Obsah  >>  Politika, politici  >>  Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.
Strana:   1  ...  142  143  144  145  146  147

Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.

Shark
Počet příspěvků: 5181
Hlavně pro: xyz
5.7.2013 - 12:30

HDP NEMUZE V ROZVINUTYCH ZEMICH NEUSTALE RUST, JE TO NESMYSL, HDP muze trvale rust jen tam , kde jsou potreby spolecnosti NENAPLNENY, nekde v Cine a rozvojovych zemich.  Vsude jinde lze ocekavat jen oscilace kolem nepatrneho rustu, ostatne treba Nemecko za poslednich 10 let a zejmena v dobe Euro, roste v desetinach procent.  A jak jste nepochopil, to HDP neni pro investora ukazatel spolehlivosti a vyspelosti .  Kdyz nekdo vyrobi vic oceli, neznamena to, ze ma v poradku finace, banky a statni rozpocet, vite_________ Cina roste 10 procent, ale dejte si do tamni banky svoje penize;  Hahaha

A co se tyka dluhopisu. To 8. misto vyjadruje zaroven vysi verejneho dluhu k produkci, tedy K HDP. Zatimnc o Nemecko ma uz 100 procent, Francie jeste vic,  nekteri uz krachuji, tak Ceska republika je nekde kolem 45 procent, to odhaduje z hlavy, lze to nalezt bez problemu.
Tak dobre na tom je jen Svedsko a par dalsich.
Vy taky nemate tuseni.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5181
Hlavně pro: RK007
5.7.2013 - 12:21

Pak to plati zejmena pro vas, abyste pochopili , ze existuje TVRDE SROVNANI, ze lze porovnavat stav ekonomik mezi sebou. To je naprosto nezavisle srovnavani, TAM JDE INVESTORUM O JEJICH PRACHY, TO NEJSOU POHADKY ALE TVRDA DATA.

Patrne vam nedochazi, ze Evropa je zmitana NEJVETSI NEZAMESTNANOSTI V HISTORII a tady si stezujete na 9 procent a dokonce vam vy troubove vadi ze nemate obchvat. To je tedy skutecne problem, zejmena na <<<<<<<<<<<<<<<Litomericku.

AZ slezete z jahody a rozhlidnete se kolem, zjistite, ze si zijeme jako prasata v zite

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xyz
Počet příspěvků: 34
Hlavně pro: Shark
4.7.2013 - 22:39

Ta 8 NEJPOLEHLIVEJSI EKONOMIKA  NA SVETE je vážený pane už 2. rok v recesi, pokles HDP o 2,2 %, na rozdíl od okolních států, kde HDP alespoň trochu rostlo.Takže kdo přijde po Kalouskovi  bude mít těžký úkol napravit chyby, které způsobil. Chlubit se výší úroků dluhopisů je nesmysl, chlubit bychom se mohli, kdyby ekonomika šlapala tak, aby se žádné dluhopisy nemusely vydávat

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: Všechny
4.7.2013 - 19:19
To by bylo aby se brouk Pytlík nepostavil ke Slánskému tématu tak nějak celosvětově politicky:-))))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 839
Hlavně pro: Shark
4.7.2013 - 16:21

Sharku, běžte se postavit třeba do Lázeňské a tamním obyvatelům vyprávějte o úspěších v ekonomice. To nevadí že Slaný nemá severní obchvat. Důležité je, že naše dluhopisy mají osmý nejnižší úrok na světě.  Nechoďte si ale pak na net stěžovat, že vás někdo vzal lopatou mezi oči.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 5181
Hlavně pro: Všechny
4.7.2013 - 14:02
Bych si dovolil k tomu vasemu tlachani jedno cislo, KTERE OVSEM HOVORI ZA VSE.

Ceske statni dluhopisy jsou v soucasnosti 8 NEJLEVNEJSI NA SVETE. predstihly i dluhopisy USA, je to historicky rekord.  Po strance ekonomicke je to historicky uspech, ktery nema obdobu.
Tusim, ze mnohym to nic nerika a nevedi , neznaji tu vypovidaci hodnotu.
Ty dluhopisy maji totiz tak nizky urok................ 8. nejnizsi na svete .
Vyse uroku se ridi DUVEROU V EKONOMIKU . Tam kde je riziko, urok stoupa, plati se tzv. rizikova prirazka. Stoupa az tam, kde kolem 7 procent se stava dluhopis dlouhodobe nesplatitelny a vede ke statnimu bankrotu, viz uroky Recka a aktualne Portugalska
Takze panove, klidne plkejte o poslancich, o Open kartach a dalsich problemech ALE  ZAROVEN VEZTE

