Obsah  >>  Politika, politici  >>  Slánské noviny
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  87

Slánské noviny

hopes
Počet příspěvků: 152
Hlavně pro: Všechny
15.9.2017 - 09:08

Jak je možné, že se na radnici sešla takováhle parta neschopných?

Snad tahle nemohoucnost za rok skončí.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 157
Hlavně pro: Všechny
14.9.2017 - 17:09

Investice města - naprosté zoufalství, chaos či  neschopnost

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/slanska-radnice-ma-problemy

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 157
Hlavně pro: Všechny
30.8.2017 - 07:24

O důvodech odchodu ředitele slánské nemocnice můžeme jen spekulovat ...

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/reditel-slanske-nemocnice-odchazi

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kudrna
Počet příspěvků: 226
Hlavně pro: Slánské noviny
22.8.2017 - 09:24

Ne nadarmo Bartoníčka na úřadě přezdívají "nástěnkář". Na všelijaké historické výstavy a konference je výborný. Ale v praktickém životě zcela  nepoužitelný. Skoro bych řekl, že když ho starosta Hrabánek pověřil tímto úkolem, že dobře předem věděl, že se k ničemu použitelnému nedobere.
Naposledy upraveno 22.08.2017 - 09:24Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 157
Hlavně pro: Všechny
21.8.2017 - 06:53

Zcela nepoužitelný Bartoníček.

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/kdo-nic-nedela

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 157
Hlavně pro: Všechny
10.8.2017 - 08:12

Je zřejmé, že Hrabánek prostě řídit investiční akce neumí.

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/rok-zpozdeni

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2152
Hlavně pro: Všechny
25.7.2017 - 22:37
Inu, ... kdo je tady primitivní a vulgární, zákeřný a hloupý, to lze asi docela snadno posoudit ...  Antikomunismus je ovšem to, co by mělo zachránit nejen tuto zem, ale nakonec asi celý svět !!!
L. Sch.
Naposledy upraveno 27.07.2017 - 19:21Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 262
Hlavně pro: Všechny
25.7.2017 - 18:32

Důchodce Rogl (dříve snad redaktor Slánských listů), je zástupce těch primitivních vulgárních antikomunistů - podobně jako Schneider či Bartoníček.

Nemá cenu na jeho slovní zvratky reagovat. Nic rozumného se vztahem k současnosti či městu Slaný z něj nevypadne.

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: janek
25.7.2017 - 16:21

Milý anonyme soudruhu Janku nebo Janko? Právě proto, aby se neopakoval rok 1948 (i když byste si to možná moc přál) je třeba si komunistická svinstva neustále připomínat. -  v roce 2017   i těch dalších.  
P.S. Vidím, že se snažíte zmapovat a dohledat všechny ty, kteří s Vámi nesouhlasí - aniž se sám hrdě přihlásíte ke své identitě. Ale asi se za své jméno stydíte a zůstáváte i nadále JANEK!  Tož tak!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 147
Hlavně pro: Vladimír
25.7.2017 - 15:24

Všiml jste si, pane Rogl, že se píše rok 2017? Nikoliv 1948!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: Čtenáři
23.7.2017 - 16:16

Komunisté nedají nikdy pokoj.  Zatímco se po únoru ihned "vypořádali" s reakcí a každým kdo nešel s nimi, oni (místo aby chodili kanálama a tiše se styděli) si užívají i po svém pádu nezasloužené demokracie. Proto říkám  se vší vážností (i když se opakuji), že dnes může být komunistou, resp. jejich sympatizantem jedině darebák nebo blbec!!!
P.S. U lampasáků typu Zbytek či pohraničníku mne to nepřekvapuje, ale zvlášť ostudné je to u tzv. SBS,  ale to by bylo na širší debatu.  Proč z jejich řad odešly např. poslední lidické ženy??!!  .
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2152
Hlavně pro: Všechny
23.7.2017 - 15:27
Tak, právě - marxisti - z dob minulých, mně zrovna nepřijdou, jako ti, kteří by neměli nic společného s podporou totalitního režimu. Jejich pomlouvačnost a militantnost můžeme dnes sledovat i s příspěvky jejich současných pomahačů v Peškových SN.

