Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Lucije
19.3.2017 - 19:14

Ale smíme, ale v PSP prošlo prodloužení dotací pro Babiše zásluhou současné koalice.tady k tomu máte text:
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/63387/biopaliva-jak-si-andrej-babis-prihrava-miliardy-a-skutecna-mafie-v-cesku.html
http://echo24.cz/a/itffW/5-miliard-pro-babise-poslanci-odmavli-biopaliva-za-15-minut
Jak vidíte, zase ten Kalousek....
Naposledy upraveno 19.03.2017 - 19:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: PavelRohla
19.3.2017 - 19:09

Nevidíte, protože evidentně nerozumíte.10 let jsem řídil společnost s aktivy 40 milionů, zkoušet nic nemusím, jsem OSVČ od roku 1993 a ještě v 90.letech jsem si účetnictví dělal sám 
proto VÍM O ČEM PÍŠI !

A právě proto konstatuji, že Babiš je renomovaný daňový podvodník
Citace:

Zdanitelný příjem jejich manažerské společnosti tak z této transakce činil 132 milionů korun. Podle účetní závěrky však jejich společnost žádnou daň z této částky nezaplatila.

Dalo by se tedy uzavřít s tím, že vysvětlení transakce nákupu akcií Profrostu Andrejem Babišem vyvolalo více podezření, než kolik jich existovalo před zveřejněním samotné zprávy auditorských společností.

http://forum24.cz/andrej-babis-pri-vysvetlovani-prijmu-pres-pul-miliardy-zamlcuje-klicova-fakta/


A co se týká samotného podnikání, tak tahle vláda drží prim v BUZERACÍCH vůči podnikatelům, na kterou přijala dalších 31 000 nových úředníků, nic podobného za téměř 25 let  nepamatuji.
Příklad: cituji
Pokud podnikatel poruší své povinnosti, dostane okamžitě pokutu. Pokud omylem nepřizná sedm korun v kontrolním hlášení, dostane pokutu 50 tisíc. Stalo se v lednu 2017. Pokud neodpoví finančáku do pěti dnů na otázku „Opravdu údaje v kontrolním hlášení souhlasí?“, dostane pokutu deset až dvacet tisíc korunhttp://nazory.e15.cz/komentare/michal-blaha-eet-a-ceske-danove-gestapo-1329412

A JAK TO CHODÍ U BABIŠU Je to chyba účetní, majetkové přiznání dělala poprvé. Jde o hrubou mzdu, nikoliv o příjmy po zdanění, jak se v něm píše. Proto vám to nevyšlo.“ Tak vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš zdůvodnil pro Zpravodajský web Českého rozhlasu, proč částka, jež byla předmětem auditu, nesedí s příjmy, které uvedl v majetkových přiznáních pro sněmovnu. Rozdíl činí desítky milionů korun. Za chybné oznámení o majetku mu nyní hrozí pokuta až 50 000 korun. Postihu se ale nebojí. „Proč jako? Každý dělá chyby.“
http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/kazdy-dela-chyby-babis-z-nesrovnalosti-v-majetkovem-priznani-vini-ucetni--1707799

Jo, každej dělá chyby, ale jen ti blbečkové  dole  mimo Agrofert platí pokuty.Naposledy upraveno 19.03.2017 - 22:39Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Shark
19.3.2017 - 15:08

Zdá se, že se z vás stává renomovaný ekonom. Popsal jste podnikání toho nadčlověka jako pohádku pro blbce. Já tam nic proti zákonu nevidím.  Zkuste taky podnikat, znalosti na to máte. Otevřete si třeba čajovnu, možná z vás taky bude milionář. Zatím jste se projevil jako zhrzený neumětel.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 160
Hlavně pro: Shark
18.3.2017 - 13:22

Pan Mach má jednoznačně pravdu. Jenže zrušit ten nesmysl s biopalivy nesmíme, a to díky rozhodnutí EU. A moc pochybuji, že kdokoli z ČR by dokázal aby EU udělala nějaké rozhodnutí v jeho prospěch.Za tu pitomost vděčíme ZELENÝM !!! A to jsou docela dobří šílenci, jenže jsou již hezkých pár let mimo jakoukoli odpovědnost. 
Jinak doporučuji konzultovat ekonomické termíny s někým, kdo je vysvětlí. Ono v TV a novinách, a o odbornících  parlamentu nemluvě, je účetnictví, audit a podobné odboné věci nad schopnosti chápání i normálního člověka, natož toho, kdo se nechá zvolit.
Naposledy upraveno 18.03.2017 - 13:23Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: občan
17.3.2017 - 19:26

Dneska odpoledne se zatáhlo a začíná pršet.
Počítám, že za to může Kalousek.

