Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  19  20  21  22  23  24

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Čtenáři
21.3.2017 - 12:36

Dlouhej nos bude dělat tak akorát na sebe a veškerou českou veřejnost. Babiš nikdy neprokázal původ prostředků na nákup svého byznysu, UOOZ ho podezírala z nájemní vraždy Mrázka a byl stínovým kmotrem expremiera Grosse, za socanů a za Zemana prováděl "kouzla" s Unipetrolem a převzetím Lovochemie. PROTO JE ZEMAN POLITICKÝM SPOJENCEM BABIŠE.
A že existují stále lidé, kteří si nechají nabulíkovat světlé zítřky Spasitelů, to přece známe 70 let! Divný je akorát to , že  dnes lze dohledat skutečný konání takových Spasitelů celkem snadno na internetu
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: PavelRohla
21.3.2017 - 12:02

A co jako čekáte po volbách? Podvodníci odjedou do Lurd , omyjí se tam svěcenou vodou a vrátí se očištěni? Existuje snad nějaká šamanská procedura, která zbaví daňového a dotačního( viz nový link a nová skutečnost)  podvodníka viny?Se podívejte, jak reagoval :
http://neovlivni.cz/nic-nevim-ja-to-nepodaval-na-dokumentech-je-ale-babisuv-podpis/"Reportérka se ale nedala a znovu se dožadovala odpovědi, proč byly v žádosti o dotaci uvedeny nepravdivé údaje. “Já jsem je nepodával,” zněla odpověď"
"Jenže dokumenty z roku 2008, kdy se připravovala a následně schválila dotace 50 milionů na výstavbu ministrova luxusního konferenčního centra na Benešovsku, ukazují, že Andrej Babiš byl do projektu detailně zasvěcený. Osobně například podepsal dohodu o ručení za úvěr, kterým Farma Čapí hnízdo pokrývala další část výstavby."
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3922
Hlavně pro: Nobody
21.3.2017 - 11:38

Bohužel, p. R. a podobní příznivci Bureše a jeho okolí, mohou zatím stále ještě kalkulovat s poměrně silnou vlnou na jejímž vrcholu hodlá pan ministr financí ještě dosurfovat k premiérskému postu za pomoci manipulací s oslabováním a předvolebním posilováním koruny. Pan R. se zřejmě těší na to, jak po Babišově předpokládaném vítězství bude dělat Sharkovi dlouhý nos, neuvědomujíc si, že ho bude dělat i stále více oklešťované demokracii v ČR.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: PavelRohla
21.3.2017 - 08:27

Dnes . Co mohou volby změnit na tomhle?

Brusel pokutuje Faltýnkův střet zájmů. Zaplatí to Češi

http://echo24.cz/a/irAQp/brusel-pokutuje-faltynkuv-stret-zajmu-zaplati-to-cesi

Tomu jako volby posvětej zlodějiny? Tak to chápete?

Naposledy upraveno 21.03.2017 - 08:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 55
Hlavně pro: Shark
21.3.2017 - 08:15

Uvidíme po volbách. Pak si můžeme dopisovat. Teď to nemá smysl.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Všechny
20.3.2017 - 23:10
Babiš KÁŽE VODU , PIJE VÍNO !
http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/babisovy-firmy-zkusily-vyzrat-na-prisnou-evidenci-trzeb-1327340
Dvě Babišovy firmy požádaly o výjimku z EET  Vodňanská drůbež a Penam.Ostatní blbečkové mimo Agrofert máte smůlu!
http://forum24.cz/vsici-museji-jen-nekdo-ne-za-parek-u-babise-uctenku-nedostanete-vyzadani/
Nedostali jsme nic. Párek v housce jsme jedli u stolečku před stánkem, kde jsme se mohli přesvědčit, že účtenku nedostal nikdo

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: PavelRohla
20.3.2017 - 22:52

Jen abyste se probral z toho snu o placení daní Babišem, názorný příklad si prohlédněte zde:
http://www.babisovohnizdo.cz/2016/09/26/nazorny-priklad-jak-babis-ve-svych-firmach-neplati-zadne-dane/
To je jeden příklad neplatiče Babiše, ale zároveň i Babiše vlastníka ve střetu zájmů v pozici žadatele o dotaci na "ekologické škody".
Člověče vy vůbec nemáte tušení, co se tady s Babišem děje ,  tak pokud se sytíte stranickým tiskem MFDNES, tak se taky nemůžet nic dozvědět, tam jsou jen radostné zítřky a Babiš anděl.
Naposledy upraveno 20.03.2017 - 22:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: PavelRohla
20.3.2017 - 22:40

