil.  Jako datum svatby si vybral Hitlerovy narozeniny 20. dubna
Naposledy upraveno 06.05.2018 - 17:26Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2384
Hlavně pro: Všechny
6.5.2018 - 11:58
Zrůdnost Zemanova jednání - je v jeho úslužnosti vyhovět Kremlu a zpochybnit Ruský útok na Skripala (proč má český prezident potřebu se k tomu jakkoliv vyjadřovat???!!!) - čímž ostudný prezident ČR pomáhá Putinovi a vystupuje tím proti zahraniční politice vlastního státu - COŽ NENÍ POPRVÉ !!! Těžko, přetěžko se bude zbavovat nalepky kamaráda a obdivovatele Ruska - v tom lepším případě!
Ten, kdo ho ovšem chválí, jsou - světe div se - komunisti!!! PŘÍZNAČNÉ, že?!
- TO JE PROSTÉ KONSTATOVÁNÍ FAKTU - nikoliv nenávistná - fabulace - dokonce prý "obhajující lži a podvody" podle zastupitele (za kryptokomunistické uskupení "Naše město") L. Šmehlíka, který ovšem v TV aplaudoval prezidentovi v jeho volebním štábu těsně po vyhlášení výsledku - tak čemu se divit, že ano?

http://forum24.cz/petr-pavel-rusko-vede-velmi-promyslenou-informacni-kampan-proti-zapadu/
Hodnocení generála Pavla ruské informační strategie vypadá jakoby psal o Peškových - Slánských novinách!!! :
..."Rusko velice umně využívá některé části informace, které jsou ověřitelné i pravdivé - a doplní k nim buďto jiné vysvětlení nebo část nepravdivé informace, což ve finálním výsledku vytváří dojem legitimity"...

Co z toho vypývá? Inu, že bolševici neboli komunisti jsou ve všech zemích světa stejní a mají všude stejnou - prolhanou - taktiku, jak ovlivňovat ty, zkrátka - snadněji ovlivnitelné. Většina takových čtenářů, prostě považujie za pravdivou celou tzv. "informaci", pokud je taková alespoň její část!
Rusko vede zkrátka velmi promyšlenou dezinformační kampaň proti Západu; a Peškovy SN se stejným způsobem snaží dehonestovat politické soupeře na komunální úrovni!!!
L.Sch.

Naposledy upraveno 06.05.2018 - 13:14Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 317
Hlavně pro: shark
5.5.2018 - 20:46

Je to marný, je to marný, je to marný.

Víte celá kauza "Skripal" mi silně připomíná kauzu 6 ti letého (1992-1997)  zapírání a zatajování fakt o činnosti protichemického praporu v 1. válce v Zálivu. Zejména faktu, že jsme naměřili (několikrát) přítomnost látky typu Sarin a Yperit v průběhu Pouštní bouře. Veteráni americké armády se dožadovali uznání nemoci syndromu války v Zálivu a krom jiného argumentovali i tím, že byli vystaveni účinkům těchto bojových otravných látek. Americké vláda se bránila zuby nehty a tak se v ČR zatloukalo a zatloukalo - nic, nikdo, nikdy nenaměřil. Přesně je vše popsáno v knize Jaroslava Kmenty "Pouštní horečka" - na str. 5 -50. Již samotné názvy kapitol hovoří za vše: "Syndrom války v Zálivu", "Plyny potvrzeny",  "Záhádná smrt", "Deník čs. jednotky", "Další mise z USA", "Zájem CIA", "Bílý dům věří Čechoslovákům" ..atd. Zkraťme to, po šesti letech lží a fabulací ministra obrany Baudyše a náčelníka chemického vojska Kozáka a jeho zástupce Ryšavého museli tito přiznat, že lhali. Chemici tehdá prostě naměřili. Pravda po té jsem byl z chemického vojska a potažmo z armády okamžitě při první příležitosti odejit - to však není důležité.

Jak jsem napsal kauza "Skripal" je (podle mne) také snůška lží a fabulací, které nikomu a ničemu nemohly prospět. Vel. Britanie (Mayová) to prostě přehnala a naši se dostali svými postoji do "blbé" situace. To byl asi důvod, proč Zeman nechal vše prověřit a ejhle vyšlo najevo, že chemici prostě měli. Možná v tom hrála svoji roli i Zemanova ješitnost - nevím, ale lhát a podvádět ani v politice se prostě nemá.

Mějte se fajn. L.Š.