Další fajnovky z dílny Agrofertu:

Biopaliva:
. Podle ekonoma Petra Macha díky přimíchávání biopaliv spotřebitelé doplácejí asi dvě koruny na litr pohonných hmot, ročně přibližně 15 miliard korun, z čehož přibližně 10 miliard údajně připadne firmám patřícím Babišovi. Babiš poté Macha pozval na oběd a přesvědčoval ho, aby vypustil požadavek na zrušení podpory biopaliv z programu Strany svobodných občanů, jíž je Mach předsedou. Mach to odmítl. Podle Babiše je Mach „zarputilý demagog, který sice mluví o biopalivech, ale vůbec jim nerozumí.“

 

Čapí hnízdo, Babiš sám sobě

 

Farma Čapí hnízdo vznikla pouhou změnou právní formy společnosti ZZN AGRO Pelhřimov, která až do té doby patřila do Babišova holdingu. Klíčový převod nastal na podzim 2007, kdy se z původně “s.r.o.” stala akciová společnost s 20 anonymními akciemi v celkové hodnotě 2 milionů korun. Ty v té době ale ještě stále všechny vlastnila firma ZZN Pelhřimov, patřící do Babišova holdingu.

Poté vlastnictví mizí za anonymní akcie. Do Babišovy náruče se farma vrací v roce 2013, kdy se stává součástí konsolidačního celku Agrofertu, a o rok později se Farma Čapí hnízdo fúzí slučuje se společností IMOBA, která přes další firmu SynBiol patří přímo Andreji Babišovi.

--

Babišovo prohlášení, že akcie společnosti Farma Čapí hnízdo, a.s. byly z koncernu AGROFERT vyvedeny v prosinci 2007 a byly prodány jeho dvěma dětem a bratrovi jeho partnerky, nekoresponduje s údajem, který je uveden v účetní závěrce mateřské společnosti Farmy Čapí hnízdo, a.s. za rok 2008, kterým byla ZZN Pelhřimov, a.s.

Podle této účetní závěrky měla společnost ZZN Pelhřimov, a.s. k 31. 12. 2008 krátkodobou pohledávku za společností ZZN AGRO Pelhřimov, a.s., což byl dřívější název Farmy Čapí hnízdo, a to ve výši 2.436.000,- Kč.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby však tato pohledávka nebyla evidována jako pohledávka za podnikem v konsolidovaném celku, přičemž za konsolidovaný celek je závěrkou označován AGROFERT HOLDING, a.s.

Ještě k 31. 12. 2008, tedy více než rok po údajném převodu akcií Farmy Čapí hnízdo na děti Andreje Babiše a bratra jeho manželky, vykazuje mateřská společnost Farmu Čapí hnízdo jako společnost, která je součástí holdingu.

Tato účetní závěrka byla založena do sbírky listin obchodního rejstříku 19. 6. 2009, tedy rok a půl poté, co měly být akcie z holdingu údajně vyvedeny.

Jinými slovy...lež a podvod

http://hlidacipes.org/babis-ani-ve-snemovne-nerikal-o-capim-hnizde-pravdu-usvedcuje-ho-pohledavka-z-roku-2008/


Naposledy upraveno 17.03.2017 - 19:28Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 90
Hlavně pro: občan
17.3.2017 - 11:02

Vážený občane, to je dobrá otázka. Pokusím se k tomu o malý doplněk. Zdeněk Bakala vlastnil své firmy venku a po návratu z USA zde legálně koupil za tehdejší ceny, tak jak byly oceněny tyto podniky: Metalimex, Kovonu Karvinná, Českomoravské doly, Ostravsko-Karvínské doly. A to za cenu jaká byla na stole, šlo stále o pokračování privatizace za vlády ČSSD. Dále také další založil.  Z. Bakala odešel v roce 1980 do USA, tam po dvou letech našetřil na studium a absolvoval dvě prestižní školy, založil rodinu a začal úspěšně podnikat. Studoval tedy za své, ne jak u nás. Hodně je frekventovaná otázka nakoupených bytů - k tomu dlužno říci, že jen v letech 2010-14 do těchto bytů na Ostravsku investoval do oprav 5,2 miliardy a do jejich revitalizací 8,5 miliardy Kč, čímž průměrná cena bytů stoupla asi o 180 tisíc. V nihž senioři měli slevu 35 % na nájemném a při ovdovění o dalších 500 Kč snížené nájemné. (malý příklad)  Mám tam spolužáka. Dále na naši politické scéně nastal souboj konceptů, a to včas zaznamenal a zhodnotil situaci, řekl mi tehdy: "V této politické kultuře se nedá žít, tady nebudu.", a měl pravdu. Prodal již dříve Pátria Finance a tak nyní i další podniky a odešel.  Jako altruista podporuje na prestižních školách venku přes 100 našich studentů, asi i proto, aby se posílila protibabišovská fronta.  A Bohouš se furt jenom směje, asi ví proč. A ten Babiš nám to předvedl a stále si myslí: Já vám ukáži Čehůni co je to KSS, agent Stb a komunismus!  A já stále čekám na finale.
Naposledy upraveno 18.03.2017 - 03:24Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: občan
17.3.2017 - 10:46