Především, Babiš se placení daní VYHÝBÁ,  k tomu směřují texty použité v mých příspěvcích.
Není žádná pointa, v mých textech jsou citovaní autoři MIMO POLITIKU, novináři, daňoví experti a třeba doktor Aleš Rozehnal,  přednášející právo na Právnické fakultě UK Praha, Bankovním institutu a ZČU. 
Pokud by vám nestačil tento, tak třeba zde z jiného zdroje:https://reportermagazin.cz/a/iWL6p/andrej-babis-danovy-umelec
"Problém je výše úrokové sazby u dluhopisů. To je asi nejsilnější argument v dané věci. Na základě veřejně dostupných údajů totiž nedává smysl, proč si Agrofert půjčil od majitele,“ říká Michal Hanych, právník specializující se na daňové spory a majitel poradenské společnosti SimpleTax. „Skupina Agrofert si půjčovala od bank v roce 2013 v průměru za 1,87 procenta ročně. Andrej Babiš jako majitel půjčil Agrofertu za šest procent ročně. Rozdíl mezi tržním a sjednaným úrokem představuje (jen u prvního nákupu dluhopisů) rozdíl 51,7 milionu korun každý rok,“ dodává Michal Hanych.  Podle něj si mohla skupina půjčit další miliardu kdekoliv jinde levněji, protože suma čistého majetku výrazně převyšovala úvěry holdingu."

A co se týká těch 100 poslanců, tak tenhle populistickej blábol jsem zaznamenal.Jo, Babišovi demokratické instituce vadí, prokoukli ho a jeho politiku "pij víno a káž vodu" už nikdo nebere vážně.Naší povinností je Babišovi zabránit v jakékoli demontáži demokratických institucí, jelikož "žvanírna" je součást demokracie, což je pojem, který on z firmy NEZNÁ!, Babiš je v osobním kontaktu panovačnej arogantní hulvát, jednající emotivně a zbrkle.
PO DNEŠKU A ZVEŘEJNĚNÍ DOKUMENTU SABINOU SLONKOVOU O PODVODU S DOTACÍ NA ČAPÍ HNÍZDO JSOU VEŠKERÉ POCHYBNOSTI ROZPTÝLENY, BABIŠ JE DAŇOVÝ PODVODNÍK.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: PavelRohla
20.3.2017 - 16:23

ach, máte pravdu.  Z toho mají největší strach. Proto tito otroci dostali pokyn aktivizovat se a spustit kampaň.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3922
Hlavně pro: Všechny
20.3.2017 - 16:00
Faktem je (jak vidno), že příznivců pohádek p. ministra financí A. Babiše alias "Bureše" (které nechci označovat podobně pejorativně, jako autor příspěvku 19.3. v 15:08), je ještě poměrně dost (asi kolem 25% současných volebních preferencí). Je patrné, že reálný pohled na skutečnost nedělá milovníkům Burešových pohádek dobře a svého pohádkáře brání - vždyť je to "přece opravdu poctivý miliardář", upřímě bojující proti korupci!!!
Ani volební výsledek nelze nechat jen tak ... a tak by asi bylo zajímavé slyšet o čem asi debatovali p. prezident a ministr financí při audienci na hradě. Nu, údajně to prý bylo o tom, jak načasovat před volbami povolení přiškrcené koruny (asi na 23,-Kč za euro) čímž opět začnou klesat ceny potravin (jejichž ceny šly nyní nahoru). Ministr financí a předseda ANO to využije v předvolební kampani sloganem - "ANO, říkali jsme přece, že bude líp!" (než bude opět, po volbách, koruna přiškrcena) - a to by bylo, aby se nestal premiérem, který následně podpoří přítele Miloše (který není schopen soudné úvahy o svém zdravotním stavu) v jeho kandidatuře na prezidenta!
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 55
Hlavně pro: Shark
20.3.2017 - 12:25