 

p.s. Možná i svojí výpovědí před americkým soudem - In the Dostrict court of Brazoria County, Texas 23rd Judicial District - dne 5. dubna 2009 jsem přispěl k tomu, že americkým veteránům byl Syndrom války v Zálivu přiznán jako nemoc z povolání v r. 2009 a dočkali se odškodnění.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 20:10

O vraždu jednotlivce by šlo za předpokladu, že by byla poškozena jen zamýšlená oběť a nikoli
STO DALSICH OSOB  A  DALE EXTERIERY MESTA SALISBURY. !!!
No vono v Rusku stále platí nas mnogo , takže podle nich se nic neděje
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 19:59

Látka je chemicky syntetizována ve specializované laboratoři za přísného bezpečnostního režimu, a to maximálně v rozsahu několika mikrogramů. Jde o tzv. mikrosyntézu, která není podle mezinárodní úmluvy považována za výrobu. Testovaná látka vzniká v pracovní nádobce čistě pro účely měření spektrálních dat a její obsah je po testování ve shodě s předpisy a závazky ČR vždy poté okamžitě zlikvidován. Vlastní látka není nikdy izolována ani deponována. Pravděpodobnost úniku je proto rovna nule.
http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/vyjadreni-ministerstva-obrany-k-identifikaci-bojovych-otravnych-latek-143620/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 19:57

Nebo je tím, že jsem byl u chemického vojska.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 19:57

Zeman výroky o novičoku ohrožuje bezpečnost státu, říká právník BalašTím, že zveřejňuje utajované skutečnosti, ohrožuje podle mě bezpečnost státu a může to s tím hraničit. Nebo je v takovém stavu, že není schopen posoudit důsledky svého počínání a ztrácí způsobilost vykonávat funkci. Poslanci a senátoři by se k tomu měli nějakým způsobem vyjádřit, případně iniciovat nějaké řízení o odvolání z funkce......

Buď zpráva je, a nebo není utajená. Buď nemá pravdu pan prezident, nebo BIS. Proto by bylo dobré zjistit, jak to v tomto případě je a kdo má pravdu.

Co to samotné Zemanovo sdělení, že byl v ČR novičok vyráběn a testován. Co si o něm myslíte?

Já nerozumím tomu, proč měl potřebu to říkat. Jediné vysvětlení je, že chtěl zpochybnit výsledky vyšetřování. Snaha o zpochybnění Britů v konečné fázi vede k tomu, že to pomáhá argumentům Rusů.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 317
Hlavně pro: shark
5.5.2018 - 19:19

Zdravím Vás,

Co se týče chemie, docela dobře jste vše vygůglil. Vámi popisovaná Alleynova reakce jež dává vzniknout fosforylovaným oxinům, (včetně některých analogů) a podle Mirzajanova jsou předmětnými sloučeninami projektu Foliant/Novičok (metyl - - 1-diethylamino ethyliden amido fosfonofluoridát (látek A 230, 232 a 234) tedy jak správně říkáte obecně  - oraganofosfáty. Pravda nejůčinnější detekcí je tzv. biochemická cholinesterásová reakce. Armáda ČR má dostatek prostředků chemického průzkumu a kontroly založených na této reakci s limitem detekce řádově 10 na -8 mg/l vzduchu (na rozdíl od Vx (5x10 na -7mg/l) a právě to bylo hlavní příčinou jejího úspěchu v 1. válce v Perském zálivu. Tím bych chtěl skončit s chemiíí, neboť to nikoho nezajímá.

Fakta dokazují, že bublina kolem Skripala musela splasknout - neboť nemohla žít životem lži a podvodu. K použití chemických zbraní na VB nedošlo, šlo o pokus o vraždu jednotlivce, která byla zneužita k eskalaci napětí. V dalším. ČR se všemi typy organofosfátů (včetně těch nejnovějších typů projektu Novičok) má zkušennosti neboť se v ČR laboratorně vráběly, vyrábějí a vyrábět budou a bude pokračovat i výzkum dalších ještě větších sajrajtů a to nejen v ČR, ale i v USA, Francii... Rusku..atd. neboť vývoj v oblasti zbraní a to i zbraní hromadného ničení bohužel pokračuje na všech frontách. Pokud se nebude o těchto otázkách mluvit otevřeně, budou se zakrývat fakta a bude se mlžit bude ještě hůř ( to dělala a dělá česká elitokracie). Jedině otevřenost, vstřícnost a snaha nemlžit je cestou k uvolňování napětí. To dělá Zeman.

To byl důvod, proč jsem svůj předešlý příspěvek (ze 4.5. 23:05) psal. Psal jsem ho jako reakci na tvrzení  L.Sch., že president jde s Putinem proti svému státu, což je fabulace nenávistná a sprostá a hlavně obhajuje lži a podvody.  Ne proto abych udivoval chemíí vy popleto.

Mějte se fajn

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 18:42

Ladislav Šticha@LadaSticha

Rozdíl mezi vyrobit a zkoumat je jako rozdíl mezi semínkem vinné révy a koňakem.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.