A co kdyby jste popsal ten "problém" vy!   Nebohý Gross tady skončil s nepokázáním 1,2 milionu. Zatímco ten spoluúčastník českého Palerma, Bureš Babiš, aktér kauzy Unipetrol a Grossuv kamarád a sponzor , organizuje karuselový obchody za účelem vyhýbání se daňové povinnosti a já se nepamatuji, že by Kalousek byl přes opakovaná šetření obžalován. Padáky vybírala komise odborníků, následně Kalousek na její doporučení objednával.

“Babiš s přispěním majitele, tedy státu, ovládl zdravou část krachujícího Chemapolu, pak další chemičky a Zemanova vláda přiklepla v roce 2001 v privatizaci „Babišovu“ Agrofertu nakonec i Unipetrol. Babiš (který za podnik nabídl o tři miliardy méně než konkurenční britský uchazeč) ale nakonec za firmu nezaplatil a za rok ji státu „vrátil“. Přesto jej vláda – tentokrát Grossova – skandálně pustila do nové privatizace Unipetrolu.” V roce 2004 Špidlova vláda schválila prodej Unipetrolu za 15 miliard polskému PKN Orlen. Nikdy nebylo vysvětleno, proč ze soutěže vypadly firmy, které nabízely o 4 miliardy víc. A zde to začíná být zajímavé. PKN Orlen měl s Babišem dohodu, kdy měla polská firma v případě úspěšné privatizace za pomoc Babišovi prodat podíl v Unipetrolu.

Slib Orlen nedodržel a Babiš následně vysoudil 2,7 miliardy odškodného. Podle šetření polské policie využil Orlen Babišovu pomoc kvůli jeho kontaktům na Stanislava Grosse. Polské šetření konstatovalo: “Při privatizaci se uplácelo. Podle svědectví vysokého polského státního úředníka byla při prodeji na obou stranách hranice rozdána miliarda korun na úplatcích. Vyšetřování možné korupce se na české straně nikdy vážně nerozjelo, kauzu zametla pod koberec i parlamentní vyšetřovací komise.”

Vyšetřovací komise polského parlamentu dále uvádí: “Vliv Agrofertu musel být obrovský, když dokázal přimět českou vládu k tomu, aby odmítla nabídku, která byla o 40 procent vyšší než nabídka PKN Orlen.”....

http://svobodnenoviny.eu/velmi-podivne-privatizacni-kauzy-andreje-babise-to-si-poctete/

ZEMAN VÍ MOC DOBŘE KDE A PROČ MÁ SPOJENCE

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Shark
17.3.2017 - 08:16

Bureš ví jak na to.

http://forum24.cz/krev-pot-ministra-brabce-snizil-pokutu-babisove-chemicce-precheza/

BABIŠ JE V POLITICE JEN PROTO, ABY CHRÁNIL SVOJE OBCHODNÍ ZÁJMY Příkladem je největší tuzemský výrobce dehtu a benzolu Deza, která za dva roky Babišova ministrování obdržela 236 milionů na „ekologizaci provozu“. V době před vstupem šéfa vládní strany ANO do politiky dotační příjmy Dezy dosahovaly pouhých 20 milionů korun za rok. Prudké zvýšení nastalo v březnu roku 2014, kdy ministerstvo životního prostředí, vedené Babišovým spolustraníkem Richardem Brabcem, rozhodlo o poskytnutí zmíněné čtvrtmiliardové dotace.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
občan
úředník
Počet příspěvků: 18
Hlavně pro: Shark
17.3.2017 - 07:51

Pane Sharku,

napiště prosím něco vtipného i o Sobotkových podvodech s OKD a poslaneckými náhradami a Kalouskovým podnikáním. Nebuďte tak jednostranně zaujatý Babišem.

Naposledy upraveno 17.03.2017 - 07:51Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
16.3.2017 - 20:37
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
16.3.2017 - 20:32
http://hlidacipes.org/agrofert-zaplatil-babisovi-za-akcie-527-milionu-a-obratem-je-za-20-milionu-prodal/Agrofert zaplatil Babišovi za akcie 527 milionů a obratem je za 20 milionů prodalZa tohle jdou "normální" podnikatelé v Čechách do tepláků, leč guru Babiš má 30% ( údajně)  podporu koblihářů
http://hlidacipes.org/ales-rozehnal-prodal-babis-svemu-agrofertu-predrazene-akcie-mohlo-jit-o-trestny-cin/
Samozřejmě, že se nic nestalo a neděje a může za to přece Kalousek.a Sobotka.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.