Fakt je že máte nekonečný zdroj informací skoro ze všech oborů a umíte s nimi pracovat. Asi na to máte čas. Odvoláváte se na všemožné weby a asi jim věříte. Budiž. Ale jaksi neberete v potaz, že Babiš platí daně tady, firmy nesídlí na Kajmanech a ty pokuty, které mu hrozí jsou pro něj drobné. Z historie víme, že i Al Capone kvůli neplacení daní skončil v Alcatrazu, možná se na Babiše chystá Mírov.Bohužel při vašem vzdělání jste nepochopil pointu. Ti vyučení politici mají hrůzu, že vyhraje volby a oni přijdou o korýtka. Proto ta zuřivá kampaň. Ještě si podřízl větev prohlášením, že by bylo dobré 100 poslanců poslat ze sněmovny domů, a napořád. Když tam poslouchá ty kreatury tak se mu nedivím. Na závěr vám přeji abyste se stal při vašich znalostech žralokem v podnikání, nebo třeba poctivým politikem. Zatím jste jen " plastovej žralok dobře nafouknutej".
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Shark
20.3.2017 - 10:43

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Shark
20.3.2017 - 08:56

Dneska se to posunulo

http://neovlivni.cz/zlom-v-kauze-capi-hnizdo-od-zacatku-to-byl-podvod/

Rok poté, co musel Andrej Babiš vysvětlovat ve Sněmovně dotační kauzu svého Čapího hnízda, získala redakce Neovlivní.cz kompletní dokumentaci k případu. Z dosud nepopsaných spisů vyplynulo překvapivé zjištění: žádost o dotaci na vicepremiérův luxusní komplex obsahovala nepravdivé údaje. Neměla být proto vůbec udělena a od počátku tedy šlo o podvod. Proti přiklepnutí evropských peněz stály i expertní posudky. Jde o dokumenty, které má k dispozici i policie.

Všeci kradnú, ja  čerpám

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Lucije
19.3.2017 - 19:19

Tady jsou některé pojmy vysvětleny, mimojiné i zcela mimo realitu Babišovo štvaní na Kalouska jako autora legislativy kolem dluhopisů.

Státní dluhopisy vydává stát pro občany. To jsou například ty, které roku 2011 vydala vláda, jejímž ministrem financí byl Miroslav Kalousek. Byly určeny pro domácnosti, pro běžné drobné střádaly, a „korunové“ být musely, aby se úrok zájemcům mohl místo v penězích vyplácet v dalších dluhopisech.

Korporátní čili firemní dluhopisy nevydává stát, nýbrž jednotlivé firmy. A právě tyto dluhopisy nakoupil od své vlastní firmy Andrej Babiš.

Korunové dluhopisy nevymyslel Kalousek. Ačkoli teď všude možně slyšíme a čteme, že ano, pravda je jiná. Pravidlo, které podle zákona o daních říká, že z výnosu z tzv. korunových dluhopisů se daň neplatí, existuje v českém právu už od začátku devadesátých let. Se státními dluhopisy, které ministerstvo financí pod Kalouskovým vedením roku 2011 vydalo, nemají ty, které nakoupil Babiš, nic společného. Kolem státních korunových dluhopisů žádné podezření ze zneužívání nevzniklo.

Boom firemních korunových dluhopisů rozpoutala Česká národní banka. V roce 2012 ČNB výrazným způsobem uvolnila pravidla jejich vydávání pro financování firem. Byl to pokus o liberalizaci trhu a firmy toho rozhodnutí začaly v hojné míře využívat – toho roku jich vydaly za 164 miliard korun. Nepoctivé sice jistě nebyly všechny, ale z raketového nárůstu vyplynulo, že nejrůznější šizuňkové toho zneužili.

Kalousek to nezavinil, nýbrž napravil. A udělal to, jak nejrychleji mohl. Už na počátku téhož roku, 2012, připravilo ministerstvo financí pozměňovací návrh, který říkal, že z korunových dluhopisů se už napříště daně platit budou. Rychleji to bohužel v platnost uvést nešlo, protože daňové zákony začínají platit vždycky až od 1. ledna následujícího roku.

http://forum24.cz/strucny-pruvodce-podvody-andreje-babise/


Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Lucije
19.3.2017 - 19:14

Ale smíme, ale v PSP prošlo prodloužení dotací pro Babiše zásluhou současné koalice.tady k tomu máte text:
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/63387/biopaliva-jak-si-andrej-babis-prihrava-miliardy-a-skutecna-mafie-v-cesku.html
http://echo24.cz/a/itffW/5-miliard-pro-babise-poslanci-odmavli-biopaliva-za-15-minut
Jak vidíte, zase ten Kalousek....
Naposledy upraveno 19.03.2017 - 19:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: PavelRohla
19.3.2017 - 19:09

Nevidíte, protože evidentně nerozumíte.10 let jsem řídil společnost s aktivy 40 milionů, zkoušet nic nemusím, jsem OSVČ od roku 1993 a ještě v 90.letech jsem si účetnictví dělal sám 
proto VÍM O ČEM PÍŠI !