ZIJETE V DOBE , KDY JE CESKA EKONOMIKA POVAZOVANA ZA 8 NEJMENNE RIZIKOVOU, ZA 8 NEJPOLEHLIVEJSI  NA SVETE

Konkretni dopad pro statni rozpocet;;;;;;;   TEN , KDO PRIJDE po Kalouskovi, bude mit NIZSI DLUHOVOU SLUZBU ASI o 20- 30 miliard rocne,  to jsou penize usetrene na tom, ze kupci ceskych dluhopisu ve svete dostanou menne na urocich................. Je to castka , ktera se usetri v rozpoctu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 839
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 23:34

Tím nepopulárním opatřením máte na mysli co? Stíhání tří exposlanců z důvodů korupce, nebo snad šéfování vojenské kontrarozvědky milenkou Nečase? Pak tady máme poslance Wolfa. Furt nic? ODS má dokonce mezi sebou poslance, kteří obohatili náš slovník. Takové odklánění peněz před manželkou..... No a pak tady máme známé kauzy pražské ODS. Open Card, Olympiáda, Blanka..... prodloužení trasy A, abcence trasy D, nákup tramvají které nikdo nepotřebuje a na které město nemá. No a nakonec nepopulární pakhaus ve Slaném.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5148
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 23:12
No jistě, Vaše propaganda (tedy poškozování protivníka), je na úrovni. Dlouhodobé politrucké školení přináší konečně ovoce v té jednodušeji ovlivnitelné (tedy větší) části populace, že? Tak, jistě, nepopulární opatření preference nezvedají, tak to je - budete muset zadlužení statu holt zdvojnásobit než to pochopí také ta střední část populace! Bohužel to bude zase, pokud to tak dopadne, nepříjemné zdržení! To je nevýhoda demokracie - doufejme, že se Vám nepodaří ji zničit úplně! Věřím, že se Vám nepodaří ani to zdržení.
Glosátor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
1index
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 21:46

Víte, Vy jste byl opravdu ten třetí den v baru. Tvrdit, že volební preference ODS srazil prezident a levice a nepřiznat opravdový důvod propadu svalováním na ostatní, může opravdu volič ODS z řad inteligence, tedy s vyšším IQ - jak píšete.
A ten Váš vtip - kdo jde v současné době do hajzlu je nabíledni :-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 839
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 17:51

Máte pravdu. ODS má voliče především z řad inteligence, kteří si k vaší smůle nenechají do nekonečka tentočkovat na hlavu. Když jim něco slíbíte, tak to také musíte splnit. Inteligentní člověk nepotřebuje vaše právní rozbory. Inteligentní člověk si rozbor udělá sám. Levice má tu výhodu, že jí volí tradiční voliči z řad sociálně slabších obyvatel, kterých, a tady by měla jít skromnost stranou, i vaší zásluhou hodně přibývá.    Jen bych vás rád upozornil na to, že v listopadu 89 ovládala KSČ dobře vyzbrojenou armádu, SNB a Lidové Milice, což byli mnohdy cvoci, kteří by neváhali, v případě potřeby, použít zbraň.   Co se v té situaci dalo dělat? Jedině zasedout ke kulatému stolu. Naštěstí obě strany byly rozumné.   Kde jste byl vy v té době bojovníku?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 17:17

Hahaha. V tom vašem příspěvku se mi líbí víc ten druhý vtip, který jste sám vymyslel (v P.S.).

A sice, že za klesající preference ODS může prezident a levice.

Vážený pane, řeknu vám tajemství, za svoje historicky nízké preference si může ODS sama svojí politikou a skandály.

Naposledy upraveno 01.07.2013 - 17:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5148
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 16:39
Nojo, to se dříve vyprávěl vtip:
Pepíček ve škole kouká z okna za hezkého, slunečného dne a říká - dneska by to šlo -. A když už to řekne asi po třetí vyvolá ho paní učitelka  - Pepíčku ty nedáváš zase pozor, co by šlo? Ale, paní učitelko dneska je přece venku tak hezky. No a co to má společného s tvým vyrušováním? No, dědeček říkal, že jednoho krásného dne půjdou komunisti do hajzlu, tak dneska by to šlo!!!

No, a vidíte - toho krásného dne 17.listopadu 1989 - se to asi nepovedlo dostatečně (když jsme holt "nebyli jako oni") - máme je tu zas i s jejich revolucionářstvím!

