Obsah  >>  Politika, politici  >>  Diskuzní fórum s vedením města - MODEROVANÉ
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  34

Diskuzní fórum s vedením města - MODEROVANÉ

Jeseter1
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 12:04


Naposledy upraveno 31.01.2016 - 12:06Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: RK007
12.1.2016 - 06:59

Co je uvnitř se třeba podaři na díly rozprodat a částečně pokrýt náklady na zbourání. i když vlastně nám to může být i jedno,protože odpovědnost je pouze na několika jednotlivcích.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
12.1.2016 - 06:58

Souhlas - Hlavně když se blbec dostane do politiky. Nejhorší stranou v ČR je ODS. Tak že když se hlupáci dostanou k veslu - Vypadá to tak,jak v ČR. Bordel,bordel a bordel...a moulové si tlučou do hrudi,jak jsou dobří...:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: TSS
12.1.2016 - 06:56

Není to kravina. Vše na náklady těch,co to monstrum nechali postavit !! Pro ty ostatní,co budou chtít v budoucnu na úkor ostatních, to bude výstraha.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: Čtenáři
12.1.2016 - 05:16

Werich měl pravdu. Je vás hodně.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: Všechny
12.1.2016 - 00:06
Citát Jana Wericha:
"S blbostí lidskou, je boj marnej ... protože hlupáků, je na světě prostě většina!!! Ale právě proto s tím bojem nejde přestat - aby ta blbost nenabyla vrchu a nesmírných rozměrů ...
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: TSS
11.1.2016 - 17:31

100 milionů nestojí budova... Nejdražší je to vevnitř. I když ani to zdaleka nemá takovou cenu. Na obchodní centrum to přestavět nejde, vždyť je to v podstatě hrobka.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
TSS
povaleč
Počet příspěvků: 95
Hlavně pro: Všechny
11.1.2016 - 17:01
Zbourat nedávno postavenou, funkční věc za sto miliónů je absurdita. To se fakt může zbourat i plavečák a zimák mebo v Soči olympijský městečko. Nechápal jsem význam stavby od začátku, ale bourat to je kravina. Nevim, jestli je to technicky možný, ale mohlo by se to přestavět na obchodní centrum s obchodama. Samozřejmě kdyby to někdo koupil.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: PP
10.1.2016 - 22:53

"Místo = Post". Má reakce byla směřována na příspěvek pana "Místo" v 11:30 (proto zmínka o nepřijatelném a nevkusném příspěvku!!!)
S Vašemi příspěvky vcelku souhlasím a nemám s nimi problém. Neznáte pravděpodobně historii příspěvků pana Posta (- Místa), kdy se to hrubkami (pravděpodobně úmyslnými) jen hemžilo.
L.Sch.
Naposledy upraveno 10.01.2016 - 22:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: Čtenáři
10.1.2016 - 18:48

Podle "Místa" asi reagujete na mne. Pokud ne, omlouvám se - další slova se nebudou týkat vás ani nikoho jiného - kdyby chtěl být někdo vztahovačný.

Nevím čím a jak přitvrzuji, z jaké role jsem vypadl. Diskuse občas čtu, příspěvky zde píšu poprvé po cca šesti letech.

Hrubky občas dělám nevědomky (spěch), ale snažím se je nedělat.
Administrátor se musí dobře bavit nad vaší kombinací s nickama - právě proto, že zná identitu.
Až se dostanu na zastupitelstvo klidně vás pozvu na bar na kafe a představím se vám. Pokud budete mít zájem, můžeme si popovídat na nějaká témata. Pouze vám sdělím svoje postřehy a názory, trpělivě vyslechnu vaše a nebudu vám svoje vnucovat (pokud bude rozpor) a doufám, že i vy nebudete přesvědčovat mne. Pokud o sobě prohlasujete, že jste rovný a čestný, doufám, že se pak tady nedočtu o nějaké mé komunistické historii, popřípadě něco o nastrčených agentech koalice. Nic o mne nevíte a ani moji minulost nemáte od koho znát.
Doufám, že neberete moje slova jako moje přesvědčení že byste byl takových činů schopen. Jenom vám chci odhalit svoji identitu a nastiňuji nějaká elementární pravidla předem.
Zde se rozhodně nehodlám odhalovat, protože na této pavlači nemám zaručenou ochranu před vtipálky.