A právě proto konstatuji, že Babiš je renomovaný daňový podvodník
Citace:

Zdanitelný příjem jejich manažerské společnosti tak z této transakce činil 132 milionů korun. Podle účetní závěrky však jejich společnost žádnou daň z této částky nezaplatila.

Dalo by se tedy uzavřít s tím, že vysvětlení transakce nákupu akcií Profrostu Andrejem Babišem vyvolalo více podezření, než kolik jich existovalo před zveřejněním samotné zprávy auditorských společností.

http://forum24.cz/andrej-babis-pri-vysvetlovani-prijmu-pres-pul-miliardy-zamlcuje-klicova-fakta/


A co se týká samotného podnikání, tak tahle vláda drží prim v BUZERACÍCH vůči podnikatelům, na kterou přijala dalších 31 000 nových úředníků, nic podobného za téměř 25 let  nepamatuji.
Příklad: cituji
Pokud podnikatel poruší své povinnosti, dostane okamžitě pokutu. Pokud omylem nepřizná sedm korun v kontrolním hlášení, dostane pokutu 50 tisíc. Stalo se v lednu 2017. Pokud neodpoví finančáku do pěti dnů na otázku „Opravdu údaje v kontrolním hlášení souhlasí?“, dostane pokutu deset až dvacet tisíc korunhttp://nazory.e15.cz/komentare/michal-blaha-eet-a-ceske-danove-gestapo-1329412

A JAK TO CHODÍ U BABIŠU Je to chyba účetní, majetkové přiznání dělala poprvé. Jde o hrubou mzdu, nikoliv o příjmy po zdanění, jak se v něm píše. Proto vám to nevyšlo.“ Tak vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš zdůvodnil pro Zpravodajský web Českého rozhlasu, proč částka, jež byla předmětem auditu, nesedí s příjmy, které uvedl v majetkových přiznáních pro sněmovnu. Rozdíl činí desítky milionů korun. Za chybné oznámení o majetku mu nyní hrozí pokuta až 50 000 korun. Postihu se ale nebojí. „Proč jako? Každý dělá chyby.“
http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/kazdy-dela-chyby-babis-z-nesrovnalosti-v-majetkovem-priznani-vini-ucetni--1707799

Jo, každej dělá chyby, ale jen ti blbečkové  dole  mimo Agrofert platí pokuty.Naposledy upraveno 19.03.2017 - 22:39Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 55
Hlavně pro: Shark
19.3.2017 - 15:08

Zdá se, že se z vás stává renomovaný ekonom. Popsal jste podnikání toho nadčlověka jako pohádku pro blbce. Já tam nic proti zákonu nevidím.  Zkuste taky podnikat, znalosti na to máte. Otevřete si třeba čajovnu, možná z vás taky bude milionář. Zatím jste se projevil jako zhrzený neumětel.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: Shark
18.3.2017 - 13:22

Pan Mach má jednoznačně pravdu. Jenže zrušit ten nesmysl s biopalivy nesmíme, a to díky rozhodnutí EU. A moc pochybuji, že kdokoli z ČR by dokázal aby EU udělala nějaké rozhodnutí v jeho prospěch.Za tu pitomost vděčíme ZELENÝM !!! A to jsou docela dobří šílenci, jenže jsou již hezkých pár let mimo jakoukoli odpovědnost. 
Jinak doporučuji konzultovat ekonomické termíny s někým, kdo je vysvětlí. Ono v TV a novinách, a o odbornících  parlamentu nemluvě, je účetnictví, audit a podobné odboné věci nad schopnosti chápání i normálního člověka, natož toho, kdo se nechá zvolit.
Naposledy upraveno 18.03.2017 - 13:23Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: občan
17.3.2017 - 19:26

Dneska odpoledne se zatáhlo a začíná pršet.
Počítám, že za to může Kalousek.

Další fajnovky z dílny Agrofertu:

Biopaliva:
. Podle ekonoma Petra Macha díky přimíchávání biopaliv spotřebitelé doplácejí asi dvě koruny na litr pohonných hmot, ročně přibližně 15 miliard korun, z čehož přibližně 10 miliard údajně připadne firmám patřícím Babišovi. Babiš poté Macha pozval na oběd a přesvědčoval ho, aby vypustil požadavek na zrušení podpory biopaliv z programu Strany svobodných občanů, jíž je Mach předsedou. Mach to odmítl. Podle Babiše je Mach „zarputilý demagog, který sice mluví o biopalivech, ale vůbec jim nerozumí.“

 

Čapí hnízdo, Babiš sám sobě

 

Farma Čapí hnízdo vznikla pouhou změnou právní formy společnosti ZZN AGRO Pelhřimov, která až do té doby patřila do Babišova holdingu. Klíčový převod nastal na podzim 2007, kdy se z původně “s.r.o.” stala akciová společnost s 20 anonymními akciemi v celkové hodnotě 2 milionů korun. Ty v té době ale ještě stále všechny vlastnila firma ZZN Pelhřimov, patřící do Babišova holdingu.

