Obsah  >>  Politika, politici  >>  Diskuzní fórum s vedením města - MODEROVANÉ
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  35

Diskuzní fórum s vedením města - MODEROVANÉ

občan
úředník
Počet příspěvků: 47
Hlavně pro: Všechny
3.6.2024 - 13:18
Již dlouho nebyla žádná informace o parkovacím domě! Může se k tomu vedení města vyjádřit, když dnes v křesle místostarosty sedí člověk, jehož otec to svým protiprávním jednáním zavinil??
Naposledy upraveno 03.06.2024 - 13:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MirZ
Počet příspěvků: 15
Hlavně pro: Všechny
16.10.2022 - 01:58

Dobré ráno. byl by super, kdybych měl pocit, že se tomu, co predvadí  velká čast, napríč fory mohu jenom smát. Tohle je ale rozhodně k pláči a možná, že i k hlubokému zamyšlení, kam to tak můžu dospět. Zamyslete se hlavně samo nad sebou, Taky nad tím co všechno jsme dopustili my sami a proto se to děje. A že většina ,možná 99% lidí, co kdekoliv kde řeší nebo komentují neví nic než kulový........ !   A to není nekorektní ani urážka prostě h**** je h**** a my jsme se začali takového slova bát. Vy se ale nemáme bát slova h**** a adorovat něco čeho se bát máme a nazýváme to cukrákem. tyhle nějaké války rozbroje a nenávist mezi lidmi ljsou dost casto hlavně kvůli tomu jak se město chová nebo jak se někde zase nechová. protože neví jak, je to téma, které není politicky zajímavé a odneslo by nějaké voliče. Protože neumí napr  rešit parkování ve městě, tak tim likviduke MP a bere jí moznosti resit neco jimde.  No a kdo mi tvrdí, že je x-let zastupitelem a podobně, a že existují nějaké věci které jsou nezákonné, nevýhodné a bla bla bla, pak jestliže neudělal všechny kroky proto aby se to prokázalo a nevýhodné věci pro město byly odstraněny, tak at jde do haje zelenyno. ono je to dost jednoduche jako facka.  Kdyż tvrdím že je neco nezakonně a proti zájmu města, ale nechci dokázat cim, nic pro to nedělám takže to toleruji takže jsem stejný možná ještě horší než ti co to dělají. když jsou jiné možnosti, tak je to pouze známka toho že je tak hloupý nebo vyčůraný nebo prázdny. ale všechny věci co jsem napsal jsou jenom důvod a potvrzení toho že má být ze zastupitelstva vykopnut a že na to nestačí.  Podle toho stačí začít trošku přemýšlet  na jeden článeček je toho ve městě bohužel trošku moc blbě. anonym - A kdo mě nechce Za tohle odsuzovat nebo poučovat ať mi trhne nohou v místě kde se anonymita trpí i když to není nutné.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 4295
Hlavně pro: Všechny
23.3.2022 - 21:05


Naposledy upraveno 23.03.2022 - 21:06Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
avik
Počet příspěvků: 103
Hlavně pro: Všechny
6.10.2021 - 07:52
Dnes 7,20 - stavba opět zcela opuštětěna.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
avik
Počet příspěvků: 103
Hlavně pro: vedení města
5.10.2021 - 09:20
Kdy  hodlá  město   zajistit dokončení stavebních úprav v areálu  nemocnice?  Katastrofální  stav  již trvá rok ,  staveniště  je   často  zcela opuštěné, občas lze   spatřit několik  pokuřujících jedinců , případně opuštenou stavební  techniku.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 4295
Hlavně pro: Brutus
21.8.2020 - 08:52


Je kokot eufemizmus?   😂😊😜
Naposledy upraveno 21.08.2020 - 08:54Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: Lojza
20.8.2020 - 17:24

Používejte moderní eufemismy,jak je to dnes v módě. Dnes se těmto lidem říká "demokraté"!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 4295
Hlavně pro: Všechny
20.8.2020 - 09:04

Předchozí příspěvek smazal, opravil a zase smazal  lhář, podvodník, pokrytec a psychopat... 😁


P.S. Na komunální volby do krajů  kakám...👎😜👍
Naposledy upraveno 21.08.2020 - 10:11Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: Všechny
18.2.2020 - 23:48
Příspěvek, který jsem tu umístil omylem  - na což se dá minimálním duševním úsilím lehce přijít - jsem smazal neboť patřil jinám, kam jsem ho také poté napsal.Tolik na vysvětlenou - oněm ubohým PROVOKATÉRŮM, kteří před volbami opět nabírají obrátky ...!!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 20.08.2020 - 20:13Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Slánské noviny
25.4.2018 - 17:37

Uvedl jsem zde mylný předpoklad a až následně se přesvědčil o skutečnosti a svůj text smazal.