Pro některé ostatní: Když se má o něčem rozhodnout (APD, chodník Kvíc) tak se volá o názor nejšiší veřejnosti a když teda chci pomoct alespoň názorem (ano-ne), tak se dočkám urážek od opačné strany zatímco souhlasná strana mlčí. (známý efekt mlčící většiny)
Naposledy upraveno 10.01.2016 - 18:48Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: PP
10.1.2016 - 14:28

No vidím,že budete jeden z těch -Co prodaji i vlastní charakter a rodinu - Hlavně že to bude - VÝHODNÝ...:DA jinak se nemusíte o mojí osobu obávat.Ta je natolik v pohodě,že nepotřebuje schvalovat svinstvo i kdyby bylo kdo ví,jak výhodný. Tak hodně štěstí s parkováním a ostatním - Hodně štěstí s potrestáním tunelářů.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: Všechny
10.1.2016 - 14:27
Nu, zdá se, že někteří, jak "přitvrzují" (až je to již velmi nepřijatelné a nevkusné) v tomto DF, vypadávají ze své role a zapomínají dělat v textu ty úžasné hrubky a nesmyslné překlepy (kterými patrně původně maskovali svou identitu!), že pane "Místo"? Možná by vůbec nebylo od věci zjistit onu identitu - leč tu zná pouze administrátor - a je asi dobře, že jinak zjistit nejde! Ale - co myslíte - byli bychom hodně překvapeni?
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: Post
10.1.2016 - 14:00

Moc si všechno berete k tělu a nedáváte pozor na detaily. Vzteky a tlacháním nic nevyřešíte. Ustoupit nechci svinstvu, ale boji s některými závistlivci. Když se nabízí zajímavý paušál za parking, tak ho hodlám využít. Vy jste nic nekoupil ve slevě? Pokud ano, to vám není líto chudáka podnikatele který prodělal?
Nicméně na vás reaguji  jenom proto, že momentálně nemám co na práci. Vy jste schopen zkritizovat i vlastní kritiku - asi se nudíte víc než já.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: PP
10.1.2016 - 11:30

Ustupuvat svinstvu???  Tomu se v tomhle státě ustupuje už 25 let a proto se vyhodí z okna 100 mega aby až si někdo kopí nové auto,neměl obavu aby mu ho náhodou někdo ve zlosti nepoškrábal. Trošku podivný názor - Koupil jsem si nové auto...tak se PD hodí? Otázkou je - Proč by právě vám,chtěl někdo poškrábat nové auto??? Možná by se těch 100 mega místo do PD mohlo dát do MP/městské policie/  a pak by jste nemusel mít obavu protože by se aspoň někdo staral o pořádek ve městě. Možná by vůbec nebylo od věci, zjistit kdo má v PD stálé parkovací místo. Myslíte,že by jsme byli překvapení???
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: RK007
9.1.2016 - 23:10

I s novým jezdím do centra, ale je dost lidí co se dokážou mstít třeba i za to, že nesdílím jejich názor. Škrábanec na starém mi nevadil. Nechci od vás radu, kde parkovat, jenom sděluji svůj názor na problém. Nechci ho vyřešit ani o něm diskutovat. Zejména ne s těmi sedmi skalními tady na fóru. Mimo to mám garáž v baráku ale tam parkuje manželka. Nemám problém s místem - mám ho před garáží. Nekteří lidé ale vidí někde problém(něco jim vadí a potřebují mi poškozovat majetek) - nechci bojovat(s těmi v předchozí závorce), ale ustoupit(parkovat jinde - nemám čas zabývat se majetkovými spory).