Zřejmě něco pro Marxisty : 
Bylo založeno nové politické hnutí - BOS - (Bezpečnost, Odpovědnost, Solidarita)! Evidentně - vzhledem k těm, kteří se zúčastnili zakládající konference tohoto hnutí - budou v něm Marxisté vítáni!!! Poradcem při zakládání tohoto politického hnutí BOS je (nechvalně známý) bývalý plukovník slánské tankové divize Zdeněk Zbytek, který přivedl "esa" předlistopadových ozbrojených složek (která se kolem něho soustřeďují). Dalšími účastníky konference byli pohraničníci někdejší ČSLA, Klub čekého pohraničí, Český svaz bojovníků za svobodu, jehož část je po rozštěpení vedena bývalým lampasákem, komunistou Vodičkou a rovněž nejbližší spolupracovníci současného prezidenta M.Zemana, kteří vystoupili na konferenci výhradně s orientací na Rusko!!!
Tak, že by se někteří kandidáti Peškovy kandidátky "Naše město" a Zemanovského SPO-Z sešli v novém hnutí a šli by do BOSa?
L.Sch.
Naposledy upraveno 23.07.2017 - 15:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 303
Hlavně pro: L.Sch.
23.7.2017 - 13:36
No a já ten článek čtu tak, že je o toporném, strnulém a omezeném myšlení některých lidí (zde O. Sommerové). Jsem se současnou dobou velmi (a to velmi) spokojen. Vůbec netoužím po totalitě a už vůbec doby minulé neholedbám. Takže (podle mého) pan Klaus ml. nepíše o dobách minulých, ale o smýšlení některých lidí v současnosti.  I mě irituje toporné a omezené myšlení rádoby současných "demokratů", kteří dnes a denně jsou schopni a ochotni peskovat a urážet ty, kteří se proviňují jen tím, že mají svůj světový názor (např. marxistický),  nikdy nepřevlékli kabát z dob minulých, neměli nic společného s hrůzami totalitního režimu,  žijí  poctivý život, na nikom neparatizují, nikoho nevykořisťují a dokonce nyní pracují pro věci veřejné.  Proto jsem Ti doporučili aby ten článek sis zafixoval do paměti. S pozdravem L.Š.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2152
Hlavně pro: Všechny
23.7.2017 - 12:27
Panu Šmehlíkovi lze jen poděkovat za připomenutí jiných (rovněž výborných) komentářů V.Klause ml. než těch o školství. Já jsem použil dva články o školství, od opravdu fundovaných lidí z oboru, jako reakci na onen čl. vložený "agentem" z "Haló novin"!!!
Pan Šmehlík má evidentně vzácnou schopnost textům neporozumět (jak již ho upozornil Shark), či si je vykládat po svém (což jest stejné).  V onom článku šlo především o urážlivé označení lidí z paneláků ("to"!) od režisérky O. Sommerové; to p. Šmehlík ovšem přehlíží a poukazuje zřejmě na pasáž v článku začínající slovy ..."Bylo to moje dětství." ... plus následující dva odstavce. Jde o popis života mladých lidí v té době, který V.K. ml. následně popisuje : ..."jen tím chci říci, že lidi se prostě snaží žít, ať je doba všivá a okolí betonovo-blátivý nebo je doba radostná"... Meritum je vyjádřeno větou - ..."Naši generaci už vládnoucí moc nedokázala ideově ovlivňovat ... jo, pár vychcánků to ještě zkoušelo - využít příležitosti ...".

Onu dobu (komunistické totality) velmi dobře  popisuje televizní seriál (na ČT 1 od 20,00 hod. v út. a ve čt.) - Vyprávěj. Doporučuji.
L.Sch.

Ještě dva odkazy na komentáře V.K. ml. - jeden o EET a druhý opět o školství :

https://www.novinky.cz/komentare/433236-komentar-pata-a-sesta-vlna-eet-vaclav-klaus-ml.html

https://www.novinky.cz/komentare/385095-komentar-centralne-opraveny-sloh-jednotne-prijimacky-povinny-rok-skolky-vaclav-klaus-ml.html
Naposledy upraveno 23.07.2017 - 13:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 303
Hlavně pro: L.Sch.
22.7.2017 - 21:28

A také napsal tento koment. Jakoby to psal právě pro tebe. Měl by ses to naučit nazpamět. S pozdravem L.Š.

https://www.novinky.cz/komentare/443658-komentar-my-z-panelaku-vaclav-klaus-ml.html

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Všechny
21.7.2017 - 22:03
Nobody
Počet příspěvků: 547
Hlavně pro: Peška
18.7.2017 - 08:52

Ale, ale,  na tom nic zamotaného není. Dlužník zůstává dlužníkem dle smlouvy a za obchodní aktivity zodpovídají statutární zástupci.

Vedení města může  vyjádřit spokojenost nebo nespokojenost se statutáři.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 547
Hlavně pro: hopes
18.7.2017 - 08:45

Máte pravdu, v českym rrejstříku je zapsaná rakouská firma, na její vlastnictví do rakouskýho jsem nešel. Křetínský vlastní v AVE 75%
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 550
Hlavně pro: Shark
17.7.2017 - 22:31

Tak snad jen pár komentářů

a) Smlouva - mám a četl jsem ji. A zveřejňovat ji nebudu. Nemám k tomu žádné oprávnění.  Doporučil jsem vám, abyste se v této věci obrátil na jednatele TS. Ale nic převratného v ní není. Je tak prostá, až je to zarážející.

b) Nezávislá firma - dle mého je to věc názoru. Chtěl jsem tím vyjádřit, že ten, kdo 12 milionů obdržel, není firma, která je spoluvlastníkem TS. Pokud chcete tvrdit, že když Ave Praha vlastní Ave  Kladno a to spoluvlastní TS, tak je rovněž AVE Praha spoluvlastníkem TS, nebudu se tomu bránit. Sám nevím, jak by to u případných soudních či jiných jednání dopadlo. Tedy kdo by vlastně za případné nesplacené dluhy nesl odpovědnost a zda by tak de facto mohli TS žalovat svého vlastníka. Připadá mi to docela pěkně zamotané.

c) Nemám nic proti firemnímu podnikání. Ale TS nejsou privátní firma. Je to firma, která je z 50% vlastněna městem Slaný a tedy potažmo všemi jeho občany. A k takovým případům a situacím se budu vyjadřovat. Ztotožňuji se s tím, co zde již uvedl pan Chyský. Je  lepší být někdy trochu více opatrný, než po letech vysvětlovat, proč se nikdo nezajímal, kam se převedlo 12 milionů korun z TS.

Pro mne je v daném případě nejzásadnější, zda o této půjčce (představuje téměř čtvrtinu ročního obratu TS) předem věděli představitelé slánské radnice. Pokud ano, je to na jejich odpovědnosti. Pokud ne, pak si myslím, že tady pan jednatel výrazně překročil své kompetence (tím nemyslím kompetence dané zákonem, ale vazbu TS a města Slaný). Bohužel, na vyjádření starosty města, případně někoho z dalších členů vedení města, stále čekám.

 

L.Peška

Naposledy upraveno 17.07.2017 - 22:33Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  87
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.