Pokud již někdo příspěvek četl, pak se mu omlouvám a stejně tak p. Peškovi za své pochybnosti o výši nabídky fy Elektromontáže.


Vratislav Renner
Naposledy upraveno 25.04.2018 - 18:49Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 226
Hlavně pro: Všechny
25.4.2018 - 13:09

Malé srovnání se zde diskutovaným jiným výěbrovým řízením:

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/kolik-je-mozne-usetrit

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
tonton
Počet příspěvků: 131
Hlavně pro: Všechny
25.4.2018 - 07:13
Je to asi rok, co jsem říkal, že železniční přejezd u ČSAD nevydrží do roku dalšího. A měl jsem pravdu\! Opět vymlácený ze všech stran. Tak se ptám znova po roce, zda je možné udělat to pořádně, abych zase za rok nemusel psát opět stejné sdělení? Zaplácat drtí je blbost, protože autobusy a jiná těžká vozidla to v podstatě ihned začnou ničit. A to máme takových moderních technologií, že?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: janek
24.4.2018 - 17:30

Už to přeháníte! Sprostě mě obviňujete, že obhajuji sviňárnu! S Vámi diskuzi nepovedu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: R r
24.4.2018 - 17:01

Vás by si měl najmout dr. Rath za advokáta. Při těch krajských machinacích také nedošlo k nějakému porušování zákona o veřejných zakázkách. Na tom také stojí obhajoba dr. Ratha a jeho společníků. Jen se jaksi zúčastněné osoby dohodly na tom, že  si na těch krajských zakázkách  pěkně namastí kapsu. A když si pan Rath nesl krabici od bot domů, nevěda co v ní je,  náhodou se k tomu tak nějak přimotala i Policie ČR.

U nás ve Slaném to je v poněkud menším rozsahu, ale já osobně jsem přesvědčen, že pokud má dostat radní od města nějakou zakázku, musí být na 200% jasné, že je to pro město Slaný opravdu výhodné. A to se dá zajistit jen nějakým neprůstřelným výběrovým řízením.

Ale když se neudělá, nebo se udělá  tak, aby se do něj přihlásil jen jeden zájemce, pak to prostě SMRDÍ.

A tohle bohužel ve vztahu k firmě Elektromontáže nesmrdí poprvé.

A zkuste si povšimnout, že ne všichni radní zastávají shodný názor jako máte vy nebo starosta Hrabánek.

Proč se tohoto hanebného postupu dopouští starosta Hrabánek je mi vcelku jasné. Ale proč takovou sviňárnu obhajujete Vy, to fakt nechápu.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Všechny
24.4.2018 - 16:27
Nějak tady uniká to podstatné, jak to tedy s těmi veřejnými zakázkam je. Doložitelné je, že k porušení předpisů nedošlo.

Evidentní je, že někdo záměrně šíří pomluvy a zákeřně vyvolává pochybností o práci vedení města. Na prvním místě to dělá s. Peška. Má jistě talent, umí to napsat. Je schopný pokud se týká jeho internetové prezentace. Mohl by na to být právem pyšný, kdyby mu jeho osobní vlastnosti nebránily psát objektivně a s dobrými úmysly.

Sám je pyšný na své dlouholeté působení ve vedení města, na své články. O jeho prospěchu pro město mám velké pochybnosti. Můj názor je, že více škodí, než prospívá.

Firma Elektromontáže Slaný získává zakázky i jinde, je vybírána mezi jinými firmami a neobjevují se nikde na ni stížnosti. Má být firma diskriminována proto, že její jednatel je v současné době radním? Má být obviňováno vedení města za to, že vybere solidní firmu? A proč? Protože s. Peška se ještě nesmířil s tím, že byl odejit z rady?


Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: Všechny
24.4.2018 - 15:33
Tak, pokud si vzpomínám, iniciátorem založení tohoto tématu je pan Renner v součinnosti s adminem (p. Hůlou), který byl v té době radním a tak dal tématu jeho název, zřejmě v domnění, že bude i naplněn - ovšem nebyl; vedení města (starosta a místostarostové) nereagovali vůbec - což se dá pochopit - neboť oni to téma nezaložili, takže nakonec z toho bylo normální běžné diskusní fórum, kam nejčastěji přispíval zakladatel p. Hůla a občas tehdejší radní Peška. Tudíž v tu dobu neexistovalo oficiální místo pro kladení dotazů - v tom je zásadní rozdíl.
Pokud tedy nyní chcete pokládat starostovi dotazy, je nejlépe zajít na zasedání zastupitelstva nebo mu napište mail, či použijte oficiální místo pro dotazy na vedení města - ve webu města - pod názvem Otázky a odpovědi. Jestli chcete ale pouze nezávazně "tlachat", jste tady na správném místě.
Ještě abych zareagoval na p. Janka v 13:38 : Jak jsem psal - zeptal jsem se starosty a on mi odpověděl, tak jsem tedy odpověď použil v reakci na pana "kubise". Zkuste mu, pane "janku", také poslat mail a uvidíte jestli odpoví. Nu - a proč neodpoví tady, či tu nereaguje? To byste se ho musel zeptat. ALE DOVOLÍM SI PŘEDJÍMAT - že asi právě proto, že zřídil oficiální místo pro dotazy ve webu města a proto není nutné již používat toto DF (a časově obojí, je zkrátka nestíhatelné při jeho vytíženosti).
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Všechny
24.4.2018 - 13:50

A ještě doplněk k tomu co tady píší pan Schneider a pan Renner o tom, že se starosta Hrabánek na tomto foru nebude k ničemu vyjadřovat.

Zalistoval jsme trochu v historii tohoto fora (doporučuji začít na tom vzdáleném konci)  a zjistil, že nejčastěji se zde k položeným otázkám vyjadřoval člen rady (dnes již bývalý) pan Hůla. A podobně i dr. Peška. A stejně tak s velmi častými příspěvky zde najdeme jakéhosi Martina Matouška (není to dnešní člen rady města?) a Martina Hrabánka (že by náhodná shoda jmen, nebo se opravdu jedná o současného starostu města?).

Takže je zjevné, že když byli tito pánové Martinové v opozici, tak bez problémů využívali tohoto fora k pokládání otázek na vedení města. Ale v okamžiku, kdy by oni sami měli na některé nepříjemné otázky odpovídat, tak dělají mrtvé brouky.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Čtenáři
24.4.2018 - 13:38

Pane Schneidere, opravte mne jestli se mýlím ...

Pan Hrabánek si na tomto diskusním foru přečte nějaký dotaz. Nechce na něj odpovědět přímo a tak vám přepošle nebo jinak předá jeho korespondenci s pane Peškou. A vy tuto korespondenci zde v zastoupení starosty zveřejníte.

Vám to opravdu připadá normální?

Proč sem tuto odpověď (která de facto není odpovědí na níže položenou otázku) nezadal starosta Hrabánek sám?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5524
Hlavně pro: kudrna
24.4.2018 - 12:55

Pane Kudrno,
měl jsem za to, že text je docela srozumitelně napsán. Zkuste si ho, beze spěchu, ještě jednou přečíst v příspěvku 24.4 - 11:45 - alespoň začátek nebo dva první odstavce. Jsem přesvědčen, že to nakonec musíte pochopit.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kudrna
Počet příspěvků: 239
Hlavně pro: Všechny
24.4.2018 - 12:42

Takže z níže uvedené diskuse je možné učinit tyto závěry:

a) starosta města, pan Hrabánek, na dotazy občanů odpovídat nebude

b) pan Schneider se stal oficiálním tiskovým mluvčím starosty Hrabánka a tedy vše, co zde pan Schneider napíše je možné pokládat rovněž za názor starosty města

c) starosta Hrabánek pokládá přidělování zakázek bez výběrového řízení mezi členy rady za normální postup

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  35
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.