Upraveno pro ty, co i napodruhé nepochopili o co mi jde. Úprava je v závorkách.
Naposledy upraveno 10.01.2016 - 18:28Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: PP
9.1.2016 - 19:41

Takže jestli tomu správně rozumím, tak když jste měl staré auto, jezdil jste s ním do centra... Teď máte nové a v tom centru byste auto garážoval. Cvoků kteří by chtěli mít auto uskladněné kilometr, i dál od domova, fakt moc nenajdete. Pochopitelně že můžete namítat že lidé mají garáže třeba u Fanťáku, nebo nad Kauflandem a také bydlí u kasáren, nebo na Dolíkách. Jenže jednak ta garáž slouží i na jiné věci, tj. mají tam druhé obutí, nářadí, a pod. a pak tam také řada z nich jezdí na kole. Což jaksi do parkovacího domu nelze. Osobně vám fakt garáž dotovat nechci. Pokud máte zájem, můžete požádat město a pronajmout si ho. NAkonec když říkáte jak je spolehlivý, nebudete s tím mít žádnou práci.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: Post
9.1.2016 - 18:57

Jsem spíše technický typ a APD nehodnotím z hlediska urbanistického, ale jako technicky zajímavý objekt.
Když ale vemu v úvahu účel, místo a jeho možnosti, je to nešťastná kombinace. Osobně si myslím, že rozumná cena toho co jsem viděl stavebně i konstrukčne, by byla cca 40 mil. Při 100 už něco smrdí a něco by se s tím dělat mělo. Nejsem ekonom, právník ani politik a tak se nebudu pouštět do diskuse kdo za co může.
Dům jsem několikrát (6-7) vyzkoušel z toho jednou s poruchou (na začátku). Když potřebuji zaparkovat na vyřízení čehokoli vždy jsem našel místo na půl hodiny, nebo zaplatil stojánek. Při původní ceně 10t/rok to pro mne nebyla zajímavá garáž, když bydlím za nádražím. Po létě se změnila cenová politika i spolehlivost a začal jsem uvažovat o parkování přes zimu. V listopadu jsem koupil nové auto a tím bylo rozhodnuto APD jako garáž využívat celoročně. Bohužel pozdě. Myslím, že časem by se našlo víc lidí využívat APD tímto způsobem i když na druhou stranu, kdyby byl plný, tak by město a tím i občané asi dotovali garáž 140-ti lidem. Při 5000/rok je to pro mne zajímavé, při 10000 je jednodušší i bližší Atlas.
Pokud bych měl rozhodnout o bytí a nebytí APD, musel by být návrh čím tuto ztrátu nahradit a co se stavbou udělat.
Původně jsem byl pro PD s nájezdy (4-5 pater), kde by několik pater bylo rezidenčních a zbytek na hodinu zdarma. Viděl jsem to už před 10-ti lety v Ústí a bylo tam vždy téměř plno. Taková stavba by nestála víc jak 30 mil (i když v tehdejší džungli kdo ví).
Zatím jsem pro používání. Rozhodnout v nových technických a cenových podmínkách se mohlo po dvou letech. Koneckonců teď v plesové sezóně se něco mohlo trhnout a ověřit zatižitelnost.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: RK007
9.1.2016 - 18:08

Ale souvisí - Někdo se totiž na internetový diskusi snaží ten dům protlačit - Když už se vybudoval - tak mu dáme šanci...:)...Kdopak za tím asi stojí¨? Přeci ti,kdo to nechali postavit. Tedy ti,kdo by měli vše ze SVÉHO zaplatit - i odstranění toho děsu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Robin
9.1.2016 - 18:06

ANO - Město má 15 000 obyvatel z toho možná 2-3 000 šoférů s vlastním autem a parkovací dům má 120 míst k parkování a zeje prázdnotou. Co víc potřebujete ještě aby vám bylo jasný,že pomník který vyrostl by se měl zbourat na náklady těch,co jej nechali postavit.  A SOUDNĚ VYMÁHAT veškeré náklady okolo toho.  A REFERENDUM - To by udělal každý slušný DEMOKRAT před zahájením stavby.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
tara
Počet příspěvků: 29
Hlavně pro: Post
9.1.2016 - 17:31

Komentář není třeba, neboť obsah Vašeho posledního příspěvku mluví za vše.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  34
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.