P.S. - Váš vtip má trochu nedostatečnost v pravdivosti -  volební preference ODS se sice levici a panu prezidentovi podařilo srazit, ale ODS má voliče především z řad inteligence, tedy s vyšším IQ, narozdíl od levice.
Glosátor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
1index
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 16:01
Host vejde do supermoderně vybavené hospody, sedne na bar a všimne si, že za barem je robot. Ten ho vítá se slovy:
"Dobrý den, vítám vás, jsme moderní restaurace. Já jsem robot Charlie a budu vás obsluhovat. Prosím sdělte výši vašeho IQ."
Borec se zamyslí a řekne, že má IQ 150.
Robot naleje whisky a začne bavit hosta řečmi z astronomie, matematiky, historie, zeměpisu...
Chlapík poněkud nezvládá debatu a rozhodne se navštívit bar příští den zase s tím, že robotovi sdělí, že má IQ 100.
Robot nalije koňak a začne debatu o autech, sexu a celebritách.
"Fajn", řekne si chlapík a přijde třetí den.
Robot za barem se zase ptá na jeho IQ a chlapík odpoví, že má IQ 50.
Robot se zamyslí, naleje vodku a zeptá se: "Tak co, zase budeme volit ODS?"
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 15:38

Ano,správně píšete-nic není tajeno.Vše podle pravidel a práva!Tak se také ptám:"Kdy budou ty smlouvy ohledně PD zveřejněny??Prosím o korektní a slušnou odpověď.Děkuji předem:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5148
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 14:11
Jste útoční velmi nechutně - AD NAUSEAM -
A nedochází-li Vám proč zdůrazňuji nechutnost Vašeho počínání a chování, je mi líto, ale kromě toho, že je mi z Vás špatně, Vás považuji za necitlivé, zlé a podlé lidi.
Glosátor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 09:45

Tak to je jasné, že je Vám špatně z revolucionářského chování. Je vám proti srsti, že se lidé bouří. Jak si to mohou dovolit, že? Takhle ohrožovat vaše pozice je naprosto nepřijatelné. Dobrý a ukázněný občan se má chovat jako ovce.

To, že žádané dokumenty nedokážete po technické stránce zveřejnit, je mi jasné. Já vás ale žádám jako zastupitele, abyste při další tragikomedii požádal a nechal hlasovat o jejich zveřejnění. I tak ale nevím, jestli po vás nechci moc, zvedání ruky je jedna věc a postavit se před mikrofon a požádat o něco za občany druhá.

Také byste nám mohl, jako zastupitel, vysvětlit, proč kdybyste sám dokumenty mohl zveřejnit, tak byste je stejně nezveřejnil. Občané nemají právo k svobodnému přístupu k informacím?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5148
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 09:13
Nikde není nic tajeno, vše je k nahlédnutí.
Vy zřejmě nostalgicky vzpomínáte na "uličnické" výbory, které rozhodovaly o osudu lidí podle toho zdraví-li či nikoliv. Na Vaše přání nikdo dělat stojky nebude. Vše podle pravidel, podle práva - to platí i pro Vás.
Špatně je mně z Vás a Vašeho revolucionářského chování.
Glosátor.
Naposledy upraveno 01.07.2013 - 09:15Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 839
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 07:24

Jakože bych nechtěl i kdybych mohl. :)  Správně. Co je nějakým prašivým sockám do toho, co kde nějaký představitel města s kým podepíše a kam nahází prachy daňových poplatníků. Důležité je, že vedení města má důvěru strany.   V demokratických zemích je naprosto normální, že podobné projekty jsou transparentní a nikdo práva občanů nezpochybňuje. Co ale chtít od strany, která má občana a demokracii pouze v názvu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Sch.
Počet příspěvků: 5148
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 00:25
Vy jste pouze velký křikloun. Já určitě nic nezveřejním a Vy jistě víte, že nejsem ten, kdo by to mohl udělat ani kdyby chtěl - jakože bych nechtěl i kdybych mohl. Vy si zkrátka ukázněně počkáte na právní rozbor a Vaše vykřikování si nechte laskavě od cesty, nikdo podle Vás skákat nebude. Reaguji pouze na Vaši nesmyslnou útočnost.
Glosátor.
Naposledy upraveno 01.07.2013 - 00:28Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Čtenáři
30.6.2013 - 23:41

Promiňte, ale na co se vždy zmůžete je to, že mě zaškatulkujete mezi lidi kolem Pešky. Ať je to nyní nebo před 6 měsíci v diskuzi http://diskuze.slansko.cz/urady-policie/zmena-parkovani/zacatek-20. To se prostě zmůžete jen na to? Co nějaká argumentace? Nikdy nejsem hoden odpovědí, protože jsem podle vás nějaký místní komunista. Když se ale podívám na vaše příspěvky, nikdo není hoden vašich odpovědí. Proč asi? ...

Kdy budou zveřejněny smlouvy k parkovacímu domu na internetu? Já bych si totiž chtěl udělat vlastní obrázek, rád bych se přesvědčil, že je pravda na vaší straně a že Peška lže.

Proč smlouvy nechcete zveřejnit? Čeho se bojíte, když Peška lže? Jednoduchá otázka, žádná odpověď.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  142  143  144  145  146  147
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.