Poté vlastnictví mizí za anonymní akcie. Do Babišovy náruče se farma vrací v roce 2013, kdy se stává součástí konsolidačního celku Agrofertu, a o rok později se Farma Čapí hnízdo fúzí slučuje se společností IMOBA, která přes další firmu SynBiol patří přímo Andreji Babišovi.

--

Babišovo prohlášení, že akcie společnosti Farma Čapí hnízdo, a.s. byly z koncernu AGROFERT vyvedeny v prosinci 2007 a byly prodány jeho dvěma dětem a bratrovi jeho partnerky, nekoresponduje s údajem, který je uveden v účetní závěrce mateřské společnosti Farmy Čapí hnízdo, a.s. za rok 2008, kterým byla ZZN Pelhřimov, a.s.

Podle této účetní závěrky měla společnost ZZN Pelhřimov, a.s. k 31. 12. 2008 krátkodobou pohledávku za společností ZZN AGRO Pelhřimov, a.s., což byl dřívější název Farmy Čapí hnízdo, a to ve výši 2.436.000,- Kč.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby však tato pohledávka nebyla evidována jako pohledávka za podnikem v konsolidovaném celku, přičemž za konsolidovaný celek je závěrkou označován AGROFERT HOLDING, a.s.

Ještě k 31. 12. 2008, tedy více než rok po údajném převodu akcií Farmy Čapí hnízdo na děti Andreje Babiše a bratra jeho manželky, vykazuje mateřská společnost Farmu Čapí hnízdo jako společnost, která je součástí holdingu.

Tato účetní závěrka byla založena do sbírky listin obchodního rejstříku 19. 6. 2009, tedy rok a půl poté, co měly být akcie z holdingu údajně vyvedeny.

Jinými slovy...lež a podvod

http://hlidacipes.org/babis-ani-ve-snemovne-nerikal-o-capim-hnizde-pravdu-usvedcuje-ho-pohledavka-z-roku-2008/


Naposledy upraveno 17.03.2017 - 19:28Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: občan
17.3.2017 - 11:02

Vážený občane, to je dobrá otázka. Pokusím se k tomu o malý doplněk. Zdeněk Bakala vlastnil své firmy venku a po návratu z USA zde legálně koupil za tehdejší ceny, tak jak byly oceněny tyto podniky: Metalimex, Kovonu Karvinná, Českomoravské doly, Ostravsko-Karvínské doly. A to za cenu jaká byla na stole, šlo stále o pokračování privatizace za vlády ČSSD. Dále také další založil.  Z. Bakala odešel v roce 1980 do USA, tam po dvou letech našetřil na studium a absolvoval dvě prestižní školy, založil rodinu a začal úspěšně podnikat. Studoval tedy za své, ne jak u nás. Hodně je frekventovaná otázka nakoupených bytů - k tomu dlužno říci, že jen v letech 2010-14 do těchto bytů na Ostravsku investoval do oprav 5,2 miliardy a do jejich revitalizací 8,5 miliardy Kč, čímž průměrná cena bytů stoupla asi o 180 tisíc. V nihž senioři měli slevu 35 % na nájemném a při ovdovění o dalších 500 Kč snížené nájemné. (malý příklad)  Mám tam spolužáka. Dále na naši politické scéně nastal souboj konceptů, a to včas zaznamenal a zhodnotil situaci, řekl mi tehdy: "V této politické kultuře se nedá žít, tady nebudu.", a měl pravdu. Prodal již dříve Pátria Finance a tak nyní i další podniky a odešel.  Jako altruista podporuje na prestižních školách venku přes 100 našich studentů, asi i proto, aby se posílila protibabišovská fronta.  A Bohouš se furt jenom směje, asi ví proč. A ten Babiš nám to předvedl a stále si myslí: Já vám ukáži Čehůni co je to KSS, agent Stb a komunismus!  A já stále čekám na finale.
Naposledy upraveno 18.03.2017 - 03:24Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  19  20  21  22  23  24
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.